Tatabánya – Dorog 1:2 (vége) | Szombathelyi Haladás – ZTE 1:1 (vége) | Fehérvár – Dunaújváros 4:0 (vége)
– Újpest FC 0:4 (vége) | Sopron – Hapoel Ramat Gan 0:0 (vége) | Debreceni VSC – Szigetszentmiklós 1:2 (vége)
KTE-Phoenix Mecano – Békéscsaba 2:0 (vége) | Gyirmót – Győr 1:3 (vége)
Gyirmót FC Győr
1:3 (1:2)
ETO FC Győr
szombat 20.07.2013, 19:30 • Gyirmót • Felkészülési mérkőzések

Jó iramú mérkőzést játszott a két győri csapat, a nagyobb játékerőt képviselő ETO összességében megérdemelten nyert ilyen arányban. (21:19:47)

89
    Koltai lépne ki középen, Holczer lép ki a labdáért, begyűjti

87
    Koltai szabadrúgást tesz középre a 16-os oldalvonaláról, Lengyel vágja ki

84
    Fejes ível középre, Lázár próbál csúsztatni, de fölfejeli labdát magasra, Kamenaré lesz így

82
    Lang sárgul be utánrúgásért (Győri ETO FC).

80
    Az ETO gólt szerzett!
    Andric nagy csellel megy el a bal szélen, jól ad vissza középre az alapvonalról, KOLTAI TAMÁS jobb belsővel helyez a bal alsó sarokba. 1:3

77
    Hajba megy el a jobb szélen, a lövés lecsúszik a lábáról

76
    Csere a Gyirmót FC Győr-nél/nál: lemegy Erős, bejön Madarász.

75
    Fejes ível be balról Erősnek lövésre, Nicorec állítja meg a labdát

74
    Tokody emel Kinkhez, aki jó helyzetben léphet ki, de lesről...

73
    A szöglet veszélytelen

72
    Andric indul meg a bal szélen, az alapvonalnál szerelik szögletre

70
    Lázár ível ismét Kelemenhez, aki nagy helyzetben nem tudja jól átvenni a labdát, szerelik a védők

69
    Kink vesz át gyönyörűen egy labdát, kilép vele a balösszekötő helyén, de 10 méterről kisodródva a kapusba lő

68
    Lázár ível át a jobb oldalon üresen érkező Kelemen felé, Kamenar lép ki a kapujából a labdáért

62
    Andric jó cselekkel megy a bal szélen Kink labdájával, de szerelik beadás pillanatában

A második félidő első negyedóráját az ETO irányította, az utóbbi percekben jött fel a Gyirmót

61
    Csere a Gyirmót FC Győr-nél/nál: lemegy Magasföldi, bejön Lázár.

60
    Kovács beadását Svec fejeli ki

59
    Csere a Gyirmót FC Győr-nél/nál: lemegy Cseri, bejön Kelemen.

59
    Andric 16 méteres lövése megy fölé

58
    Csere a Győri ETO FC-nél/nál: lemegy Stevanovic, bejön Kamenar.

57
    Bal oldali szöglettel jön az ETO, kifejelik a védők, Nicorec lő 15 méterről, a jobb sarok mellé

56
    Cseri jó cselek után lövés helyett inkább bead, kifejeli Svec a labdát

55
    Koltai lőhet 20 méterről szabadon, Holczer fogja a középre tartó labdát

54
    Andric megy el a bal szélen, a középre adásra Holczer jön ki nagyszerű ütemben, Nicorchez kerül a labda, a lövése lepattan a védőkről

53
    Koltai bal oldali szabadrúgást végez el, az ívelést Windecker 8 méterről fejeli a felső lécre!

52
    Svec ad be a jobb szélről, mély a labda

51
    Koltai indítja Kinket, bedobásra szerelik

50
    Erős ad be balról, Magasföldi előzi meg a védőket, mellé/fölé megy a 7 méteres fejes

49
    Magasföldi 23 méteres szabadrúgást fogja a bal alsó előtt Stevanovic

48
    Hajba megy el erőszakosan a jobb szélen, szabálytalan Langgal

47
    Kink szabadrúgása megy a jobb sarok mellé

Sorcserék történtek a szünetben, a Gyirmótban Erős, Magasföldi és Cseri maradt a pályán, az ETO-ban Stevanovic

46

Jó iramú felkészülési mérkőzés első félidején vagyunk túl, az osztálykülönbség talán a helyzetek kihasználásában mutatkozott meg leginkább, megnehezíti a Gyirmót az ETO dolgát.

43
    Wolfe-ról pattan Magasföldi elé a labda, aki 14 méterről lő, Stevanovic véd bravúrral

37
    Kronaveter szabadrúgása a sorfalról pattan le, Kamber ível be, ezt Deli húzza le

36
    Papp lép oda csúnyán Kambernek, szabadrúgással jön az ETO 26 méterre a kaputól

35
    Kronaveter 24 méteres szabadrúgását védi könnyedén Deli, középre tartott a labda

35
    Erős kap sárgát reklamálásért (Gyirmót FC Győr).

34
    Kronaveter 20 méteres lövése pattan le Balogról

33
    Martinez cselezget a jobb szélen, a beadás lepattan, Kamberhez kerül a labda, a lövését blokkolják a védők

32
    Cseri szánja el magát lövésre 25 méterről, Stevanovic fogja a középre tartó labdát

30
    Cseri indítaná Orosst, hosszú a labdája a behátráló védők között

29
    Meovongou indítja Wolfe-ot, lesen a szélsőhátvéd

28
    Csizmadia nyargal el a jobb szélen, jól ad középre, Oross ugrik fel Wolfe mellett, a fejese alig kerüli el a bal alsó sarkot

26
    Dinjar megy el a bal szélen, jól ad középre, DJORDJE KAMBER marad egyedül, az ötösről magasan felugorva fejel a bal sarokba, Deli csak beljebb tudja segíteni a labdát! 1:2

25
    Varga kerül helyzetbe egy lepattanó labdából, 15 méterről lőhet, de gyatrán Deli kezébe helyezi a labdát, Martinez várta az átadást...

23
    Oross kerül helyzetbe, a kaputól 13 méterről gurítja el a labdát a jobb alsó mellett

22
    Kronaveter kényszerítőzne Strestikkel, nem jó a visszapassz a 16-os előterében

20
    Martinez ad be balról, Erős fejeli ki

18
    Strestik szerez erőszakosan labdát Erőstől a kezdkőkörben, VARGA ROLANDOT indítja, aki átveszi a labdát, és 14 méterről a balösszekötő helyéről lövi ki a bal alsó sarkot! 1:1

15
    Kamber a balösszekötő helyén lép be a 16-osra, a lövése elkerüli a bal alsó sarkot

13
    A Gyirmót gólt szerzett!
    A 18 méteres szabadrúgást MAGASFÖLDI JÓZSEF végzi el, a még tanakodó sorfal és kapus nem tudja lereagálni a lövést, amely a kapu jobb alsó sarkában köt ki! 1:0

5
    Kamber nagy bedobása, Strestik szabálytalan a védőjével, kifelé jön a szabadrúgás

4
    Varga indítja a kezdőkörből Wolfe-ot, hosszú a labda

2
    Oross ad vissza Magasföldinek, indulna a kényszerítővel, összezár a győri védelem

1

A Gyirmót FC felkészülései mérkőzésen fogadja városi riválisát a ma esti mérkőzésen.

A hazaiak új edzővel, Sisa Tiborral keményen készülnek az új, egycsoportos NBII küzdelmeire minden bizonnyal sok tapasztalatot szűrhetnek le az NBI aktuális bajnoka ellen nyújtott teljesítményből.

A Győri ETO FC pedig minden bizonnyal próbál önbizalmat meríteni a balul sikerült BL-selejtező után, az egy osztállyal lejjebb szereplő csapat ellen, szükség lesz is erre kedden a Maccabi elleni visszavágón.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 19:30 - kor kezdődik.

Gólok: 13. Magasföldi – 18. Varga, 26. Kamber, 80. Koltai

Lapok:   35. Erős (GYFC) – 62. Kink (ETO), 82. Lang (ETO)

Gyirmót FC Győr: Deli – Csizmadia, Kardos, Balog, Farkas – Erős, Papp, – Fitos, Magasföldi, Cseri – Oross II. Félidő: Holczer – Farkas, Hajba, Guttyán, Lengyel, Fejes, Kovács, Erős (76. Madarász), Magasföldi Cseri (59. Kelemen) , Beliczki
    ETO FC Győr: Stevanovic – Wolfe, Dordevic, Takács, Dinjar – Meovongou, Kamber, Kronaveter – Varga, Strestik, Martinez II. félidő: Srevanovic (58. Kamenar) – Svec, Stanisic, Lang – Tokody, Windecker, Nicorec, Trajkovic – Koltai, Kink, Andric

Játékvezetők: Böcskei – Horváth. Makkosné