FK DAC Dunaszerdahely 1904
vasárnap 28.07.2013, 19:30 • Štadión FK Senica • Fortuna liga (SVK)

87
    A Senica gólt szerzett!

Szegény Fisan, JAKUBOV senkitől sem zavartatva 2-3 méterre a kaputól belövi a negyedik hazai gólt. A DAC – nál nincs védelem, nem csinálnak semmit.

85
    Fodrek helyett Dian a DAC – ban.

84
    Obžera nagyon csúnyán rúgta fel ellenfelét, sárga lap.

79
    Ajtó – ablak lehetőség a hazaiak előtt, Jakubov nagyon önzetlen akart lenni, átadása Piroskának pedig pontatlan lett.

77
    Jakubov jött a pályára, Senk helyét foglalja el, aki megsérült.

77

MILAN JIRÁSEK 25 méterről gyönyörűen kilövi a bal alsó sarkot!

73
    Piroska teljesen üresen kapja a labdát, de mellégurítja!

72
    A második vengég csere, a rosszul játszó Ujlaky helyén Sedlák kap lehetőséget.

71
    Divis be is sárgul.

71
    Jirásek első labdaérintése rögtön gólhelyzet, felső kapufa Divis beadása után!

70
    Opielát Jirásek váltja a Szenicében.

65
    Csere a hazai csapatban, Hiago jön le, Diviš be.

63
    Megint nagy szerencséje van a DAC – nak, a kapufa mentette meg őket!

62
    Itt lehetett volna a harmadik hazai gól, Fišan nagyot védett, de a partjelző is lengetett, les.

60
    Fodrek a felső lécet találja el, a kapus csak nézett!

58
    Huber le, Obžera be.

55
    A hazaiaktól Križko sárgul be.

53

HIAGO szerzi a második hazai gólt, a szöglet utáni kipattanót lövi be. Amit a mieink a második félidőben csinálnak, az valami szégyen.

51

JURAJ PIROSKA belövi.

50
    Tizenegyes a hazaiaknak! Beňo lépett rá Piroska lábára, de hogy minek?!

49
    Fodrek húzta vissza Kalabiskát, taktikai falt, sárga.

43
    Fišan véd látványosat, Hiago tornáztatta meg egy ellentámadás után!

41
    Zeman végezte el, Brabec ugrott a legmagasabbra, ha fejese kicsit pontosabb, már vezetne a Szenice.

32
    Óriási hazai helyzet, Kalabiska nem találja el az üres kaput!

17
    Az első nagy helyzet a hazaiak előtt adódott, bealudt a DAC jobb oldali védelme, Cermák beadására Hiago érkezett, de végül lemaradt a labdáról!