Győr – 1. FC Slovácko 1:1 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – 4:1 (vége) | Diósgyőri VTK – Gaz Metan Mediaș 0:3 (vége)
Győr – 1. FC Slovácko 4:0 (vége)
Ferencvárosi Torna Club
4:1 (2:1)
szerda 03.07.2013, 17:00 • Puskás Ferenc Stadion, Budapest • Felkészülési mérkőzések

Mérkőzés vége. (18:46:56)

78
    Csere a Vasas SC-nél/nál: lemegy Ádám, bejön Jákó.

71
    A Fradi gólt szerzett!

Jovanovic átadása után egy próbajátékos, Halilagic, talál be.

64
    Csere a Vasas SC-nél/nál: lemegy Izing, bejön Thiago.

60
    Most cserél a Fradi is, 7 játékos hagyja el a pályát.

Somalia, Cukic, Józsi, Valpoort és Böde jöttek le.

47

Az újabb gól szerzője is BÖDE DÁNIEL. A kapus hibáját kihasználva szerez könnyű találatot a hazai csapat.

Sorcsere a Vasasnál. A 2. félidőben játszó csapat:

Nacsa – Görgényi, Izing, Belkadovic, Schultz – Recklet, Kákonyi – Varjacic, Szedlár, Boda – Ádám

46

35
    Böde kap sárgát.

21
    A Vasas gólt szerzett!

Otten szabálytalansága után kap büntetőt a Vasas, amit az egyik próbajátékos, a román Horia értékesít higgadtan.

18

SOMALIA növeli a Fradi előnyét.

Elnézést kérünk, de a kollégánknak technikai problémája akadt a stadionban, így csak az eredmény változását tudjuk közölni.

10
    A Ferencváros gólt szerzett!

A gólszerző BÖDE DÁNIEL.

1

A Ferencváros csapata fogadja a Puskás Ferenc Stadionban a Vasas FC csapatát. A Fradi a következő szezon után mindenképp legalább dobogón szeretne végezni és kijutni a Nemzetközi porondra, de szerintem nem mondok butaságot, ha azt mondom, hogy a bajnoki címre is esélyesek! A Vasas csapata természetesen szeretne visszajutni az élvonalba a régi szép idők emlékére!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 17:00 - kor kezdődik.

urimate

Gólok: 10. Böde, 18. Somalia, 47. Böde, 71. Halilagic – 21. Horia (bünt.)

Lapok:   35. Böde (FTC)

Ferencvárosi Torna Club: Jova – Maslac, Otten, Donde, Gyömbér – Alempijevic, Cukic, Józsi, Valpoort, Somalia – Böde
    : 1. félidő: Németh G. – Mészáros L., Lucas, Izing, Engel – Gál M. – Horia, Cseke, Horváth L. – Vida, Ádám
    2. félidő: Nacsa – Görgényi, Izing (64. Thiago), Belkadovic, Schultz – Recklet, Kákonyi – Varjacic, Szedlár, Boda – Ádám (78. Jákó)