Románia – Magyarország_dup 22:30 (vége)
Románia
22:30 (6:16)
Magyarország_dup
szerda 21.08.2013, 15:00 • Érdi Városi Sportcsarnok • IHF Férfi U19 kézilabda világbajnokság

A második félidőben visszaesett a magyar védekezés színvonala és kapusaink sem védtek olyan jól, mint az első félidőben de a félidei tíz gólos előnyéből 8 gólt így is megtartottak fiataljaink. A második félidőben Tóth Patrik termelte a magyar gólok nagy részét, de ezt a győzelmet az első félidőben mutatott kőkemény védekezésnek köszönhetik a fiúk. Folytatás holnap Brazília ellen Budaörsön. Cél a 9. hely megszerzése. (16:30:54)

60
    Mérkőzés vége. (22:30)

60
    Negru a kapufára ejtette a hetest. (22:30) (22:30)

60
    Időn túli román 7 méteres. (22:30) (22:30)

60
    TÓTH a gólszerző egy nagyszerű figura után. (22:30) (22:30)

60
    Holló ezúttal Negru lövését védte. (22:29) (22:29)

59
    Holló védte MILITARU próbálkozását. (22:29) (22:29)

59
    KOVACSICS a gólszerző a balszélről. (22:29) (22:29)

59
    Törteli kapott 2 percet. (22:28) (22:28)

59
    Csak úgy potyognak a gólok. Ezúttal ROTARU szerzett gólt. (22:28) (22:28)

58
    Újabb TÓTH gól. (21:28) (21:28)

58
    NEGRU balszélről eredményes. (21:27) (21:27)

58
    Szeitl kapta meg a második 2 percét. (20:27) (20:27)

57
    TÓTH harmadik góljával közte 7 három perccel a meccs vége előtt. (20:27) (20:27)

57
    RACOTEA lőtt gyönyörű gólt talpról. (20:26) (20:26)

56
    Nagy lőtt hatalmas kapufát. (19:26) (19:26)

56
    NEGRU hetese a kapufára pattant a kapuba. (19:26) (19:26)

55
    Szép betörés után TÓTH szerzett gólt. (18:26) (18:26)

54
    NISTOR gól a jobbszélről. (18:25) (18:25)

Sándor Gergő

Románia: Ionut Iancu, Alexandru Bucataru (kapusok) Daniel Bobeica, Ramon Somlea, Gabriel Burlacu, Ionut Ionita Nistor, Nicolea Ungureanu, Emil Dan Racotea, Robert Militaru, Vasilie Daniel Balan, Daniel Besliu, Adrian, Rotaru, Vlad Sincelean, Nicusor Negru, Adrian Mihailescu, Alexandru Budui
    Szövetségi kapitány: Lucian Rasnita

Magyarország_dup: Holló Márk, Borbély Ádám (kapusok), Stranigg János, Szeitl László, Törtely Koppány, Faluvégi Rudolf, Bánhidi Bence, Tóth Patrik, Fekete Bálint, Nagy Szabolcs, Leimeter Csaba, Gidai Máté, Kovacsics Péter, Bujdosó Bendegúz, Bohács Sándor, Horváth Dániel
    Szövetségi kapitány: Kovács Péter

Játékvezetők: Arthur Brunner (SUI), Morad Salah (SUI)