PLER-Budapest – Cegléd 31:30 (vége)
PLER-Budapest
31:30 (17:9)
Ceglédi Kézilabda Klub SE
péntek 30.08.2013, 17:30 • Pestszentimrei Sportkastély • Felkészülési mérkőzések

A második félidőre elkényelmesedett a PLER, és könnyen döntetlen is lehetett volna, hiszen az utolsó támadás a vendégeké volt. Ha az első félidőt nem adja oda a Cegléd, akkor nagyon valószínű, hogy más lett volna a leányzó fekvése a mérkőzés végén. Így különösen sajnálhatják, hogy nyolc gólos különbséggel mentek szünetre. De minden elismerés a Ceglédé, hiszen ekkora hátrányból is felálltak, ez mindenképpen nagy lelkierőről tesz bizonyságot.
    Megvolt a két csapatnak az utolsó felkészülési mérkőzése is, jövő héttől pedig már élesben játszhatnak, hiszen kezdődik a bajnokság. A bajnokságban mind a két csapatnak sok sikert kívánunk.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket. (18:58:22)

60
    Mérkőzés vége. (31:30)

60
    A Cegléd támadhat, néhány másodpercük van. Időn túli szabaddobást Bíró lövi el, Szabó védi. (31:30) (31:30)

60
    Vancsics büntetőt hibázott, ráadásul pirosat kapott, fejbe lőtte a vendégek kapusát. (31:30) (31:30)

60
    Eladják a labdát a vendégek, támadhat a PLER. (31:30) (31:30)

59
    Ceglédi támadással folytatódik a mérkőzés. (31:30) (31:30)

59
    A Cegléd időt kér. (31:30) (31:30)

59
    BOHÁCS SÁNDOR szélről dob nagyon fontos gólt a hazaik szempontjából. (31:30) (31:30)

58
    A hazaiak eladták a labdát, BÍRÓ BALÁZS pedig lerohanásból egalizál. (30:30) (30:30)

58
    LÁSZLAI SZABOLCS szélről bevágja. (30:29) (30:29)

57
    KALÓ DÁVID dobja a hazaiak harmincadik gólját. (30:28) (30:28)

56
    TÓTH NORBERT átlövésével ismét csak egy a különbség. (29:28) (29:28)

56
    VNCSICS JÁNOS beállóból nem hibázik. (29:27) (29:27)

55
    ENDRÉDI DEZSŐ góljával egy gól a különbség. (28:27) (28:27)

54
    LÁSZLAI SZABOLCS a büntetőt is bevágja. (28:26) (28:26)

53
    ZSIGA DÉNES átlövésből dob nagy gólt. (28:25) (28:25)

52
    LÁSZLAI SZABOLCS szerez labdát, és végig is viszi. (27:25) (27:25)

51
    Váczi nagyot fogott most a hazai kapuban. (27:24) (27:24)

51
    BOHÁCS SÁNDOR szélről eredményes. (27:24) (27:24)

PLER-Budapest: Szabó, Váczi (kapusok) – Auth, Bak, Jakub Mikita, Matej Mikita, Rév, Szűcs, Vancsics, Zsiga, Bakos, Marczinkó, Scheuring, Szabó, Kuzman, Kaló, Rédai, Varga, Németh, Tóth B., Tóth Á.
    Ceglédi Kézilabda Klub SE: Bősz, Bakos (kapusok) – Varga P., Hódi, Lászlai, Takács B. , Tóth N., Perisics, Endrédi, Antal, Benke, Pocsai, Bíró, Csőke, Császár, Pál G., Gábori, Vujovics