Horvátország_dup – Chile 0:2 (vége) | Portugália – Ghána 2:3 (vége) | Kolumbie – Dél-Korea 1:1 (7:8 bűnt. vége)

Mérkőzés vége. (22:58:01)

Balanta nagyon fölé lőtte a tizenegyest!
    Dél-Korea tizenegyesekkel továbbjutott, 8-7 arányban!

5-6

Perea középre rúgja és sikeresen a büntetőt.
    5-5

Sang-Woo szintén belövi a maga tizenegyesét!
    4-5

Perez hidegvérrel értékesíti a büntetőt!
    4-4

Je-Min a kapu közepébe vágja a tizenegyest!
    3-4

Borja is belövi a büntetőt!
    3-3

Sang-Min belövi a tizenegyesét!
    2-3

Aguilar tizenegyesét megfogja Chang-Geun!
    2-2

Sun-Woo a jobb felsőbe rúgja a tizenegyest!
    2-2

Bonilla a keresztléc segítségével belövi kollégájának, a másik kapusnak a büntetőt!

0-1.

A dél-koreaiak kezdik a büntetőrúgásokat.
    Bonilla kapus már a gólvonalon.

Büntető lövés kezdete.

Következnek a büntetők!
    Ez már inkább az idegek csatája lesz!

Befejeződött a 2.hossz..

119
    Már nagyon fáradtak a játékosok és még a tizenegyes csata is hátra lehet!

117
    Correa lába is begörcsölt, hordágyon kell levinni.

115
    Aguilar ütközött saját kapusával, Bonillával, így most ápolni kell.

113
    Gwang-Hoon beadását Sang-Whoo csúsztatta meg, de nem tudta a kapu felé irányítani.

112
    Szabadrúgás a jobb oldalon, a szögletzászló mellől a dél-koreaiaknak.

111
    Vergara jól ment fel egy támadással, de Quintero középre játszását nem sikerült ellőnie, Chang-Geun jól lépett ki a kapujából.

110
    A kolumbiaiaknak eddig 12 kaput eltaláló lövése volt, a dé-koreaiaknak pedig csak 2.

109
    A labdabirtoklás 59-41 %-ban a kolumbiaiak javára kedvez.

108
    Csendesen csordogál a mérkőzés tovább.

106
    Dél-Korea kezdte a hosszabbítás második félidejét.

106
    Elkezdődött a 2.hossz..

Befejeződött az 1. félidő hossz..

104
    Mena indítása hosszú lett Cordobának, kirúgás a dél-koreaiaknak.

102
    Kolumbia nagyon nehezen egyenlített, érthető, hogy nem mernek kitámadni, nehogy lekontrázzák őket.

100
    Ez már majdnem emlékeztetett a focira, de ha Mena passzol, még jobb lett volna.

98
    Quintero jó indítása után Mena lőtte el a labdát 18 méterről, de jócskán mellé ment.

97
    Sang-Gyu lába görcsölt be, ápolni kell.

96
    Az iramból mindkét csapat visszavett, lassúak a támadási kísérletek.

94
    Szépen járatják a dél-koreai srácok a labdát a középpályán.

93
    Mindkét csapat a biztos védekezésre összpontosít.

92
    Két perc alapján azt mondhatjuk, unatkozni fogunk a következő fél órában.

91
    Kolumbia kezdte a hosszabbítás első félidejét.

91
    Elkezdődött az 1. hossz..

Dél-Korea végig vezetett, de Kolumbia az utolsó pillanatban egyenlített és kiharcolta a hosszabbítást!

Vége a második félidőnek.

93
    Kolumbia gólt szerzett!
    QUINTERO csodát tett! a 18 méteres szabadrúgást mesterien csavarta a jobb felsőbe!

93
    Szabadrúgás a kolumbiaiaknak a tizenhatos bal sarkától. Talán ez az utolsó lehetőség!

92
    Szöglet a kolumbiaiaknak, de Quintero beadását kifejeli a dél-koreai védelem.

92
    Quintero 2 méteres lövését védte bravúrral Chang-Geun!

91
    Suk-Jae sérült meg, ápolják az alapvonalon kívül.

89
    Három perc lesz a hosszabbítás.

88
    Balanta lőtt kapura a tizenhatos jobb sarkától, de a kapufa megmentette a dél-koreaiakat!

87
    Szöglet a kolumbiaiaknak, Quintero adja be a labdát, Perea pedig 6 méterről mellé fejelte.

86
    Egy gyenge indítás Sang-Woo felé, Balanta azonban lefüleli a labdát.

85
    Correa bal oldali beadását fogta Chang-Geun.

84
    A dél-koreaiak nem fáradnak, jól védekeznek és gyorsan indulnak kontrákat építeni.

82
    Csere Dél-Koreánál: lemegy Chang-Hoon, bejön Gwang-Hoon.

81
    Csere Kolumbiánál: lemegy Mojica, bejön Perea.

79
    Quintero volt lesen, szabadrúgás a dél-koreaiaknak.

78
    Vajon sikerül az egyenlítés a kolumbiaiaknak?

77
    Quintero vitte be a labdát a büntetőterületre, de a visszagurított labdát elrúgta Cordoba elől Sang-Min

75
    Cordoba ismét helyzetben, de 5 méterről mellé fejelte Correa beadását.

74
    Csere a Dél-Korea-nél/nál: lemegy Hyun, bejön Suk-Jae.

72
    Chang-Geun kapott sárgát időhúzásért.

70
    Csere a Kolumbia-nél/nál: lemegy Palomeque, bejön Borja.

69
    Lassan érik a kolumbiai gól, de talán be sem érik.

67
    Megint Cordoba lábában volt a gól, de 12 méterről fölé lőtte.

66
    Quintero most nem cipelte a labdát, 30 méterről kapura tűzte, de mellé csavarodott méterekkel.

65
    Szöglet a dél-koreaiaknak, de Chang-Hoon beadását kifejelik a kolumbiaiak.

64
    Szervezetten játszanak a dél-koreaiak a második félidőben is, nehéz a kolumbiaiak dolga.

62
    Cordoba elől rúgta taccsra a labdát a félpályánál Correa.

61
    Quintero adja be a szögletet, de Chang-Geun fogja a labdát.

60
    Indul a kolumbiai kontra, de Cordoba elől szögletre rúgja a labdát Hyun.

59
    Szabadrúgás a dél-koreaiaknak, balról, 30 méterről., Chang-Hoon beadását azonban kifejelik a kolumbiai védők.

58
    Csere a Kolumbia-nél/nál: lemegy Leudo, bejön Mena.

56
    Próbálkoznak a kolumbiaiak, de még akadoznak a támadásaik.

55
    Szabadrúgás 24 méterről a kolumbiaiaknak, Quinterolövi el a labdát, de Chang-Geun fogja azt.

54
    Yong-Hwan kapott sárgát egy lerántásért.

53
    Correa remekül adott be a bal szélről, de elment a labda Cordoba feje mellett, majd Palmenque elől fogta a kapus a labdát.

51
    Óriási helyzet Hyun előtt, mellel levette a beadást, majd fél fordulattal kapura lőtt, de mellé ment a 10 méteres lövés.

49
    Leudo volt lesen, szabadrúgás a dél-koreaiaknak.

48
    Sang-Mint kell ápolni egy ütközés után. áll a játék.

47
    Cordoba indult volna középen, de három védőn nem jutott túl.

46
    A Dél-Koreai válogatott kezdte az első félidőt.

46

Párperc tapogatózás után a dél-koreai válogatott támadni kezdett és egy szép góllal meg is szerezte a vezetést.
    A kolumbiaiak körülményesek a támadásokba, meglátjuk tudnak-e változtatni a második félidőre!

45
    A következő szöglet hosszúra skerül, kirúgás a kolumbiaiaknak. Egy perc a hosszabbítás.

44
    Mojica kifejelte a baedást, jöhet a következő, majd Perez felszabadítása után a triplázás a szögletből.

43
    Szöglet a dél-koreaiaknak, Chang-Hoon adja be labdát.

41
    Palomenque vitte fel a bal szélen a labdát, de a beadása túl mély lett, kirúgás az ázsiaiaknak.

39
    Hiába erőltetik középen a dél-amerikaiak, eddig semmire nem jutottak vele.

38
    Quinterot elé jól állt be Yong-Whan, de a kolumbiai azért is el akarta lőni a labdát, ami el is akadt a védőben.

36
    Quintero adja be a szögletet, de kifejelik a védők, majd indul a dél-koreai kontra, de Yong-Whant szereli a tizenhatoson beül Balanta.

35
    Leudo játszotta középre a labdát, Cordoba fejese visszapattant Chang-Geunról, majd pedig Quintero lövése vágódott szögletre a védőkről.

34
    Sang-Min adott be a bal szélről, majd Correa fejelte ki a labdát a tizenegyes pontról.

32
    Sun-Woo adja be a szögletet, de Bonilla fogja a labdát.

31
    Sang-Min 18 méteres méteres lövésébe az utolsó pillanatban beleért Balanta, szöglet a dél-koreaiaknak.

30
    A kolumbiai szögletet Quintero adja be, de kifejelik a dél-koreai védők.

29
    Palomeque elől rúg szögletre egy indítást Yong-Hwan.

28
    Eddig jól zár a dél-koreai védelem, nem talál rést a kolumbiai támadósor.

27
    Cordoba lőtt ismét kapura 22 méterről, de kicsivel mellé ment a labda.

25
    Palomeque lőtt kapura 24 méterről, de jócskán fölé ment.

23
    A dél-koreaiak gyors támadásokat vezetnek, míg a kolumbiaiak körülményesek.

22
    Vergara kapott sárgát egy lerántásért.

20
    Perez jól ment el a jobb szélen, beadását Cordoba lőtte volna kapura, de elakadt a védőkben.

19
    Szöglet a kolumbiaiaknak, de a beadást kifejelik a dél-koreai védők.

18
    Quintero gyorsított fel, beért a tizenhatosra, majd 14 méterről, balról, éles szögből kapura lőtt, de Chang-Geun védeni tudott.

17
    Sung-Gyu volt lesen, szabadrúgás a kolumbiaiaknak.

16
    Dél-Korea remekül kezdett, hamar vezetést is szereztek, a kolumbiaiaknak össze kell szedniük magukat.

15
    Dél-Korea gólt szerzett!
    JU_HUN a középre adott labdát 12 méterről lőtte kapura, Bonilla már nem tudott védeni, a jobb alsóba gurult a labda.

14
    Szabadrúgás a dél-koreaiaknak, balról, 35 méterről.

12
    A középpályán megy a csata, csak ide-oda pattog a labda.

11
    Jó középre adás után Cordoba fordult kapura, de 20 méteres lövése Chang-Geun kapusnak könnyű falat volt.

10
    Quinterot húzta vissza Sang-Woo, szabadrúgás a kolumbiaiaknak.

8
    Sang-Woo felé egy jó indítás, de Bonilla remekül lépett ki a kapujából és fogta a labdát.

7
    Kim -Hyun folytatja, mehet tovább a játék.

5
    Kim-Hyun maradt a gyepen egy fejes után, Leudoval ütközött, most ápolni kell a dél-koreait.

4
    Amint várható volt , óvatosan kezdtek a csapatok.

3
    Cordoba volt szabálytalan, szabadrúgás a koreaiaknak.

2
    A kolumbiaiak járatják a labdát a térfelükön.

1
    Kolumbia kezdte az első félidőt.

1

Az U20-as világbajnokság ma esti egyik mérkőzése a Kolumbia Dél-Korea összecsapás lesz.
    A kolumbiaiak a "C" csoportban végeztek az éle, a házigazda törököket megelőzve, míg Dél-Korea a legjobb harmadik helyezettként jutott tovább, a "B" csoportban elért négy pontjával.
    A kolumbiaiak hét ponttal, 5:1-es meggyőző gólkülönbséggel jutottak tovább, ebből már az Ő fölényükre számíthatunk, de meglátjuk Dél-Korea mennyire lesz képes összeszedni magát!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 20:00 - kor kezdődik.