Kuba – Belize 4:0 (vége) | USA – Costa Rica 1:0 (vége)
USA
1:0 (0:0)
Costa Rica
szerda 17.07.2013, 02:00CONCACAF Gold Cup

Nem lett emlékezetes mérkőzés ebből a csoportrangadóból, az amerikaiak többet birtokolták a labdát, nagyobb helyzeteik is voltak, így a győzelmük összességében megérdemelt. (04:02:01)

93
    Baloldali beadást húz le Johnson

92
    Élesen belőtt labda balról, Johnson van résen, megkaparintja a labdát Tejeda elől az ötösön

91
    Cunninghamet akasztja hátulról Parkhurst, sárga a jutalma

91
    Az utóbbi percekben az USA csapata birtokolja a labdát, nem nagyon tud kibontakozni Costa Rica

90
    3 perc a ráadás

89
    Parkhurst cselezget a jobb szélen, nagyon nem akar beadni, megelégszik egy bedobással, ez jellemző lép a mérkőzés hajrájáról...

86
    A gól után támadásban Costa Rica csapata, de helyzetbe nem tudnak kerülni

82
    Az Egyesült Államok gólt szerzett!
    Ellentámadást vezetnek az amerikaiak, Donovan jobbról ad az üresen érkező BREK SHEA elé aki a kaputól 20 méterre veszi át a labdát, és egy igazítás után Pemberton mellett a kapu közepébe lő! 1:0

81
    Jó szöglet után Cunningham fejel kapura 7 méterről, Johnson bravúrral véd!

80
    Cunningham lépne ki két védő között a 16-oson belül, szögletre szerelik

79
    Csere a Costa Rica-nél/nál: lemegy Arrieta Ovando, bejön Saboria.

79
    Csere a USA-nél/nál: lemegy Bedoya, bejön Corona.

79
    Diskerud laposan surranó lövését fogja Pemberton

77
    Csere a USA-nél/nál: lemegy Wondolowski, bejön Gomez.

76
    Csere a USA-nél/nál: lemegy Torres, bejön Shea.

76
    Arrieta Ovando sárgul be

75
    Tejeda indulna a jobbösszekötő helyén, Beasley előzi meg

73
    A szögletet kifejelik a védők, újabb szöglet, ezt is hárítják a védők, González lőhet a következő után, Donovanról pattan le a labda

72
    Gyors kontra a costa ricai csapattól, Cunningham labdája után Menenes ad be balról, pontatlanul, szöglet lesz ebből

71
    Csere a USA-nél/nál: lemegy Wallace, bejön Rodriguez.

70
    Kicsit leült a játék az utóbbi percekben, helyzet alig, szabálytalanság annál inkább

69
    Csere a Costa Rica-nél/nál: lemegy Miller, bejön Meneses.

61
    Borges lövi rá a szabadrúgást 25 méterről, kevéssel megy fölé a labda!

57
    A szabadrúgást Torrest lövi, Pemberton bravúrral védi a bal felsőre tartó labdát, a kipattant Donovan lövi rá, blokkolják a védők

56
    Žlutou kartu dostává Cunningham (Costa Rica).

55
    Žlutou kartu dostává Pemberton (Costa Rica).

55
    Pemberton jön ki rosszul a kapujából, kézzel üti el a labdát 17 méterre a kaputól, felborítja Gonzalezt isközben

54
    Bedoya jó visszahúzós csel után ad középre, Wondolowski 14 méterről lő jócskán fölé

53
    A szabadrúgást a sértett íveli a kapu elé, Wondolowski fejeli rá 12 méterről, a kapus véd könnyedén

48
    Bedoya bedobás jobbról, Wondolwski elől mentenek a védők, Pemberton a végállomás

47
    Costa ricai indítás, hosszú Arrietának, Johnsoné alabda

46

Összességében élvezetes játék zajlott, itt is, ott is helyzetekkel, az amerikaiak többet birtokolták a labdát, gólt még ők sem tudtak szerezni, talán a második félidőben szerencsésebbek leszünk ezzel.

46
    A szöglet veszélytelen

46
    Holden indul be, a 16-oson belül jár, a beadását szögletre mentik a védők

45
    1 perc a hosszabbítás

44
    Umana ívelne fel a csatárok elé, pontatlan a labdája, nem győz elnézést kérni

43
    Ovando felé ívelnek a jobb oldalról, lesen a csatár

42
    Holden állítja meg szabálytalanul Cunninghamet, aki zokon veszi, sárgát reklamál

36
    Donovan szögletét Goodson fejeli a földre, megpattan, sarkalással tenné a kapu elé a labdát Wondolowskí, a kapus kaparintja meg

35
    Goodson ad be balról, Gonzalez a kapu elől vágja ki

33
    Szép megmozdulás, Borges jobb oldali szögletét Diaz ollózva lövi a kapu fölé 12 méterről!

32
    Donovan egy jó csel után adna be a kapu elé, megpattan az egyik védőn a labda, kihozza Costa Rica

31
    Ovandót állítják meg lesen

29
    Donovan szögletét Bedoya fejeli mellé – jócskán

28
    Wondolowski az alapvonal és az ötös találkozásáról ad be középre, kivágják a védők

26
    Johnson bedobása száll a 11-es pontig, Beasley fejeli ki

25
    Az utóbbi percekben az amerikaiak kerültek mezőnyfölénybe, úgy tűnik kontrákra rendezkedik be a costa ricai csapat

23
    Johnson ível be az amerikai kapu elé, Cunningham fejel, Johnson kapus könnyedén fogja a lasztit

22
    A szöglet után Beasly ível a kapu elé, kifejelik a védők

21
    Diskerud emel szép mozdulattal Donovan elé, aki egyből középre lövi a labdát, de szögletre hárítanak a védők

20
    Parkhurst jobb oldali beadását Gonzalez vágja ki az ötösről

18
    Holden váratlan indítása Donovan felé, Pembertonnak kell kilépnie a kapujából, lábbal tisztáz a csatár elől

16
    Cunningham kap indítást a balösszekötő helyén, a 16-oson belül jár, amikor szerelik

Az első negyedóra jó iramot hozott, igazán nagy helyzet egyik kapu előtt sem adódott

14
    Beasley jól megy el a bal szélen, a beadását Diaz fejeli ki a hosszú saroknál érkező Donovan elől

12
    Torres emelne be egy labdát Bedoya elé, aki elesik a 16-os vonalánál, de nem történt szabálytalanság

11
    Wallace és Johbson játszik össze a 16-os előterében, két jó passz, de elveszítik a labdát

9
    A szögletet könnyedén kifejelik az amerikaiak

8
    Beasly-t kell ápolni a pályán

7
    Wallace kap jó indítást a jobbösszekötő helyén, befelé cselez, de a lövése szögletre pattan a védőkről

6
    Donovan ível be jobbról, a túloldalon nincs érkező, csak Umana, aki kihozza a labdát