Ferrer – Dodig 3:1 (vége) | Youzhny – Murray 0:3 (vége)
Tommy Haas
Tommy Haas
0
1 4 64
hétfő 01.07.2013, 19:32 • Centre Court, All England Club, London • Wimbledon - Férfi egyes - Wimbledon (füves)

A mai napon a center pálya utolsó mérkőzését megérdemelten nyerte meg Novak Djokovic a világranglista 13. Tommy Haas ellen. Djokovic összeszedett volt végig, és koncentrált pontjai meghatározóvá váltak a találkozó későbbi szakaszára nézve. Tommy Haas nem túl jó napot fogott ki, de az összecsapás harmadik szettjére már bemelegedett, azonban ez sem volt elég a világelső ellen, aki 2 óra 14 perc alatt 6:1, 6:4, 7:6 arányban búcsúztatta a németet.
    A negyeddöntőben a 7. helyen kiemelt cseh, Tomas Berdych lesz Novak Djokovic ellenfele. (21:50:51)

Mérkőzés vége

7:6
    Parádés nyerővel 6:1, 6:4, 7:6 arányban megnyeri a meccset a világelső!

6-4
    Hosszú labdamenet után Djokovic közepes rövidítését nagyszerűen oldja meg a német. 6-4.