MTK-Budapest
22:40 (11:16)
Érd
kedd 06.08.2013, 17:45 • Népfürdő utcai csarnok • Felkészülési mérkőzések

Magabiztosan és megérdemelten nyertek fölényesen az érdiek. Az utolsó tíz percben pedig teljesen összetörtek a hazaiak, míg a mérkőzés végén sorozatban lőtték a gólokat a vendégek, addig a budapestiek csak nagyon ritkán válaszoltak. Az mindenképpen kiderült a találkozóból, hogy a vendégek komolyabb játékerőt képviselnek mint a vendéglátók. Az Érd Triscsukkal, Klivinyivel, illetve a szélen Schatzl-al komoly terveket szövögethet az elkövetkező egy-két évre.
    Az MTK-Budapest játékában, ha jelentős változás nem következik be, akkor félő, hogy ismét a kiesés ellen harcolnak majd a fővárosiak.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket. (19:17:07)

60
    Mérkőzés vége. (22:40)

60
    Vukcevic középről pókhálózza ki a jobb felső sarkot. (22:40) (22:40)

59
    A hazaiak nem tudták góllal befejezni a támadást. (22:39) (22:39)

58
    Eladott hazai labda után Klivinyi ugrik ki, és nem is hibázik ziccerben. (22:39) (22:38)

58
    Kovács Anna középről eredményes. (22:38) (22:38)

57
    Kihagyott hazai lövés után ismét Török eredményes szélről. (22:37) (22:37)

57
    Török Petra szélről eredményes. (22:36) (22:36)

56
    Barczi kap két perces büntetést, miután Klivinyit földre vitte. (22:35) (22:35)

55
    Wolf büntetőből eredményes. (22:35) (22:35)

54
    Kihagyott hazai akció után Szekeres eredményes a vendégeknél. (22:34) (22:34)

53
    Kisfaludy átlövésből eredményes. (22:33) (22:33)

53
    Kopecz csapja be egy csellel védőjét, majd be is lövi a ziccert. (22:32) (22:32)

52
    Ezúttal Schatzl dobja a büntetőt, nem is hibázik. (21:32) (21:32)

51
    Wolf akcióból is eredményes tud lenni. (21:31) (21:31)

50
    Kulich viszi most a hátán a hazai csapatot. (21:30) (21:30)

49
    Koren átlövésből eredményes. (20:30) (20:30)

49
    Schatzl eredményes szélről. (20:29) (20:29)

48
    Eladják a labdát a hazaiak, ebből indultak meg az érdiek, Schatzl pedig ziccerben nem hibázott. (20:28) (20:28)

MTK-Budapest: Hrankai, Schneck, Kókai – Barczi, Borbás, Csuka, Fekete, Fundák, Halász, Huszár, Kopecz, Kovács, Kulich, Kurucz, Pácz, Petrovszki, Reith, Rózsa, Schneck, Tamás, Várkonyi
    Érd: Gridnyeva, Janurik, Oguntoye – Török, Schatzl, Triscsuk, Kovács, Vukcevic, Balog, Szekeres, Kisfaludy, Klivinyi, Wolf, Oláh, Kovács, Koren, Kamuti, Bognár