Costa Rica – Kuba 3:0 (vége) | Belize – USA 1:6 (vége)
szerda 10.07.2013, 02:30CONCACAF Gold Cup

Csere a Costa Rica-nél/nál: lemegy Saborio, bejön Rodriguez.

78
    Costa Rica gólt szerzett!
    Gólszerző BARRANTES.

76
    Óriási helyzet lett volna, ha a védők nem szabadítanak fel az utolsó pillanatban!

74
    2-0 Costa Rica javára, így most picit hátra dőlhetnek és várhatják a lefújást.

71
    Gólszerző ARRIETA.

71
    Csere a Kuba-nél/nál: lemegy Valencia, bejön Pérez.

70
    A játék folytatódik, a Kubai játékos felkelt.

69
    Ápolás miatt áll a játék.

66
    Costa Rica amióta gólt szerzett, nem sokat birtokolta a labdát.

63
    Csere a Costa Rica-nél/nál: lemegy Rodriguez, bejön Borges.

60
    Egyenlőre nagyon baráti hangulatú a mérkőzés, hiszen a bírónak még csak sárga lapot sem kellett adnia.

58
    Most picit kitámadnak a Kubaiak, és próbálnak egyenlíteni.

57
    Csere a Costa Rica-nél/nál: lemegy Wallace, bejön Cunningham.

52
    Costa Rica gólt szerzett Micsoda helyzet volt, a tizenhatos előteréből előtte, s a labda a bal sarokban kötött ki!!

50
    Arrieta pár szép csel után 20 méterről rálövi, de jócskán fölé megy.

48
    No lássuk milyen izgalmakat tartogat a második játékrész.

46

46
    1 perc ráadás lesz.

45
    Martinez beadását Puga fejeli fölé, óriási helyzet volt!

44
    Elérkeztünk az első félidő hajrájába, de egyenlőre a felek nem bírnak egymással.

37
    Az elmúlt 5 egymás elleni mérkőzés során 3X nyert Costa Rica és 2X lett döntetlen, ebből a 3 győzelemből Costa Rica 2őt az Arany kupán aratott.

32
    Egyenlőre egyik csapatnak sem sikerül megszereznie a vezetést, bár eddig erre Kubának nem sok lehetősége volt, de hát a focit gólra játsszák, nem kihagyott helyzetekre.

29
    Most a Kubaiak 11-ese Martinez volt óriási helyzetben, de mellé lőtt!

22
    Ismét óriási helyzet volt, de az utolsó pillanatban Saboriot a Kubai védők szerelték!

21
    Rodriguez szöglete után Miller volt óriási ziccerben, azonban 2 méterről fölé bikázta, óriási lehetőség maradt ki!

20
    Az első 20 perc után nem sok pozitívumot tudok mondani a mérkőzésről, egyenlőre elég sablonos.