Siófok – Rostov-Don 18:25 (vége) | Ferencváros – Larvik 34:22 (vége)
Siófok KC
18:25 (10:11)
Rostov-Don
vasárnap 18.08.2013, 09:30 • Beszédes József Általános Iskola tornacsarnoka • Elek Gyula Nemzetközi Kézilabda Kupa

Végül hét gólos vereséget szenvedett a Siófok, de az eredmény csalóka, hiszen az 51. percben még egyenlő volt az állás. Ott történt valami, és a Rosztov bedarálta az utolsó 10 percben a Siófokot.
    A siófokiaknál feltétlenül meg kell dicsérnünk a kapus Pastrovics Melindát, aki ziccerek sorát fogta a mérkőzés alatt.
    12 órától az FTC – Larvik döntő következik, tartsanak akkor is velünk.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket. (10:59:25)

60
    Mérkőzés vége. (18:25)

60
    A Siófoké volt az utolsó támadás, Léránt még ellőtte, de mellé ment. (18:25) (18:25)

60
    Borschenko bedobja a büntetőt. (18:25) (18:25)

60
    Deáki Dóra kapott a végén még két percet. A beállót rántotta le. Ráadásul büntetőt is dobhat a Rosztov. (18:24) (18:24)

59
    Kapufa után maradt a labda a Rosztovnál. (18:24) (18:24)

58
    Dajka lőtte fölé, támadhat a Rosztov. (18:24) (18:24)

57
    Borschenko lerohanásból dob gólt. (18:24) (18:24)

56
    Bogdanovic lövését védi az orosz kapus, a kipattanó a Siófoké. (18:23) (18:23)

55
    Adzhiderskaya góljával már öt a különbség. Kevesebb mint öt perc maradt hátra. (18:23) (18:23)

55
    Léránt mellévágta. Támadhat a Rosztov. (18:22) (18:22)

54
    Borschenko góljával úgy tűnik lassan eldől a találkozó. (18:22) (18:22)

54
    Sajnos Artamonova betörésből háromra növeli az előnyt. (18:21) (18:21)

53
    Láb....Támadhat a Rosztov. (18:20) (18:20)

53
    Siófoki támadással folytatódik a mérkőzés. Nyolc perc maradt hátra, most már minden gólnak nagy jelentősége van. (18:20) (18:20)

53
    A Siófok időt kért. (18:20) (18:20)

52
    Sikerült Perederyt megjátszani a beállóban, a ziccert pedig nem hibázta el az orosz lány. Ismét kettő a különbség. (18:20) (18:20)

52
    Passzív miatt a Rosztov támadhat ismét. (18:19) (18:19)

Siófok KC: Futaki, Pastrovics (kapusok) – Bogdanovic, Szamoránsky, Léránt, Erdősi, Németh Cs., Polics, Schneider, Szabadfi, Szalai, Termány, Varga, Deáki, Dajka, Lukács
    Rostov-Don: Gabisova, Skaldchikova, Baryaktarovich – Artamanova, Slivinskaya, Svitanko, Shybanova, Elez, Yartseva, Bobrovnikova, Sen, Adzhiderskaya, Shymkute, Borshchenko, Perederiy