KTE-Phoenix Mecano – Cegléd 3:1 (vége) | Tatabánya – Ferencváros II. 1:2 (vége) | Pécsi MFC – Cibalia 5:1 (vége)
ZTE – BFC Siófok 1:0 (vége)
KTE-Phoenix Mecano
3:1 (2:0)
Ceglédi VSE
szerda 17.07.2013, 17:30 • Széktói Stadion, Kecskemét • Felkészülési mérkőzések

A Kecskeméti TE tehát megszerezte első hazai győzelmét a felkészülési meccsek során. Közepes iram, nem túl sok helyzet, 4 gól jellemezte a mérkőzést, a végeredmény:
    Kecskeméti TE – Ceglédi VSE 3:1

Gólszerzők:
    44. Mogyorósi, 51. Eilomar, 90. Gréczi – 115. Horváth. (19:50:11)

120

120
    Még egy utolsó szögletet végezhet el a Cegléd.

119
    Gréczi ívelni akart, lövés lett belőle, amit lehúzott Miski.

117
    Csillag Dárius előtt pattant fel a labda, ami megzavarta a fiatal játékost.

115
    A Cegléd gólt szerzett!

Horváth kapja meg a szélen a labdát, amit a kapu jobb alsó sarkába helyez, ezzel megszerzi a Cegléd szépítő gólját. 3:1.

113
    Faragót rúgták fel, Gaál Gyöngyi jól vezeti eddig a mérkőzést.

110
    Csillag forgatja meg a szélen védőjét, majd lő, de Miski karjaiban köt ki a játékszer.

108
    Fehért gyötörte Koszó, a szabadrúgást követően Németh a helyén.

107
    Veszélyesen csapódott be a pontrúgás, de egy kecskeméti védő lekapcsolta a labda iramát, így nincs gól.

106
    Szabadrúgás befelé a Cegléd javára.

103
    Rajczi helyett az ifjú Csima a pályán.

101
    Csillag ajtó-ablak helyzetben Rajczinak próbálta visszatenni a labdát, de a ceglédi bekkek résen voltak.

99
    Farkas András jól biztosított a szélen.

98
    A negyedik játékrészben eddig aligha történt jelentésre méltó esemény.

94
    Faragó érkezik Pekár helyére.

90
    A gól után véget ért a harmadik játékrész, 30 perc vár még a csapatokra.

90
    A Kecskemét gólt szerzett!

Gréczi 20 méterről kilövi a bal felső sarkot! Parádés megmozdulás a fiatal játékostól! 3-0!

89
    Remek visszafejelt labda Csillagtól, Nagy Patrik óriási lehetőséget puskáz el a tizenhatos előterében!

88
    Nagy Patrik eredménytelenül kísérletezett.

85
    Koszó rúgott arcba egy ceglédit, áll a játék.

83
    Gréczi lódult meg, de Gaál Gyöngyi szerint az akció végén nem történt szabálytalanság.

81
    Rajczi Péter nem jól helyezett fejesét láthatta a publikum aa 81. percben.

80
    Csillag került nagy helyzetbe egyből a beállása után, de Miski védte a szöget.

78
    Csere a KTE-nél,

Forró helyett Ludasi,
    Sidou helyet Csillag.

78
    Koszó próbálkozása nagyon elkerüli a kaput.

75
    Juhász labdája az oldalvonalon túlra csúszik ki.

74
    Medgyesi próbálkozását blokkolják a kecskeméti védők.

73
    Juhásznak nem volt jó a letett labda vendég oldalon.

72
    Rendkívül eseménytelen eddig a második 60 perc.

69
    Rajczi nem tud jól ráfordulni a labdára, lövése elkerüli a Cegléd kapuját.

67
    Rajczi indítása pontatlan Sidou felé.

66
    Németh kezéből nem pattan ki a beadás.

61

60
    Befejeződött az 1. félidő, további 60 perc vár még a csapatokra.

60
    Nagy Patrik téveszti el a célt.

59
    Szöglet a Kecskemétnek.

56
    Vukasovic helyett Nagy Patrik a pályán a hazai csapatban.

56
    Szvecsenko beívelése gyenge.

54
    Balázs először, majd másodszor, végül eredménytelenül zárul az akció.

53
    Szvecsenko halvány fejese után már a Kecskemét jöhet.

52
    Bulajic próbálkozását szögletre üti ki Kovács.

51

Eilomar egyéni akcióját követően Sidouval kényszerítőzik a brazil, majd gyönyörűen, egy finom érintéssel teszi el a kapus mellett a labdát, ezzel két gólosra növelve a KTE előnyét.

48
    Szvecsenko lövését a felsőléc segítségével védi Németh! Újabb nagy lehetőség a Cegléd előtt!

46
    Sidout kontra közben állítják meg, Savic végezheti el a szabadrúgást.

44

Savic beadására Mogyorósi érkezik a legjobban, akinek fejesébe csak beleérni tud Kovács, de már nem tudja megakadályozni, hogy a labda a gólvonalon kívülre kerüljön. 44 perc játék után vezet a KTE!

43
    Eilomar veszélyes beadását szögletre tisztázza a Cegléd.

42
    Koncz löketét blokkolja a kecskeméti védelem.

40
    Eilomar elszámítja az átadást. Kirúgás.

38
    Lipusz a 16-oson belül veszi célba a KTE kapuját, de a felsőlécről kipattan a labda!

37
    Kormos kényszerítőzik Lipusszal, de elpattan a labda Kormostól.

36
    Bulajic távoli próbálkozását Kovács védi magabiztosan.

34
    A szabadrúgást az ex-kecskeméti Koncz végzi el szélről, de hosszú az ívelés.

32
    Eliomar parádés átemeléses átadását követően Balázs kerül megint nagy helyzetbe, de eltotojázza a helyzetet a szélső.

30
    Az első 30 percnek vége, négy ilyen játékrészből fog állni a találkozó.

30
    Szkunc hosszan szökteti magát, Póti felszabadítja a hírös városi kaput.

29
    Mogyorósi pörgeti fel magának a labdát, majd lő, de jócskán a kapu mellé.

27
    Szöglettel jöhet a Kecskemét.

26
    Mogyorósi nem tudja bent tartani a labdát az oldalvonalon belül. Az ellenfél térfeléről jöhet bedobással a CVSE.

24
    Kormos fejesét Németh tornázta ki! Szöglet!

23
    Eilomar remek akcióját Póti visszatevésből való lövése követte, oldalháló.

21
    Most a KTE végezhet el sarokrúgást. Savic a labda mögött.

21
    Sidou kiszorított helyzetből az alapvonalon túlra vezette a játékszert.

20
    Németh magabiztosan lehúzza.

20
    Az első szögletét végezheti el a Cegléd.

17
    Balázs szerzett labdát a szélen, de betett labdája Sidou felé pontatlan volt.

16
    Mogyorósi átadása Balázs felé pontatlan volt. A Cegléd jöhet bedobással.

15
    Sidou futott lesre.

14
    Mogyorósi méterekkel téveszti el a vendég kaput.

9
    Miklósvári került a földre egy ütközés során. Zajlik az ápolás a pályán.

6
    Balázs került nagy helyzetbe, Kovács bele tudott érni a lövésébe. A kipattanó Vukasovic elé került aki 25 méterről a felső lécre vágta a labdát.

5
    Balázs cselezgetett a jobb szélen, beadását Kovács húzta le.

3
    Vukasovic szabálytalankodik Szkunc ellen a pálya bal oldalán.

1

Kecskeméti TE: Németh – Mogyorósi, Karan, Póti, Forró – Bulajic, Vukasovic – Balázs, Savic, Eliomar – Sidou

Ceglédi VSE: Kovács – Robson, Miklósvári, Makrai – Szala, Kenderes, Koncz, Szvecsenko – Lipusz, Szkunc, Kormos

Játékvezetők: Gaál Gyöngyi.

Az elsőosztályú Kecskeméti TE csapata a másodosztályban vitézkedő Ceglédi VSE ellen játszik a Széktói Stadion centerpályáján. A mérkőzés 120 perces lesz, Bekő Gábor vezetőedző Németh Viktor személyében új kapust tesztel az összecsapáson. Fontos is minél gyorsabban egy új hálóőr keresése a KTE-nek, hiszen Borszéki Csabát a minap bundagyanú miatt vitte el edzésről a rendőrség. A Kecskemét a két utóbbi hazai edzőmeccsén vereséget szenvedett, itt az idő tehát a javításra a hírös városi együttesnek.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 17:30 - kor kezdődik.

Szeitz Gergő

Gólok: 44. Mogyorósi, 51. Eilomar, 90. Gréczi – 115. Horváth

KTE-Phoenix Mecano: Németh – Mogyorósi, Karan, Póti, Forró – Bulajic, Vukasovic (Nagy P. 56) – Balázs, Savic, Eliomar – Sidou

2. félidő: Németh – Koszó, Gyagya, Farkas, Forró (Ludasi 78.) – Nagy D., Pekár (Faragó 94.)– Gréczi, Sidou (Csillag 78.), Nagy P – Rajczi (Csima 103.)

A második félidei ceglédi felállás a jegyzőkönyv hiányosságai miatt nem ismert.

Játékvezetők: Gaál Gyöngyi

Nézőszám: 500 néző