Portugália – Kuba 5:0 (vége) | Dél-Korea – Nigéria 0:1 (vége) | Ghána – USA 4:1 (vége)
Spanyolország – Franciaország 2:1 (vége)
Dél-Korea
0:1 (0:1)
Nigéria
csütörtök 27.06.2013, 16:00 • Telekom Aréna, Isztambul • FIFA U20 Labdarúgó világbajnokság

Egy nem túlságosan jó színvonalú találkozót láthatott a Telekom Aréna közönsége, amin egy gólos nigériai győzelem született. A dél-koreai csapat hozzáállásán látszott, hogy a harmadik hellyel is elégedettek a csoportban, hiszen jó gólkülönbségüknek köszönhetően valószínűleg Nigériával együtt továbblépnek a B csoportból.
    Kövessék figyelemmel az esti mérkőzéseket is! (17:55:30)

81
    Végre egy kapuralövés! Nigéria veszélyeztetett, de Eduok erős lövése az oldalhálót találja el

74
    Gyönyörű cselek után Lee csak belekapni tud a labdába, de az ázsiai védők kirúgják a játékszert

66
    Veszélyes támadás Nigéria válogatottjától, aminek a végén kezet reklamálnak az afrikai játékosok, de a bíró továbbengedi a játékot