Horvátország_dup – Chile 0:2 (vége) | Portugália – Ghána 2:3 (vége) | Kolumbie – Dél-Korea 1:1 (7:8 bűnt. vége)
Irak – Paraguay 1:0 (hosszabbítás vége)
hosszabbítás vége
Irak
1:0 (0:0)
Paraguay
szerda 03.07.2013, 20:00FIFA U20 Labdarúgó világbajnokság

Shakor góljával dőlt el a találkozó, a negyeddöntőben az Irakiak, meglepő eredmény született. Köszönöm a figyelmet, a végeredménnyel zárom soraim, Irak – Paraguay 1:0! (22:37:46)

120+3
    Paredes még felívelte. és VÉGE!

120+3
    Tareq lő 22 méterről egy véd volt előtte, és az üres kapu, a védőbe lőtte a lehetőséget!

120+2
    Áll a játék az ápolás miatt.

120+1
    Abdulrahim feje vérzik erősen. egy ütközés miatt.

120
    Ketten vihették Morelre a labdát. Morel bravúrosan tisztázott!

119
    Hameed ismét kiejtette, de nem lett belőle ziccer!

118
    Hameed kiejtett egy könnyű labdát, Adnan tudta elrúgni a gólvonalról!

117
    Morel is előre ment kis híján ő fejelhetett de elsuhant a feje felett.

117
    Szöglet!

117
    Abdulrahim forgolódott az őt követő védő elesett ,szabadon lőhetett Morek fogta!

116
    Hamees gyűjti be a szöglet után is a játékszert.

116
    Gimenez beadására Dominguez érkezett éppen csak el tudta ütni a támadó elől Hameed kapus!

115
    Abdulrahim ment oda vehemensen a labdáért,lapot kap érte, így biztosan ki fogja hagyni a negyeddöntőt.