Debreceni VSC – 1. FC Tatran Prešov 5:0 (vége) | Győr – SC-ESV Parndorf 1919 3:2 (vége) | Debreceni VSC – Diósgyőri VTK 2:1 (vége)
ETO FC Győr
3:2 (1:1)
SC-ESV Parndorf 1919
szombat 29.06.2013, 17:00 • ETO Park, Győr • Felkészülési mérkőzések

Küzdelmes mérkőzés volt, az első félidőben jobb játékot láttunk, hiszen akkor az első csapatok játszottak, de a második félidőben sem unatkoztunk, eldönthették volna a vendégek a maguk javára a mérkőzést, de a kimaradt ziccereket könyörtelenül megbüntette a jobb erőkből álló ETO, így a győzelem jogos, a végeredmény 3:2. (19:22:00)

122
    Még Nagynak kell felszabadítani Karner elől az utolsó percben

120
    Az ETO gólt szerzett!
    Nicorec ad be élesen a kapu elé, ott a szerelni igyekvő Holdról KALMÁR ZSOLT elé pattan a labda, és a csatár higgadtan helyez a jobb sarokba 7 méterről! 3:2

Úgy tűnik a hajrában az ETO megbosszulja a vendégek kihagyott ziccereit, a gól után egyre-másra alakítják ki a helyzeteket.

117
    Egy támadást bonyolít túl az ETO, Kink már lesen kapja a labdát, mielőtt a ziccerben lévő Kalmárhoz passzolna, így érvénytelen a gól.

116
    Lázok szöktetése után Nicorec lőhet 13 méterről kapura, Krell ezt bravúrral védi!

114
    MARKO DINJAR a kaputól 22 méterre jó szögből végezhet el szabadrúgást, ballal elcsavar a sorfal felett, és a későn vetődő Krell már nem érheti el a bal sarokba vágódó labdát! 2:2

113
    Karner megint egyedül vezetheti a kapusra a labdát, elhúzná mellette, Nagy azonban remekül szedi le a lábáról!

112
    Eladott labdából előbb Markic majd rögtön utána Wodicka lőhet, egyik sem veszélyes.

110
    Dinjar beadását átlépi Lázok, de Kalmár nem jut lövéshez, a kipattanóból Windecker lő, ezt Krell védi bravúrral

109
    Kink jobb oldali beívelést kifejelik a védők

107
    Mekkora helyzetet hagynak ki a vendégek! Markic önzetlenül passzol a már csak a kapussal szemben álló Karnerhez, aki 17 méterről gyatrán a jobb sarok mellé lő!

106
    Kis bizonytalanság a győri védelem jobb oldalán, Karner lőhet 15 méterről, de inkább emel, a kapu fölé

104
    Csere a Győri ETO FC-nél/nál: lemegy Vinetot, bejön Dordevic.

102
    A Parndorf gólt szerzett!
    A büntetőből RICHARD STERN higgadtan helyezi a labdát a bal sarokba, Nagy az ellenkező irányba vetődött! 1:2

101
    Stanisic buktatja Markicot a 16-os vonalánál, 11-est ítél a bíró

100
    Nicorec teszi középre a labdát Kink indítása után, a labda Sternről veszélyesen pattan a kapu irányába, de Krell fogja

98
    Kink szép megmozdulása: jó csellel játssza tisztára magát, az alapvonalról visszatett labdája azonban pontatlan

Gólok: 49. Martinez, 114. Dinjar, 120. Kalmár – 46. Lindner, 102. Stern (bünt.)

ETO FC Győr: Kamenar – Svec, Lipták, Wolfe, Völgyi – Kamber, Kiss, Koronaveter – Varga, Martinez, Koltai – II. félidő: Nagy – Tokody, Dinjar, Vinetot (104. Dordevic), Windecker, Pilibaitis, Kalmár, Varga (67. Nicorec) , Kink, Lázok, Takács – Vezetőedző: Pintér Attila
    SC-ESV Parndorf 1919: Siebenhandl – Kienzl, Nürnberger, Stern, Merkl – Lindner, Marsoi, Silberbauer, Horvath – Kummerer, Salamon – II. félidő: Krel – Kienzl, Nürnberger, Kummerer, Hold, Dornhackl, Al-Saarag, Wodicka, Umprecht, Markic, Karner – Vezetőedző: Paul Hafner