Szombathelyi Haladás – UC Sampdoria 2:1 (vége)
Szombathelyi Swietelsky-Haladás
2:1 (0:1)
UC Sampdoria
kedd 06.08.2013, 19:00 • Rohonci úti stadion, Szombathely • Felkészülési mérkőzések

Kiegyenlített mérkőzésen a vendégek szereztek vezetést az első félidőben, de a szombathelyiek a cserék után jobban akarták a győzelmet és végül az utolsó percekben megfordították az eredményt. A Sampdoria hiába kapott az utolsó percben büntetőt, az kimaradt, így végül ünnepelhetett a hazai közönség. (20:53:05)

90
    A büntetőt Berardi a bal kapufa mellé rúgta.

90
    Eder beadása száll el mindenki feje felett, de a túloldalról jön az ismétlés. A labda Jagodics kezére pattan a 16-oson belül, a bíró pedig 11-est ítél az esetért.

89
    Egy félpályáról felívelt szabadrúgást hatástalanítanak a hazai védők.

87
    A Haladás gólt szerzett!
    Kulcsár bal oldali szöglete után középen érkezett UGRAI ROLAND és 8 méterről a kapu jobb oldalába fejelt.

85
    Zsirai futott el az alapvonalig, majd visszapasszolt ANDORKA PÉTER elé, aki 5 méterről az üres kapu közepébe lőtt.

83
    Pozzi-nak meg is van az elsó helyzete, amikor is egy beadásra üresen érkezik a kaputól 6 méterre, de Mursits bravúrral véd.

82
    Hosszú és pontatlan előreíveléssel próbálkozik a Haladás.

80
    Gabbiadini le, Pozzi be

78
    Cserélt a Sampdoria: De Silvestri helyett Rodriguez, Gastaldello helyett Fornasier és Renan helyett Martinelli a pályán.

76
    Szép Haladás támadás után Jagodics elől fejelik ki a védők a labdát.

Ismét a Haladás támad, egyre többször jutnak el a vendégek kapuja elé, de a helyzeteiket még nem tudták gólra váltani.

73
    Tozzo kivetődve szedi le Jagodics lábáról a labdát.

72
    Jagodics ment nagyot utolsó emberként, amikor egy kiugratást fülel le szépen.

71
    De Silvestri fejeli vissza a labdát a 16-os vonalához, de nincs érkező.

69
    Cserél a Haladás: Iszlai helyett Kulcsár a pályán.

68
    De Silvestri beadása után Gabbiadini lövi el a kapu előtt keresztbe a labdát.

67
    Ide oda pattog a labda a hazai 16-oson belül, végül Reggini 17 méterről kapu fölé bombáz.

Bozek

Kommentátort keresünk a Szombathelyi Swietelsky-Haladás csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 85. Andorka, 87. Ugrai – 36. Wszolek

Lapok:   54. Nagy G. (HAL) – 6. Costa (SMD)

kimaradt büntető: 90. Berardi (SMD), kimaradt bünt.

Szombathelyi Swietelsky-Haladás: I. félidő: Rózsa – Fehér Z., Radó (37. Ugrai), Nagy G., Szakály, Guzmics, Schimmer, Tóth P., Halmosi, Iszlai, Bastajic
    II. félidő: Mursits – Rajos, Szakály (65. Zsirai), Andorka, Jagodics, Iszlai (69. Kulcsár), Bosnjak, Ugrai, Kalász, Németh M., Nagy G. (62. Medgyes)

UC Sampdoria: Tozzo – Costa (52. Castelli), Bartosz, Renan (78. Martinelli), Gabbiadini (80. Pozzi), Sansone (51. Eder), Wszolek (55. Obiang), Gastaldello (78. Fornasier), De Silvestri (78. Rodriguez), Gentsoglon (58. Reggini), Laczkó (59. Berardi)

Játékvezetők: Szilasi