Bayern München – Barcelona 2:0 (vége) | Olympique Lyon – Real Madrid 2:2 (vége)
Olympique Lyon
2:2 (1:0)
Real Madrid
szerda 24.07.2013, 21:00 • Stade Gerland, Lyon • Barátságos mérkőzések - Külföld

Élvezetes mérkőzés volt, az első félidőben egyértelműen jobb volt a Lyon, megérdemelten vezetett egy góllal.

Sőt a kétgólos vezetés is megérdemelt volt, de aztán a Real magára talált, a cserék talán jobban találták meg a helyüket a pályán, mint a Lyonnál, így fölénybe kerültek, és egyenlítettek is.

Összességében a Lyon többet tett a győzelemért, de a Real a második félidőben rászolgált az egyenlítésre. (23:01:41)

94
    Quini jobbról keményen belőtt labdáját állítja meg Umtiti

92
    Moratát állítják meg lesen, ez jogos volt.

90
    Bahlouli lép ki a jobbösszekötő helyén, Adan jön ki jól a kapujából, védőjével közös erővel hárítanak szögletre

90
    Az utolsó percekben már ismét a Lyon tartja labdát, talán a Real beéri a döntetlennel.

88
    Ferri szöktetné kényszerítő után Bahloulit, de kicsit hosszú a labda

88
    Mvuemba lő fölé 20 méterről

86
    Fekir megy el a bal szélen, de a középre adás a kapus kezében hal el.

85
    Csere a Olympique Lyon-nél/nál: lemegy M. Lopez, bejön Zeffane.

85
    Csere a Olympique Lyon-nél/nál: lemegy Malbranque, bejön Ferri.

84
    Real Madrid gólt szerzett!!
    Bal oldalról ível be szögletet Di Maria, A. Lopez elvéti, így CASEMIRO könnyedén fejelhet az üres kapuba! 2:2

83
    Fekir mutat be nagy cseleket a bal szélen, de hosszan szökteti magát, így nem tud beadni

82
    Bahlouli harcol ki egy szögletet, Malbranque adja be, kifejelik a védők

81
    Csere a Olympique Lyon-nél/nál: lemegy Danic, bejön Fekir.

80
    Góllá érett szép lassan a Madrid fölénye, és most a Lyon zavarodott meg egy kicsit, nem tudják megtartani a labdát.

78
    ALVARO MORATA a balra vetődő A. Lopes mellett a jobb sarokba vágja a labdát! 2:1

78
    11-est ítél a Realnak a játékvezető! Cherychevet buktatják Modric gyönyörű indítása után a védők.

77
    Bal oldali szögletet húzna le A. Lopes, szabálytalanul zavarják az ötösön belül, szabadrúgás kifelé

76
    Csere a Real Madrid Club de Fútbol-nél/nál: lemegy Carvajal, bejön Quini.

75
    Di Maria jó cselek után ível be középre, a berobbanó Modric 6 méterről a felső lécre fejel!

74
    Gonalons adja el a labdát, amely így kerül Moratához, aki kissé kisodródva próbál lőni, jól jön ki a kapus, szögletre ment

73
    Csere a Olympique Lyon-nél/nál: lemegy Lacazette, bejön Bahlouli.

73
    Csere a Olympique Lyon-nél/nál: lemegy Grenier, bejön Mvuemba.

72
    Szabadrúgással jön a Real Madrid 22 méterről, Di Maria lövése jócskán elkerüli a jobb felső sarkot.

70
    Átvette a játék irányítását a Madrid az utóbbi percekben, úgy tűnik a Lyon a kontrákban bízik – joggal.

68
    Khedira buktatja Malbranque-ot, sárgáért cserébe

67
    Lacazette indul meg, majd a nagy helyzetben kilépő Lopezt indítaná, de hosszú a labda, szerelnek a védők

66
    Csere a Real Madrid Club de Fútbol-nél/nál: lemegy Isco, bejön Casado.

65
    Danic majd Bisevac lőhetne, de Lacazette-hez kerül a labda, szögletre pattan a lövése

63
    Csere a Real Madrid Club de Fútbol-nél/nál: lemegy Ronaldo, bejön Morata.

63
    Csere a Real Madrid Club de Fútbol-nél/nál: lemegy Pepe, bejön Mateos.

62
    A Lyon gólt szerzett!
    Jobboldali beadást fejel le szorongatott helyzetben Lacazette, LISANDRO LOPEZ kapásból vágja a labdát a bal sarokba 10méterről! 2:0

58
    Khedira készíti le Ronaldo beadását lövésre Di Mariának, a 10 méteres kemény lövést kiöklözi A. Lopes, Khedira ismételne, ezt blokkolják a védők.

56
    Di Maria indítását M. Lopes füleli le, nagy mentés volt

54
    Grenier 28 méteres szabadrúgását másodjára fogja Adan

53
    Folytatódik a játék

(Kicsit elszabadultak az indulatok, a lyoni közönség azonban jól reagál, hangosan buzdítja kedvenceit.)

52
    Ápolni kell a francia kapust, áll a játék

51
    A másik fél is megkapja a sárgát

51
    Kakaskodásért besárgul Lacazette (Olympique Lyon).

50
    A. Lopes mozdul ki jól egy beadásra, de csúnyán leütközik, kifelé szabadrúgás

49
    Lopez lép ki középen, Carvajal megelőzi, de aztán zavarában szinte odaajándékozza a franciák csatárának, aki mellé pöcköli a labdát

48
    Ezt a félidőt jobban kezdi a Real, Modric beadásánál van szerencséje a Lyonnak

46
    Csere a Real Madrid Club de Fútbol-nél/nál: lemegy Özil, bejön Khedira.

46
    Csere a Real Madrid Club de Fútbol-nél/nál: lemegy Benzema, bejön Modric.

46
    Csere a Real Madrid Club de Fútbol-nél/nál: lemegy Diego Lope, bejön Adan.

46
    Csere a Olympique Lyon-nél/nál: lemegy Fofana, bejön Umtiti.

46

Nagyon jó mérkőzést láthatunk, elsősorban a Lyon jóvoltából, a Real Madrid – kis túlzással – egyelőre csak asszisztál.

A francia akciók mindig magukban hordozzák a gólveszélyt, ha Lacazette, vagy Danic pár alkalommal jobban céloz, akkor nem egy góllal vezet a Lyon. Igaz, az az egy gól viszont gyönyörű volt, Grenier találatát egy darabig fogják még ismételni a televíziós csatornák.

Ugyanakkor a Real Madrid játékában sok a pontatlanság, a ritmustalan passz, van mit javítani ezen Ancelottinak, talán már a szünetben is sikerül valamelyest.

45
    Ronaldo kap ígéretes centerezést jobbról, de M. Lopes nagyszerű becsúszással ment előle.

44
    Ronaldo ismét lesen, de vitatja a játékvezetőnél

43
    Grenier lépi át nagyszerűen Lopez labdáját, így hozza helyzetbe Danicot, aki csúnyán fölé lő, mondanám, de ez emelésnek is gyenge volt

41
    Özil ível be Ronaldónak, lesen a portugál

40
    Özil ível be szabadrúgást jobbról a kapu elé, A. Lopes húzza le a labdát Nacho fejéről

39
    Ronaldóék bonyolítanak túl egy akciót, az Özilnek szánt labdát már megszerzik a Lyon védői

38
    Lopez labdájával Lacazette lép be a 16-oson belülre, ballal lő, kevéssel mellé/fölé!

37
    Ronaldo tálal nagyszerűen Di Maria elé, aki balról 12 méterről lő ballal, A. Lopez lábbal véd, Benzema ismételne, blokkolják a védők

35
    Illaramendit kapja le jó félóra után Ancelotti, egy új szerzemény, Casemiro helyettesíti

34
    Lacazette játszik össze Lopezzel, a 18 méteres lövése jócskán fölé megy

33
    Lacazette ível át jobbról a túloldalra Lopeznek, de a lefejelt labda már pontatlan

32
    Di Maria ad be élesen balról, a berobbanó Ronaldo lemarad a labdáról

30
    Az első félórát jobbára a Lyon uralta, frissebbek, gyorsabbak a franciák, megérdemelten vezetnek egy nagyon szép gólnak köszönhetően.

28
    Egy szöglet után Benzema kerül helyzetbe, de későn reagál a megpattanó labdára

27
    Isco indítaná Benzemát Dabo stoppolja a labdát, majd visszaszerzi a Madrid, de az újabb indítás már hosszú Benzemának, A. Lopes kaparintja meg

25
    Gonalons némi labdavezetés után 25 méterről lő, megpattan a labda, így kerüli el a jobb alsót kevéssel

24
    Jobb oldali szöglet után Bisevac fejel, de nem fér a labdához tökéletesen, így pontatlan a kísérlet

23
    Di Maria középre tartó lövését fogja a francia kapus

22
    A. Lopesnek kel kijönni egy rövid hazaadásra, tisztáz az utolsó pillanatban

21
    Malbranque indítja M. Lopest, aki jól veszi át a labdát, de nagy helyzetben, kicsit kisodródva 10 méterről a jobb sarok mellé lő!

19
    Lacazette ível be tökéletesen CLÉEMENT GRENIER lábára, aki 12 méterről bravúros mozdulattal ível a jobb sarokba! Diego Lopez nem védhetett, gyönyörű gól volt! 1:0

18
    Cherychev indulna meg M. Lopes mellett, aki megelőzi, szabálytalan a madridi, szabadrúgás jön kifelé

17
    Cherychev ívelne be balról, bűnrosszul, a kapu mögé száll a labda

(Ronaldót itt sem szeretik, szórványos fütty köszönti minden labdaérintését...)

15
    Egy felfejelt labdát a kimozduló Diego Lopez fölött fejel kapura Danic, kevéssel fölé

15
    Lopez jó cselekkel helyzetbe tudja hozni Grenier-t, aki lövés helyett passzolna, szerelik

14
    Özilt állítják meg lesen

13
    Lacazette várja az indítást a jobb szélen Gonalons-tól, de pontatlan ez is, kirúgás jön

12
    Isco emelne be Ronaldo elé, de kicsit hosszú ez a labda is, A. Lopes fogja

10
    Fofana fejel haza Di Maria elől

10
    Lacazette beadás helyett középre lövi a labdát a jobb oldalról Lopeznek, aki 13 méterről kapásból lő, de magasan fölé