Ferencvárosi Torna Club – GKS Piast Gliwice 1:1 (vége) | KTE-Phoenix Mecano – Kozármisleny 1:2 (vége) | ZTE – Zala-megye válogatottja 2:1 (vége)
Győr – CS Pandurii 2:1 (vége)
KTE-Phoenix Mecano
1:2 (1:2)
HR-Rent Kozármisleny FC
szerda 10.07.2013, 18:00 • Széktói Stadion, Kecskemét • Felkészülési mérkőzések

85
    A vihar miatt a mérkőzés lefújása mellett dönt a játékvezető. A végeredmény tehát: Kecskeméti TE – Kozármisleny 1-2.
    A baranya megyei együttes megérdemelten szerezte meg a győzelmet az NB1-es Kecskemét ellen. (19:42:17)

84
    Schmidt Zsolt lövése mellé megy.

82
    Nagy Dániel vezeti az alapvonalon túlra a játékszert.

80
    Gréczi 25 méteres lökete a keresztlécen csattan! Óriási szabadrúgás!

79
    Egymás után két játékost is letaglózott a kozármislenyi védelem. Ápolás.

77
    Gréczi 40 méteres lehetőségét lábbal védi a vendégek hálóőre.

74
    Csima cselezgetett, de semmi jó nem sült ki az akcióból.

72
    Eleredt a nyári eső a Széktói Stadionban. Kétségtelenül ez az utóbbi percek legnagyobb eseménye.

70
    Benét állítják meg a felezővonal közelében.

67
    Csillag lövését öklözte ki Sólyom!

66
    Az egész második félidőben még helyzetig sem jutottak el a csapatok.

64
    Gréczit állítják meg a középpályán szabálytalanul.

57
    A játékosok a középpályán adogatnak, nem alakult ki komolyabb helyzet a második játékrészben.

54
    Csillag Dárius érkezik a pályára Nagy Patrik helyett.

49
    Remili végzi el a pontrúgást, épphogy fölé csúszik a löket.

48
    Turi kap bele Nagy szemébe, szabadrúgás a KTE-nek.

48
    Alekszics jól találta el a labdát, de Sólyom a helyén volt.

46

46
    Csere a félidőben a KTE-nél, Karan helyett Gyagya, Varga helyett Póti, Nagy Patrik helyett Gréczi, Mogyorósi helyett pedig Koszó a pályán.

46
    Balázs a kapusba bombázza a közeli labdát!

45
    A Kozármisleny gólt szerzett!

A félidő előtt, 10 perc alatt fordít a Kozármisleny! Vituska közeli lehetőségébe Borszéki csak beleérni tud.

44
    Rajczi Péter távoli kísérlete alig kerülte el a bal felső sarkot.

42

Turi 15 méteres, jobb alsóba tartó lövése a hálóban köt ki, ezzel 5 perc után egyenlít a Kozármisleny!

39
    Remili egy az egyben mehetett Sólyommal, azonban nem sikerült eltolnia a vendég kapus mellett a játékszert. Marad az egy gólos előny a hazaiaknak.

38
    Alekszics távoli kísérlete csattant a kapufán. Ezt elnézte Sólyom.

37
    A Kecskemét gólt szerzett!

Balázs szép egyéni akciója után Rajczi a bal alsóba lőtte a labdát, ezzel megszerezte a vezetést a Kecskemétnek.

36
    Forró rossz felszabadításából jöhet bedobással, majd szöglettel a 'Misleny.

35
    Eddig kiegyenlített a találkozó, mindkét oldalon egy-egy gólhelyzetet fel is jegyezhetünk 35 perc játék után.

32
    Szöglettel jöhet a Kozármisleny.

31
    Kiss 30 méteres remek lövését tornászta ki Borszéki.

30
    Varga szabadrúgását követően szabadrúgással jöhetnek a szélről a baranya megyeiek.

27
    Kiss Márton kicselezte magát. Kirúgással jöhet a KTE.

23
    Folytatódik az összecsapás.

23
    Ivószünetet tartanak a csapatok.

22
    Rajczi Péter szabálytalankodott a vendégek kapusával, Sólyom Csabával szemben.

20
    Rajczi gólt szerez, de a partjelző lest ítél.

18
    Alekszics ajtó-ablak helyzetben Sólyomba bombázta a játékszert.

17
    Közben Vadas indult meg, de labdája Borszékinál kötött ki.

15
    Hosszú a labda Remili felé.

13
    Pap cipője esett le Varga belépője után. A lábbeli már a helyére került.

11
    Varga fejelt mellé a szögletet követően.

10
    A KTE is veszélyeztet! Nagy Patrik indítását Rajczi bombázta a kapusba. Savic jöhet a szöglettel.

8
    Pap elé került a labda az ötösön belül, Borszéki magabiztosan védte a ziccert.

7
    Forró beadását húzta le Sólyom.

5
    Remili ívelése kicsúszott az oldalvonalon.

4
    Alekszics próbálta megjátszani Rajczit, pontatlan volt az indítás.

2
    Kiss Márton indult meg a szélen, de Karan megállította a kozármislenyi szélsőt.

1
    A Kozármisleny kezdte az összecsapást.

1

Az első osztályú Kecskeméti TE első felkészülési mérkőzését játssza hazai pályán a második osztályban második helyet elérő Kozármisleny SE csapatával. Az összecsapás a Széktói Stadion center pályáján kerül megrendezésre.
    Mindkét együttes célja a csapat összecsiszolása, és a próbajátékosok játszatása a találkozón.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:00 - kor kezdődik.