HK Gladiators Trnava – Ferencvárosi TC_dup 3:0 (vége) | Nové Zámky – HK Orange 20 3:4 (vége)
HC MIKRON Nové Zámky
3:4 (1:0, 0:1, 2:3)
HK Orange 20
csütörtök 22.08.2013, 18:00Felkészülési mérkőzés

Izgalmasra sikeredett a záró harmad. Sok szép kombinációt kapus bravúrokat és gólokat láthatott az érsekújvári közönség. Megérdemelt tapssal kísérték le a csapatokat. Végül a szlovák utánpótlás válogatott több helyzetet használt ki az utolsó harmadban mint a hazai gárda, és ennek köszönhetően egy góllal megnyerte a mérkőzést. (20:52:25)

60:00

59:47
    Kiegészült a hazai csapat

59:10
    Bezárják most a hazai csapatot

58:30
    Az utolsó két percen belül vagyunk, okosan tartja a korongot a vendégcsapat, az előnyben sem rohannak előre.

57:44
    Kiállítás a hazai csapatból 2 perc gáncsolásért

57:20
    Mindent egy lapra tesz fel a hazai csapat

56:02
    Az Érsekújvár gólt szerzett!
    Gyorsan kihasználja az emberelőnyt a hazai csapat SUCHARDA ANDREJ a gólszerző.

55:36
    Kiállítás a vendégektől Cernák 2 perc

55:10
    Az Orange gólt szerzett!
    Végül meghozta eredményét a nyomás és a szlovák fiatalok kettőre növelik az előnyt HORANSKY STANISLAV révén. Gólpassz nélkül.

50:22
    Szép akció végén STEFANKA MIROSLAV a kapus mamutjai között küldi a hálóba a korongot. Gólpasszok: Uram Marek, Caládi Erik

48:49
    Kiállítás az Orange csapatából 2 perc Mlynčár fogásért

48:20
    Szép hazai lövést véd a vendég kapus, buli következik.

47:29
    Szép kombináció után növeli előnyét a szlovák U20 válogatott ČERNÁK ERIK révén. Gólpassz: Tibenský

47:20
    Kiegészült az Érsekújvár

Róbert Balogh

Gólok és gólpasszok: 10. Hrudík (Dubec), 51. Štefanka M. (Uram, Caládi), 57. Sucharda – 29. Rzavský (Tibenský), 44. Palovič, 48. Černák E. (Tibenský), 56. Horansky

HC MIKRON Nové Zámky: Krajčovič(Pús) – Hrudík, Zajac, Dubec, Korýtko, Podstavek – Kowalczyk, Sucharda, Čaládi, Štefanka, Uram – Štepánek, Popela, Kraus, Štefanka O., Uhnák – Lehocký, Král, Fiala
    HK Orange 20: Sabol(Pajpach) – Dinda, Rusina, Horanský, Mlynčár, Minárik – Palovič, Černák E., Rzavský, Gašpar, Tibenský – Černák M.,Pacalaj, Skalický, Rehák, Koys – Bačík, Mikuš, Valjent, Šimuna, Trenčan.

Játékvezetők: Bachúrik – Šilhavík, Šilhavíková