Ferencváros – Magyarország_dup 35:23 (vége)
FTC Rail Cargo Hungaria
35:23 (15:13)
Magyarország_dup
szerda 24.07.2013, 14:30 • Elek Gyula Aréna • Felkészülési mérkőzések

Az első félidő kiegyenlített játéka után a második játékrészben Tomori és Steinbach vezérletével a Fradi lelépte a junior válogatottat. Teljesen megérdemelt a hazai siker.
    Ezzel a győzelemmel második edzőmérkőzését is behúzta a zöld-fehér együttes, továbbá megállapíthatjuk, hogy Steinbach leigazolásával jelentősen erősödött a Fradi.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket. (16:22:02)

60
    Mérkőzés vége. (35:23)

60
    Steinbach ismét messziről talált be, egyúttal le is zárta a mérkőzést. (35:23) (35:23)

59
    Kurucz játszotta magát tisztára, majd be is lőtte. (34:23) (34:23)

58
    Tomori kinézte magának a bal alsót, és nem is hibázta el. (34:22) (34:22)

57
    Vérten szélről eredményes. (33:22) (33:22)

56
    Lukács szépít a juniorok részéről. (32:22) (32:22)

55
    Steinback átlövésből, megtapsolja a közönség. Nagyon tud ez a lány. (32:21) (32:21)

54
    Kurucz betört, majd pontosan lőtt a kapuba, Abramovich nem védhette. (31:21) (31:21)

53
    Szucsánszki játszotta meg pontosan Mészárost a beálló pozícióban, aki nem is hibázott. (31:20) (31:20)

52
    Bárány góljával ismét tíz a különbség a két csapat között. (30:20) (30:20)

51
    Tomori középről lőtte át a falat. (30:19) (30:19)

51
    Vérten góljával ismét tíz a különbség. (29:19) (29:19)

50
    Buzsáki kozmetikázza a juniorok eredményét. (28:19) (28:19)

49
    A juniorok labdát vesztettek, majd Steinbach a bal felsőbe talált be hazai oldalról. (28:18) (28:18)

48
    Tomori messziről bevágta. (27:18) (27:18)

47
    Steinbach 9-10 méterről vágta be. (26:18) (26:18)

46
    Tomorinak messziről sült el a keze. (25:18) (25:18)

45
    Kiállítás a vendégeknél, majd a ziccerert Mészáros kihagyja. (24:18) (24:18)

45
    Újabb vendég találat, hat gól a különbség. (24:18) (24:18)

44
    Kurucz góljával szépítenek a vendégek. (24:17) (24:17)

43
    Büntetőből Monori Orsolya eredményes. (24:16) (24:16)

42
    Hosszú szünet után góllal fejezik be a vendégek a támadást. (23:16) (23:16)

41
    A juniorok labdát vesztettek, Vérten indulásból pedig nem hibázott. (23:15) (23:15)

40
    Vérten pókhálózta ki a bal felsőt. (22:15) (22:15)

39
    Szucsánszki lövésével már hattal vezet a Fradi. (21:15) (21:15)

38
    Kovacsicz Mónika szélről bevágta... Akárcsak a válogatottban a szerbeknek. (20:15) (20:15)

38
    A vendégek tudománya akadozik támadásban. (19:15) (19:15)

38
    Vérten Orsi szélről volt eredményes. (19:15) (19:15)

37
    Steinbach-ot nem kímélik bent a falban, lent is marad egy kis időre. (18:15) (18:15)

36
    A juniorok nem tudják góllal befejezni a támadást. (18:15) (18:15)

36
    A Fradi átvette az irányítást. Szucsánszki játszotta meg Steinbach-ot, aki kiméletlenül bevágta. (18:15) (18:15)

35
    Mészáros talál a kapuba. (17:15) (17:15)

34
    Steinbach lövését lábbal védte a vendégek kapusa. (16:15) (16:15)

33
    Szucsánszki lő a bal alsóba. (16:15) (16:15)

33
    Eladott hazai labda után gyorsan egyenlítenek a vendégek. (15:15) (15:15)

32
    Schneider góljával szépítenek a vendégek. (15:14) (15:14)

32
    A hazaiak kezdték a második félidőt. (15:13) (15:13)

31
    Elkezdődött a második félidő. (15:13)

Jól kezdték az első félidőt a juniorok, a ferencvárosi lányok lassan rázódtak bele a mérkőzésbe. Aztán Tomori és Szucsánszki vezérletével átvették a mérkőzés irányítását. Külön meg kell említeni Steinbach-ot, aki többször is pontosan lőtte át a vendégek falát.
    De a juniorok is minden dicséretet megérdemelnek, többször hozták zavarba a Fradi védelmét.

30
    Befejeződött az 1. félidő. (15:13)

30
    Labdavesztés után fordulnak a hazaiak. Kovacsicz Mónika góljával zárul az első félidő. (15:13) (15:13)

30
    Cifra góljával gyorsan válaszol a Fradi. (14:13) (14:13)

29
    Buzsáki góljával egyenlő. (13:13) (13:13)

29
    Kovacsizc Mónikának leért a lába, gólja érvénytelen. (13:12) (13:12)

28
    A büntetőt Steinbach kihagyja. (13:12) (13:12)

28
    Schneider góljával tapadnak a juniorok. (13:12) (13:12)

27
    Kovácsicz védekezett jól, majd a gyors támadásból kihagyja szélről. (13:11) (13:11)

26
    Tomori kezdi megszórni magát. Átlőtte a falat. (13:11) (13:11)

26
    Szucsánszki visszahúzni se tudja Mészárost, szép gólt lő. (12:11) (12:11)

25
    Tomori lövést blokkolják. (12:10) (12:10)

25
    Szikora nagy napot fogott ma ki, megint nagyot védett. A közönség többször megtapsolta már a hazai kapust. (12:10) (12:10)

24
    Tomori Zsuzsa messziről a bal alsóba. (12:10) (12:10)

23
    Jó és kemény védekezés hazai részről, majd fölé vágják a labdát a vendégek. (11:10) (11:10)

23
    Szucsánszki középről volt eredményes. (11:10) (11:10)

23
    Tóth válaszol gyors góllal. (10:10) (10:10)

22
    Kovacsicz Mónika hagyja ki szélről a helyzetet. (10:9) (10:9)

21
    Szépítenek a juniorok. (10:9) (10:9)

20
    Steinbach megint kinézte magának a jobb felsőt. (10:8) (10:8)

19
    Szikora megint védett, majd Szucsánszki lőtt fölé. (9:8) (9:8)

19
    Steinbach hatalmas átlövés góljával vezetnek a hazaiak. (9:8) (9:8)

18
    Tomori lövését védi a vendégek kapusa, a gyors ellentámadásból Ivanics egyenlít. (8:8) (8:8)

17
    Eladják a labdát a vendégek, megint a hazaiak jöhetnek. (8:7) (8:7)

17
    Tomori a régi önmagát idézte lövésével. (8:7) (8:7)

16
    Schneider válaszol góllal a juniorok részéről. (7:7) (7:7)

15
    Szarka szépen játszotta magát tisztára, majd pontosan lőtt. (7:6) (7:6)

15
    Cifra góljával gyorsan válaszolnak a ferencvárosi lányok. (6:6) (6:6)

14
    A junirok megint mennek eggyel. (5:6) (5:6)

13
    Such ismét kihagyja a lehetőséget szélről. (5:5) (5:5)

12
    Egy gyors támadás végén Szikora véd a hazai kapuban. (5:5) (5:5)

11
    Szarka góljával egyenlítenek a hazaiak. (5:5) (5:5)

10
    A vendégek beállósa volt eredményes. (4:5) (4:5)

9
    Steinbach kiméletlenül bevágta. (4:4) (4:4)

8
    Such szélről kihagyta a ziccert. (3:4) (3:4)

7
    A másik oldalon Buzsáki volt eredményes. (3:4) (3:4)

6
    Tomori ismét betalált. (3:3) (3:3)

5
    Tomori Zsuzsa szépen átlőtte a falat. (2:3) (2:3)

5
    Buzsáki góljával kettővel vezetnek a vendégek. (1:3)

4
    A juniorok szépen játszották meg a beállót, aki nem is hibázta el a lehetőséget. (1:2)

3
    A vendégek kapusa nagyott védett Such lövésénél. (1:1) (1:0)

3
    A vendégek hamar egyenlítenek, Mészáros góljával. (1:1) (1:1)

2
    Cifra góljával vezetnek a zöld-fehérek. (1:0) (1:0)

1
    A ferencvárosi kapuban Szikora védést láthattuk az első támadásnál. (0:0) (0:0)

1
    A junior válogatott kezdte a mérkőzést. (0:0) (0:0)

1

Megvoltak a csatakiáltások.

Lassan kezdődik a mérkőzés, a zene is elhallgatott.

Szucsánszki Zita társalog kedélyesen a játékvezetőkkel. A juniorok a szélről való betörést gyakorolják közben.

A játékvezetők most érkeztek meg, köszöntik a két vezetőedzőt, Elek Gábort, illetve Hajdu Jánost.

Tomori Zsuzsa tegnapi nyilatkozatából kiderül, hogy még mindig nem százszázalékos a keze, de szeptemberre talán teljesen egészséges lesz már.

A mérkőzés külön érdekessége, hogy három ferencvárosi játékos is most a juniorokat fogja erősíteni.

A ferencvárosi lányoknak Vérten Orsi vezényli az átmozgatást.

Még mindig melegítenek a játékosok.

Lassan a szurkolók is kezdenek jönni.

A csapatok megérkeztek a pályára. Könnyed bemelegítés, majd zenére mozgatják át magukat a játékosok.

FTC Rail Cargo Hungaria: Szikora, Abramovich – Zácsik, Cifra, Szarka, Vérten, Szucsánszki, Such, Steinbach, Kovacsicz, Tomori, Pena, Mód, Kocsis, Monori,

Magyarország: Bíró, Ferenczi, Szemerey – Lukács, Szekerczés, Schneider, Tóth, Ivanics, Buzsáki, Kurucz, Mészáros, Sirián, Bárány, Walfisch, Virág, Korsós, Szondi

Játékvezetők: .

A bajnoki rajt, illetve a BL-selejtezőkre megkezdte felkészülését a Ferencváros női kézilabda csapata. Első edzőmérkőzését magabiztosan nyerte a Fradi a Siófok ellen, egy percig sem hagyott kétséget afelől, hogy melyik is a jobb csapat.
    Második edzőmérkőzésüket a junior válogatottal játsszák a zöld-fehérek.
    A juniorok már július elején megkezdték felkészülésüket az augusztus 1-jén Dániában sorra kerülő junior Európa-bajnokságra. A fiatalok a közelmúltban Gödöllőn felkészülési tornán a tavalyi vb-negyeddöntő egyfajta revansaként a románokat legyőzték, a korosztály legjobb csapata, a dánok ellen pedig pontot szereztek. Nem mellékesként tavaly a világbajnokságon pedig harmadik helyen végeztek. Így elmondhatjuk, hogy igencsak tehetséges csapata van Hajdu János szakvezetőnek.
    Nagy kérdés, hogy mire mennek a juniorok a roppant erős Ferencváros ellen!? Izgalmas és szórakoztató mérkőzésnek ígérkezik a találkozó.
    Jó szurkolást kívánunk mindenkinek!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 14:30 - kor kezdődik.

Magyarország_dup: Bíró, Ferenczi, Szemerey – Lukács, Szekerczés, Schneider, Tóth, Ivanics, Buzsáki, Kurucz, Mészáros, Sirián, Bárány, Walfisch, Virág, Korsós, Szondi