PLER-Budapest
31:37 (15:18)
Csurgói KK
kedd 13.08.2013, 18:00 • Pestszentimrei Sportkastély • Felkészülési mérkőzések

A második félidőt is három góllal nyerte meg a Csurgó, így összességében hat góllal győzött.
    A hazaiak nem igazán tudtak mit kezdeni a beállóban Szöllősivel, illetve Pordánnal. A védekezés hazai részről elmaradt a várakozástól, ugyanakkor szélen Auth és Rév nagyszerű teljesítményt nyújtott.
    A vendégek a következő szezonban nagyon komoly eséllyel pályázhatnak ismét dobogós helyre a bajnokságban. A mai játékuk legalábbis meggyőző volt.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket.

60
    Mérkőzés vége. (31:37)

60
    Néhány másodperc maradt hátra, de a hazaiak már csak kapufáig jutottak. (31:37) (31:37)

60
    Gazdag betörésből szerez gólt. (31:37) (31:37)

60
    Eladott hazai labda után a Csurgó támadhat. (31:36) (31:36)

59
    Másfél perccel a vége előtt időt kértek a hazaiak. (31:36) (31:36)

58
    Gazdag futott be középre, kapta is a labdát, majd ziccerben már nem hibázott. (31:36) (31:36)

58
    Eladják a labdát a hazaiak, támadhat a Csurgó. (31:35) (31:35)

57
    Pordán játszották meg a beállóban, aki nem is hibázta el a lehetőséget. (31:35) (31:35)

56
    Csurgó blokk után támadhatnak a vendégek. (31:34) (31:34)

56
    Váczi kétszer egymás után hatalmasat védett a hazai kapuban, támadhat a PLER. (31:34) (31:34)

55
    Zsiga Dénes emberelőnyben átlövésből eredményes. (31:34) (31:34)

55
    Agiuneralalaga lap két perces büntetést. (30:34) (30:34)

54
    Agiuneralalaga szélről eredményes. (30:34) (30:34)

53
    Marczinkó lövi a hazaiak harmincadik gólját. (30:33) (30:33)

52
    Golubovics góljával már néggyel megy a Csurgó. (29:33) (29:33)

52
    Pordán középről eredményes. (29:32) (29:32)

51
    Matej Mikita betörésből dob szép gólt. (29:31) (29:31)

51
    Pukhouski átlövésből eredményes. (28:31) (28:31)

50
    Csurgói labdavesztés után Németh lerohanásból csökkenti a hazaiak hátrányát. (28:30) (28:30)

50
    Jakub Mikita középről a bal sarokba. Szép gól. (27:30) (27:30)

49
    Lerohanásból Borsós eredményes. (26:30) (26:30)

49
    Pordán eredményes középről. Jól használta ki a Csurgó az emberelőnyös helyzetet. (26:29) (26:29)

48
    Eladott hazai labda után támadhat a Csurgó. (26:28) (26:28)

48
    Golubovics góljával kettővel megy a Csurgó. (26:28) (26:28)

47
    A mérkőzés a Csurgó támadásával folytatódik. Emberelőnyben vannak a vendégek. (26:27) (26:27)

47
    Időt kér a Csurgó. (26:27) (26:27)

47
    A Csurgó támadásánál Marczinkó szabálytalankodik középen, ki is megy két percre. (26:27) (26:27)

46
    Még mindig öt az öt ellen a pályán. Matej MIkita átlövésből dob nagy gólt. (26:27) (26:27)

46
    Nagy középről eredményes. (25:27) (25:27)

45
    Borsós megy ki két percre. (25:26) (25:26)

45
    Auth emberhátrányból is eredményes. Nagyon jól játszik a szélső. (25:26) (25:26)

44
    Szűcs kap két perces büntetést. (24:26) (24:26)

44
    Szöllősi beállóból eredményes, ráadásul még ki is állítanak róla. (24:26) (24:26)

43
    Auth ziccerben hibázott, jöhet a Csurgó. (24:25) (24:25)

42
    Megjáratták a labdát a vendégek, majd vadkerti középen betört. Szabó nem védhette a lövést. (24:25) (24:25)

42
    Folytatódik a mérkőzés, a Csurgó támad. (24:24) (24:24)

41
    Egyenlő állásnál időt kérnek a vendégek. (24:24) (24:24)

40
    Bakos átlövésből egalizál. (24:24) (24:24)

40
    Pordás góljával vezet a Csurgó. (23:24) (23:24)

39
    Bakos azonnal válaszol egy átlövésgóllal. (23:23) (23:23)

39
    Borsós révén kettős emberhátrányban is eredményes a Csurgó. (22:23) (22:23)

38
    Országh kap két perces büntetést, kettős hátrányban a vendégek. (22:22) (22:22)

38
    Auth lerohanásból eredményes. (22:22) (22:22)

38
    Emberhátrányban labdát veszítettek a vendégek. Lerohan a PLER. (21:22) (21:22)

38
    Rév belövi a hazaik büntetőjét. (21:22) (21:22)

37
    Herbert megy ki két percre. (20:22) (20:22)

37
    Szöllősi a beállóból eredményes. (20:22) (20:22)

37
    Rév szélről eredményes. (20:21) (20:21)

36
    Oláh büntetőből eredményes. (19:21) (19:21)

36
    Auth sokadszor a szélről eredményes. (19:20) (19:20)

35
    Borsós átlövésből eredményes. (18:20) (18:20)

35
    Hazai belemenés után a Csurgó támadhat. (18:19) (18:19)

35
    Lele átlövésből megtöri a vendég gólcsendet. (18:19) (18:19)

34
    Jól kezdte a második félidőt a PLER, három gól zsinórban. (18:18) (18:18)

34
    Auth szélről egalizál. (18:18) (18:18)

33
    Kihagyott vendég ziccer után a hazaiak jönnek. (17:18) (17:18)

33
    Rév büntetőből eredményes. (17:18) (17:18)

32
    Belemenés után ismét a hazaiak támadhatnak. (16:18) (16:18)

32
    Jakub Mikita hazai góllal kezdi a második félidőt. (16:18) (16:18)

31
    A PLER kezdte a második félidőt. (15:18) (15:18)

31
    Elkezdődött a második félidő. (15:18)

Három gólos vendég előnynél mentek a fiúk szünetre. A félidő huszadik percéig nagyjából felváltva születtek a gólok, viszont az utolsó tíz perc a Csurgóé volt. A vendégeknél meg kell dicsérnünk Szöllősit a beállóban, aki ha megkapta a labdát, már nem nagyon hibázott.
    A hazaiak játéka középen akadozik, az átlövéseket rendre blokkolják a vendégek. A két szélső Rév, illetve Auth viszont kiemelkedően játszik, többször is eredményesek voltak szélről.
    Maradjanak velünk a második félidőben is!

30
    Befejeződött az 1. félidő. (15:18)

30
    Néhány másodperccel a félidő vége előtt Matej Mikita lő a kilencesről egy hatalmas gólt (15:18) (15:18)

30
    A vendégek átlövése először lejön a falról, de az ismétlésben Vadkerti már nem hibázik. (14:18) (14:18)

29
    Zsiga azonnal válaszol a vendégek góljára. (14:17) (14:17)

29
    Pordán góljával a félidő végére elhúz a Csurgó. (13:17) (13:17)

29
    Sok a hiba a hazaiak játékában, ismét eladták a labdát. Grbenár pedig ismét betalál. (13:16) (13:16)

28
    Hazai belemenés után lerohan a Csurgó, és Herbert révén növeli a vendégek előnyét. (13:15) (13:15)

27
    Grebenár átlövésből eredményes. (13:14) (13:14)

26
    Bakos eredményes ismét középről. (13:13) (13:13)

26
    Vadkerti a beálló pozícióból eredményes. (12:13) (12:13)

25
    Eladott vendég labda után NÉmeth lerohanásból visszaveszi a vezetést a PLER-nek. (12:12) (12:12)

25
    Bakos középről eredményes. (12:12) (12:12)

24
    A hazaiak labdát veszítettek, majd lerohanásból Pordán góljával átveszi a vezetést a Csurgó. (11:12) (11:12)

24
    A vendégek kijönnek 5 plusz 1-es védekezésre, ez megzavarja a PLER-t. (11:11) (11:11)

23
    Grebenár átlövésből dob szép gólt. (11:11) (11:11)

22
    Rév Mátyás szélről eredményes. (11:10) (11:10)

22
    Agiunelalaga szélről egalizál. (10:10) (10:10)

21
    Rossz bejátszás hazai részről, támadhat a Csurgó. (10:9) (10:9)

21
    A hazaiak támadásával folytatódik a mérkőzés. (10:9) (10:9)

20
    A hazaiak kérnek időt. (10:9) (10:9)

20
    Vadkerti is bemutatkozik egy góllal. (10:9) (10:9)

20
    Bakos középről eredményes. (10:8) (10:8)

20
    Szöllősi eredményes középről. (9:8) (9:8)

19
    Kihagyott helyzet után lerohan a Csurgó. (9:7) (9:7)

19
    Támadó szabálytalanság után a PLER támadhat. (9:7) (9:7)

18
    Törlés után a Csurgó támadhat. (9:7) (9:7)

18
    Elég sok most a kapkodás, a hiba a pályán. (9:7) (9:7)

18
    Herbert kap sárga lapot. (9:7) (9:7)

18
    Szöllősi rálépett a vonalra, jöhetnek a hazaiak. (9:7) (9:7)

17
    Szűcs növeli a hazaiak előnyét. (9:7) (9:7)

17
    Grebenár vágott nagy gólt középről. (8:7) (8:7)

16
    Marczinkó középről eredményes. (8:6) (8:6)

15
    Szabó nagyot védett a hazai kapuban, jöhet a PLER. (7:6) (7:6)

15
    Varga középről eredményes. (7:6) (7:6)

14
    Szöllősivel egyelőre nem tudnak mit kezdeni a hazaiak. Ha beállóban megkapja a labdát, akkor gyakorlatilag borítékolható a gól. (6:6) (6:6)

13
    A Csurgó támadásával folytatódik a mérkőzés. (6:5) (6:5)

13
    Időt kérnek a vendégek. (6:5) (6:5)

12
    Rév Szélről eredményes, eddig a hazaiak eredményesen játsszák meg a széleket. (6:5) (6:5)

11
    Ziccerben Országh hibázott. (5:5) (5:5)

10
    Szöllősi a beállóban játszották meg a társak, a válogatott játékos pedig nem hagyta ki a ziccert. (5:5) (5:5)

9
    Auth szélről eredményes. (5:4) (5:4)

9
    Borsós átlövésből egyenlít. (4:4) (4:4)

8
    Marczinkó góljával vezet a PLER. (4:3) (4:3)

8
    A hazaiak majdnem a kilencesig jönnek ki védekezni, ezzel meg is zavarják a Csurgót. (3:3) (3:3)

7
    Törlés a pályán, áll a játék. (3:3) (3:3)

7
    Rév Mátyás szélről egalizál. (3:3) (3:3)

6
    Jól védekezik a Csurgó. (2:3) (2:3)

6
    Rossza vendég bejátszás után a Pler támadhat. (2:3) (2:3)

5
    Lerohanásból Auth eredményes. (2:3) (2:3)

4
    Elrontott hazai akció után Szöllősi növeli a vendégek előnyét. (1:3) (1:3)

3
    Borsós dobott szép gólt beállóból. (1:2) (1:2)

2
    Jakub Mikita betörésből egalizál. (1:1) (1:1)

1
    Szöllősi ellen szabálytalankodtak a beállóban, büntetőből Oláh volt eredményes. (0:1) (0:1)

1
    A vendégek kezdték a találkozót. (0:0) (0:0)

1

PLER-Budapest: Szabó, Váczi (kapusok) – Auth, Bak, Jakub Mikita, Matej Mikita, Rév, Szűcs, Vancsics, Zsiga, Bakos, Marczinkó, Scheuring, Szabó, Kuzman, Kaló, Rédai, Varga, Németh, Tóth B., Tóth Á.

Csurgói KK: Wyszomirski, Pallag (kapusok) – Nagy M., Grebenár, Szöllősi, Oláh, Herbert, Cifra, Borsós, Vadkerti, Országh, Pukhouski, Lele, Golubovic, Agineralaga, Gazdag, Pordán

Játékvezetők: .

A szeptemberi bajnoki rajtig sorra játsszák felkészülési mérkőzéseiket a férfi kézilabda NB I csapatai. Ebbe a sorba illeszkedik a PLER-Budapest és a Csurgói KK összecsapása.
    Zsiga Gyula csapata eddig három felkészülési találkozón van túl, amelyek mindegyikét hazai környezetben vívták meg.
    A Dabas gárdáját 33:29-re, míg a Mezőkövesd együttesét 35:27-re tudták legyőzni, viszont a tavaly hatodik helyen végző Gyöngyös túl nagy falatnak bizonyult (23:29).
    A vendégek a tavalyi szezon harmadik helyén végeztek, ezzel jogosulttá váltak, hogy az EHF-kupában induljanak.
    Felkészülési mérlegük eddig felemásra sikerült, legutóbb Vácon maradtak alul két góllal.
    A tavalyi bajnokság harmadik és ötödik helyezettje minden bizonnyal egy jó mérkőzést fog játszani.
    A mérkőzéshez mindenkinek jó szurkolást és szórakozást kívánunk!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:00 - kor kezdődik.

Kommentátort keresünk a Csurgói KK csapatának meccseihez. További információk.