SC Cambuur – NAC Breda 0:0 (vége) | FC Utrecht – Go Ahead Eagles 1:1 (vége) | SBV Vitesse Arnhem – Heracles Almelo 3:1 (vége)
PEC Zwolle – Feyenoord Rotterdam 2:1 (vége)
PEC Zwolle
2:1 (0:0)
Feyenoord Rotterdam
vasárnap 04.08.2013, 16:30 • IJsseldelta Stadion, Zwolle • Eredivisie

Egy unalmas első félidő után egy annál izgalmasabb másodikat láthattunk, ahol végül is megérdemelten tartja otthon mindhárom pontot a Zwolle együttese, és nagyszerűen kezdi az idényt az előző idény harmadik helyezettje ellen. A Feyenoord gyengébben játszott, mégis úgy tűnt, hogy pontot tudnak menteni Zwolléból, de Fernandez az utolsó percekben egy gyönyörű góllal megnyerte a mérkőzést csapatának. A végeredménnyel búcsúzom, PEC Zwolle-Feyenoord Rotterdam 2:1! Köszönjük a figyelmet! (18:25:59)

90+4
    Még egy utolsó próbálkozás a vendégektől, Begois viszont felszedi a csúsztatott fejest.

90+2
    A Zwolle gólt szerzett!
    Szenzációs találattal valószínűleg megnyeri a találkozót a PEC Zwolle! GUYON FERNANDEZ kapott egy passzt a tizenhatos előtt, elhúzta a védő mellett, majd lőtt 17-ről, egyenesen a bal alsó sarokba, Mulder nem tudott védeni! A csereember dönti el a három pont sorsát!

90
    Van Hintum tisztáz szögletre Pellé elől.

90
    A mai mérkőzést 11324 néző követte.

89
    Klich fejel közelről, de az oldalhálóba!

89
    Szöglet a Zwolle csapatának!

88
    Egy beadás van Polentől, kifejelik a védők.

87
    A Feyenoord gólt szerzett!
    A szögletet de Vrij lőtte rá, mellé ment volna de RUBEN SCHAKEN nagyon okosan tette bele a fejét közelről, és 5 méterről a kapuba bólintott. Egyenlítenek a rotterdamiak!

86
    Vendég beadás, van Polen tisztáz szögletre.

85
    Kirúgják a védők.

85
    Pellé elől tisztáznak szögletre.

84
    Jó helyről a szabadrúgás Achenteh a bal alsó sarkot vette célba, alig tévedett fél métert.