Ausztrália – El Salvador 1:2 (vége) | Mexikó – Paraguay 0:1 (vége) | Törökország – Kolumbie 0:1 (vége)
Mali – Görögország_dup 0:0 (vége)
Törökország
0:1 (0:0)
Kolumbia
kedd 25.06.2013, 20:00FIFA U20 Labdarúgó világbajnokság

Megérdemelten nyerte meg a mérkőzést Kolumbia U 20-as válogatottja, igaz a Török U20-as válogatott jól kezdett, mindkét félidő elejét megnyomta, de egy szép vendéggól az 51. percben mindent eldöntött. A hazaiak nem tudtak ezután újítani, így elveszítették ezt a mérkőzést.

93
    Cordoba fejelt össze Yilmazzal, előbbit ápolni kell.

92
    Szabadrúgás a törököknek, jó 35 méterről, előreívelik a labdát, de a védők visszafejelik a mezőnybe.

91
    Csere Kolumbiánál: lemegy Palomeque, bejön Perea.

90
    Négy perc lesz a hosszabbítás.

89
    Ucan jobb oldali beadását Bonilla kapus ütötte ki a mezőnybe.

88
    Szöglet a kolumbiaiaknak, de nem adják be, csak a szögletzászló mellett passzolgatnak, tartják a labdát.

87
    Csere a Kolumbia-nél/nál: lemegy Quintero, bejön Mojica.

85
    Eddig nem sokat segítettek a cserék a hazai csapatnak, de még van pár percük.

84
    Szöglet a hazaiaknak, de a beadást Yilmaz a kapu fölé fejeli öt méterről.

83
    Csere a Törököknél: lemegy Yokulu, bejön Akcakin.

82
    Perez kapott sárgát időhúzásért.

81
    Quintero próbálta meglepni a félpályáról özer kapust, de a kapu fölé szállt a labda.

80
    Pulgir kaszálta el Cordobát, de nem kapta meg a második sárgáját.

78
    Hátul adogatnak a hazaiak, nem tudnak kit indítani, jól zár a kolumbiai védelem.

76
    Még negyed óra van, az esetleges hosszabbításokkal, hátra, de a törökök nem akarnak rákapcsolni, vagy nem tudnak.

74
    Quintero ismét nagy helyzetben, de most is elkapkodta, 14 méterről Özerrel szemben csúnyán mellélőtte a labdát.

73
    Szöglet a kolumbiaiaknak, de a beadást kirúgja Calik a kapu előteréből.

72
    Quintero 16 méteres lövését védte lábbal Özer kapus.

71
    Szabadrúgás a hazaiaknak a tizenhatos bal sarkától, de Pilgir nagyon mellélövi a labdát.

70
    Szöglet a törököknek, de kifejelik a labdát a védők, majd Cordoba lökte el Pulgrit.

69
    Özert lepte meg Perez 20 méteres lövése, csak a kapu fölé tudta tenyerelni.

67
    Mindkét oldalon egy-egy csere, egy kis frissítés nem árt a csapatoknak.

66
    Csere a Törökország-nél/nál: lemegy Calhanoglu, bejön Koyunlu.

65
    Csere Kolumbiánál: lemegy Renteria, bejön Mena.

64
    Quintero indítása hosszú lett Renteriának, kirúgással jöhetnek a törökök.

62
    Yilmaz lőtt kapura 18 méterről, de Bonilla könnyedén fogta a labdát.

61
    A gól óta nagyon leült a mérkőzés, nem hajtanak úgy a törökök ahogy elvárnánk.

59
    A kolumbiaiak járatják a labdát a középpályán, a törökök csak keresik a játékszert.

57
    Ucan rúgta meg Quinterot, szabadrúgás a kezdőkörtől a vendégeknek.

55
    A nézők is elcsendesedtek, pedig most elkelne a biztatás a hazaiaknak!

54
    Calis kapott sárgát egy durva belépőért.

52
    Ismét jól kezdtek a törökök a félidőben, de Quintero gólja lehűtötte a kedélyeket.

51
    Kolumbia gólt szerzett!
    QUINTERO remekül fordult kapura Calik mellett, majd 16 méterről, szemben a kapuval , óriási gólt rúgott a jobb felsőbe!

50
    Yilmazt szerelte szépen Cordoba a tizenhatos előtt., oda a ziccer lehetősége.

48
    Szabadrúgás a másik oldalon már, 30 méterről, de Quintero ezt is a sorfalba rúgja.

47
    Szabadrúgás a törököknek, 35 méterről, Calhanoglu kapura tűzte a labdát, Bonilla kapus csak kiöklözni tudta.

46
    Yilmaz került majdnem ziccerbe, de Bonilla kapus remekül mozdult ki és fogta a labdát.

46
    A Török válogatott indította útjára a labdát a második félidőben.

46
    Csere Törökországnál: lemegy Öztürk, bejön Calis.

46

Remekül kezdett a Török U20-as válogatott, több helyzetet is kidolgozott az első negyed órában, de aztán a Kolumbiai válogatott is összeszedte magát, a félidő második részében fokozatosan átvették az irányítást. Összességében kiegyenlített első félidőt láthattunk, reméljük az iram a második félidőben is ilyen lesz és gólok is születnek majd.

45+1
    Yilmaz volt lesen, de a játékvezető lefújja a félidőt.

44
    Egy perc lesz a hosszabbítás az első félidőben.

43
    Palomenquet lökte el Durmus, szabadrúgás a vendégeknek a félpályától.

42
    Quintero ismét a szöglettel, de a beadást Özer fogta könnyedén.

41
    Renteria lőtt kapura a tizenhatos jobb sarkától, Özer szögletre ütötte a labdát.

40
    Szabadrúgás a törököknek, balról, 30 méterről,de a beadást kifejelik a védők.

39
    Calhanoglut durván szereli Bonilla, de nem fújt semmit a játékvezető.

37
    Szabadrúgás a kolumbiaiaknak, Quintero indítja Cordobát, akinek a beadását Palomeque három méterről fölé rúgja.

36
    Yokuslu kapott sárgát egy durva belépőért.

35
    Jobbak az utóbbi tíz perceben a vendégek, volt már nekik is pár helyzetük.

34
    Quintero beadását kifejelik a védők, jöhet az ismétlés. Ezt is kifejeli Yilmaz, jön a triplázás, amit kifejel Pulgir. Quintero gyakorolja a szögleteket, de most végre kirúgják a mezőnybe a törökök.

33
    Cordob elől mentett szöglete Calik.

33
    Jöhet a kolumbiai szöglet, de a beadást Özer kapus könnyedén lehúzza a levegőből.

32
    Quintero megismételt szabadrúgását kicsúsztatják a hazai védők.

31
    Szabadrúgáshoz jutnak a kolumbiaiak, Quintero elrúgja, de a játékvezető jelzi, hogy a nézőtérről szólt a sípszó, Ő még nem adott engedélyt.

30
    Öztürköt kell ápolni, Correával ütközött.

29
    Palomeque beadását Özer kiejti, majd Vergara elől már menteni tudott vetődve.

28
    Quintero szabadrúgása elakad a sorfalban.

27
    Szabadrúgás ismét a vendégeknek, 28 méterről, balról.

26
    Yilmaz talpalta le Correát, szabadrúgás a vendégeknek a tizenhatosuktól kifelé.

25
    Öztürk volt lesen, szabadrúgás a kolumbiaiaknak.

24
    Sok szabálytalanság van az utóbbi percekben, eléggé akadozik ezért a játék.

23
    Pulgir kapott sárgát egy lerántásért.

22
    Quintero nagyon fölé lövi a labdát a szabadrúgásból.

21
    ismét szabadrúgás a dél-amerikaiaknak, a tizenhatos bal sarkától.

20
    Szabadrúgáshoz jutnak a vendégek, 25 méterről, középről, de Quintero a sorfalba rúgja a labdát.

19
    A kolumbiaiak is magukra találtak, a jközéppályán tartják a labdát.

17
    Correa remekül ment el a bal szélen, két embert is becsapott, de a beadását kifejelte Calik.

15
    Özer kapus másodszor érhet labdába, egy hazafejelt labdát fogott meg.

14
    Yilmaz kapott jó labdát a jobb szélen, de Balantának sikerült szerelnie az oldalvonalnál.

13
    Megvolt az első vendégakció is, aminek a végén Perez lőtt fölé 22 méterről.

12
    Ozturkre mászott rá egy fejesnél Leudo, de nem fújt semmit a játékvezető.

10
    A kolumbiaiak alig jöttek át eddig a félpályán, helyzetük nem is volt még.

9
    Sahin beadását a tizenhatos jobb sarkától Pulgir fejelte fölé 5 méterről.

8
    Vergara kapott sárgát, mert hátulról felrúgta Sahint.

7
    Sahin beadását Balanta rúgta ki az öt és felesről.

6
    Szabadrúgás a hazaiaknak, 35 méterről, jobbról

5
    Hátul adogatnak a törökök, járatják a labdát, majd Yilmaz felé egy ívelés, de Vergara kifejelte .

4
    Egy nagy helyzet a hazaiaknak , rögtön az elején, ez megadta az alaphangot a nézőknek is.

3
    A szögletet Durmus adta be, majd Yilmaz fejelte kapura, de Bonilla kapus fogta a labdát.

2
    Correa rúgta szögletre a labdát, jöhet a Török válogatott.

1
    A törökök hamar labdát szereztek a középpályán, a nézők nagy örömére.

1
    Kolumbia válogatottja kezdte az első félidőt.

1

Törökország: Özer ─ Durmu, Calik, Pülgir, Ahn ─ Yokulu, Sahin, Ucan, Calhanoglu, Öztürk ─ Yilmaz.

Kolumbia: Bonilla ─ Correa, Vergara, Aguilar, Balanta ─ Quintero, Leudo, Perez, Palomeque ─ Cordoba, Renteria

Játékvezetők: Doue ─ Yeo, Birumushahu..

A Törökországban zajló U20-as világbajnokság "C" csoportjában a második forduló következik ma, a házigazdák Kolumbia U20-as csapatával mérkőznek meg. Az előző mérkőzéseken a törökök El Salvadort győzték le 3-0-ra, míg a kolumbiaiak az ausztrálokkal játszottak 1-1-es döntetlent.
    A mai mérkőzésen , hazai pályán, a fanatikus török szurkolók előtt a házigazda sikere nem volna meglepő, meglátjuk a kolumbiaiak mennyire veszik fel velük a versenyt ezen az estén!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 20:00 - kor kezdődik.