MFK Kosice – Debreceni VSC 4:1 (vége) | MFK Kosice – Debreceni VSC 1:0 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – Raja Casablanca 3:2 (vége)
Gyirmót – Puskás Akadémia FC 1:0 (vége)
Gyirmót FC Győr
1:0 (1:0)
Puskás Akadémia FC
szombat 06.07.2013, 20:00Felkészülési mérkőzések

Jó erőfelmérő mérkőzést játszottak a csapatok, az első félidőben volt igazán magas színvonalú játék, az egyetlen gól is akkor született. Összességében a hazai győzelem megérdemelt. (21:37:44)

A hátralévő percek eseménytelenül telnek már.

87
    Károly 12 méteres lövését blokkolja Kardos

83
    Lengyel rúgja fel Tóthot, a 25 méteres szabadrúgást Gajdos csavarja kevéssel fölé, Holczernek nem kellett közbeavatkoznia

78
    Csere a Gyirmót FC Győr-nél/nál: lemegy Cseri, bejön Fitos.

77
    Molnár indítja a jó helyzetben meginduló Gajdost, kicsit hosszú a labda, Holczeré lesz

74
    Laki lép ki a balösszekötő helyén, Somodi jől jön ki a kapujából, leszedi a lábáról a labdát

63
    Károly indítaná nagy helyzetben Tóthot középen, hosszú és pontatlan is a labda, Holczer jól lép ki érte

62
    Magasföldi 25 méteres lövése pattan szögletre

A félidő első negyedórájában a Gyirmót diktálta a tempót, az előnyüket is növelhették volna két nagy helyzetből

60
    Laki felé ívelnek fel a bal szélen, megelőzik a védők

57
    Laki lép ki egyedül egy megpattanó labdával, kicselezi a kapust is, de túlzásba viszi a trükköket, oda a helyzet!

56
    Oross felé ível Hajba, szögletre fejelnek előle, a szögletből Magasföldi fejel, Somodi véd

55
    Laki jó cselek után tenné ki a labdát a bal oldalon induló Erősnek, közbelépnek a védők

54
    Oross kap jó labdát a balösszekötő helyén, ballal lövi rá váratlanul, kevéssel megy el a labda a bal kapufa mellett!

52
    Magasföldi lép ki egyedül középen, elhúzná Somodi mellett, a kapus azonban szögletre hárít, ez nagy helyzet volt!

41
    Baracskai kap nagyszerű kiugratást a balösszekötő helyén, 13 méterről lő az oldalhálóba!

40
    Baracskai kap jó labdát a bal szélen, jó cselek után lő 20 méterről, de jócskán mellé

38
    A szöglet veszélytelen

37
    Bertus lő 22 méterről a jobbösszekötő helyéről, szögletre pattan a védőkről a labda

36
    Szakály indítja Farkast a bal oldalon, Holczer jól mozdul ki a kapujából, megkaparintja a labdát

35
    Szabadrúgást ível fel Szakály, Holczer húzza le

34
    Zsolnai csele nem sikerül az ötös sarkán, kivágják a védők a labdát

33
    Baracskai kap jó labdát a bal szélen, kicsit hosszan veszi át, megtolja, de szerelik

31
    Vendég szögletből egy csúsztatás után Anasztolopulosz fejel, Holczer hárít bravúrral

30
    A bekapott gól óta jobbára a Puskás Akadémia birtokolja a labdát, de igazi gólhelyzetük még nem volt

28
    Jobb oldali beívelést fejel rá Papucsek, véd Holczer

26
    Polonkai indítja Baracskait, hosszan veszi át, szerelik

25
    Farkas lő 22 méterről, Holczer kiütni tudja csak, mellel teszik haza a védők a kipattanót

21
    Jó cselek után Kelemen most Nyárit szökteti a jobb szélen, kicsit hosszú a labdája

20
    Kovács Gulyást hozná játékba a bal szélen, szerelik a védők

18
    Kelemen indítaná Kovácsot a bal szélen, hosszú a labdája

Az első negyedórában jó iramot produkáltak a csapatok, ígéretes helyzete a vendégeknek volt, de a vezetést a Gyirmót tudta megszerezni.

15
    A Gyirmót gólt szerzett!
    KELEMEN PATRIK kap jó labdát Lázártól, átveszi, és mielőtt a védők beérik, 16 méterről a bal alsó sarokba lő! 1:0

13
    Megpattanó beadást fog az ötösön Hajduch

12
    Csizmadia fejel ki egy labdát Zsolnai elől, nagy mentés volt, Baracskai lövi rá a labdát, de ez lepattan a védőkről

6
    Bartus lövése pattan Balogról Szakály elé, aki nagy helyzetben lő a jobb sarok mellé

1

A Gyirmót FC ma este a Puskás Akadámia csapatát fogadja felkészülési mérkőzésen.

A Gyirmót a harmadik, a vendégek az első helyen végeztek az NBII Nyugati csoportjában, így most gyakorlatilag osztálykülönbség van közöttük.

A hazaiak új edzővel vágnak neki az új szezonnak, Sisa Tibor vette át a feladatot a lemondott Csank Jánostól, így már csak ezért is érdeklődéssel nézünk a találkozó elé, persze sokan kíváncsiak lesznek arra, hogy a Puskás Akadémia csapata mennyire készült fel már az NBI-es tagságra játékban.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 20:00 - kor kezdődik.

Gólok: 15. Kelemen

Lapok:   72. Cseri (GYFC) – 81. Wachtler (PAFC)

Gyirmót FC Győr: Holczer – Csizmadia, Nyári, Lázár, Balog, Lengyel, Kelemen, Gulyás, Beliczki, Kovács, Kálmán II. félidő: Holczer – Hajba, Lengyel, Kardos, Fejes, Erős, Papp, Cseri (78. Fitos), Magasföldi, Laki, Oross
    Puskás Akadémia FC: Hajduch – Margitics, Papucsek, Anansztolopulosz, Farkas, Polonkai, Nikolic, Szakály, Bertus, Baracskai, Zsolnai II. félidő: Somodi – Wachtler, Vaszicsku, Tamás, Nagy, Szelei, Fabio, Károly, Molnár, Tóth, Gajdos

Játékvezetők: Péter – Szabó, Dr. Bede