PLER-Budapest – Cegléd 31:30 (vége)
PLER-Budapest
31:30 (17:9)
Ceglédi Kézilabda Klub SE
péntek 30.08.2013, 17:30 • Pestszentimrei Sportkastély • Felkészülési mérkőzések

A második félidőre elkényelmesedett a PLER, és könnyen döntetlen is lehetett volna, hiszen az utolsó támadás a vendégeké volt. Ha az első félidőt nem adja oda a Cegléd, akkor nagyon valószínű, hogy más lett volna a leányzó fekvése a mérkőzés végén. Így különösen sajnálhatják, hogy nyolc gólos különbséggel mentek szünetre. De minden elismerés a Ceglédé, hiszen ekkora hátrányból is felálltak, ez mindenképpen nagy lelkierőről tesz bizonyságot.
    Megvolt a két csapatnak az utolsó felkészülési mérkőzése is, jövő héttől pedig már élesben játszhatnak, hiszen kezdődik a bajnokság. A bajnokságban mind a két csapatnak sok sikert kívánunk.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket. (18:58:22)

60
    Mérkőzés vége. (31:30)

60
    A Cegléd támadhat, néhány másodpercük van. Időn túli szabaddobást Bíró lövi el, Szabó védi. (31:30) (31:30)

60
    Vancsics büntetőt hibázott, ráadásul pirosat kapott, fejbe lőtte a vendégek kapusát. (31:30) (31:30)

60
    Eladják a labdát a vendégek, támadhat a PLER. (31:30) (31:30)

59
    Ceglédi támadással folytatódik a mérkőzés. (31:30) (31:30)

59
    A Cegléd időt kér. (31:30) (31:30)

59
    BOHÁCS SÁNDOR szélről dob nagyon fontos gólt a hazaik szempontjából. (31:30) (31:30)

58
    A hazaiak eladták a labdát, BÍRÓ BALÁZS pedig lerohanásból egalizál. (30:30) (30:30)

58
    LÁSZLAI SZABOLCS szélről bevágja. (30:29) (30:29)

57
    KALÓ DÁVID dobja a hazaiak harmincadik gólját. (30:28) (30:28)

56
    TÓTH NORBERT átlövésével ismét csak egy a különbség. (29:28) (29:28)

56
    VNCSICS JÁNOS beállóból nem hibázik. (29:27) (29:27)

55
    ENDRÉDI DEZSŐ góljával egy gól a különbség. (28:27) (28:27)

54
    LÁSZLAI SZABOLCS a büntetőt is bevágja. (28:26) (28:26)

53
    ZSIGA DÉNES átlövésből dob nagy gólt. (28:25) (28:25)

52
    LÁSZLAI SZABOLCS szerez labdát, és végig is viszi. (27:25) (27:25)

51
    Váczi nagyot fogott most a hazai kapuban. (27:24) (27:24)

51
    BOHÁCS SÁNDOR szélről eredményes. (27:24) (27:24)

50
    PERISICS IVÁN lövése bemegy a blokkról. (26:24) (26:24)

50
    ZSIGA DÉNES hamar kihasználja az emberelőnyt. (26:23) (26:23)

49
    Pocsai kapott két percet. (25:23) (25:23)

49
    LÁSZLAI SZABOLCS lerohanásból bevágja. (25:23) (25:23)

48
    POCSAI RAJMUND lerohanásból nem hibázik. (25:22) (25:22)

48
    LÁSZLAI SZABOLCS szélről eredményes. (25:21) (25:21)

47
    LEIMETER átlövésével öt a különbség. (25:20) (25:20)

47
    Szépen játszotta meg a Cegléd. BÍRÓ BALÁZS beállóból bevarrja. (24:20) (24:20)

46
    BOHÁCS SÁNDOR góljával öt gól a különbség . (24:19) (24:19)

45
    VANCSICS JÁNOS lerohanásból eredményes. (23:19) (23:19)

45
    A vendégek támadásával folytatódik a mérkőzés. (22:19) (22:19)

45
    Időt kér a Cegléd. (22:19) (22:19)

44
    RÉV MÁTYÁS büntetőből nem hibázik. Három gól a különbség a két csapat között. (22:19) (22:19)

43
    Tóth kapott két percet. Emberelőnyben támadhat a PLER. (21:19) (21:19)

42
    Eladott haza labda után lerohanásból hibázik a Cegléd. Váczi a hazaiak kapujában. (21:19) (21:19)

42
    BÍRÓ BALÁZS góljával tapad a Cegléd. (21:19) (21:19)

41
    JAKUB MIKITA lövi át a falat. (21:18) (21:18)

40
    VARGA PÉTER büntetőből eredményes. (20:18) (20:18)

39
    PERISICS IVÁN kapta el a fonalat, átlövésből nagyon bevágja. (20:17) (20:17)

38
    PERISICS IVÁN átlövésével négy a különbség. (20:16) (20:16)

37
    RÉV MÁTYÁS szélről vágja be. (20:15) (20:15)

37
    PERISICS góljával zárkózik a Cegléd. (19:15) (19:15)

37
    BAKOS GYÖRGY átlövésből eredményes. (19:14) (19:14)

36
    POCSAI RAJMUND szélről veszi be Szabó kapuját. (18:14) (18:14)

36
    Hazai eladott labda után VARGA PÉTER lerohanásból eredményes. (18:13) (18:13)

35
    VARGA PÉTER ezt a büntetőt is belövi. (18:12) (18:12)

35
    Auth kapott két percet. (18:11) (18:11)

34
    TAKÁCS BENCE átlövésből eredményes. (18:11) (18:11)

34
    Rossz vendég bejátszás, majd hosszan indítanak a hazaiak. Ismét a Cegléd támadhat. (18:10) (18:10)

33
    VUJOVICS átlövésből eredményes. (18:10) (18:10)

32
    VARGA PÉTER biztos kézzel értékesíti a büntetőt. (17:10) (17:10)

32
    Takács Bencét bántják a levegőben, büntető következhet. (17:9) (17:9)

31
    Eladják a labdát a hazaiak, zárkózhat a Cegléd. (17:9) (17:9)

31
    A PLER kezdte a második játékrészt. (17:9) (17:9)

31
    Elkezdődött a második félidő. (17:9)

Jól kezdett a Cegléd, de a félidő második 15 percében csak két gólt tudtak dobni, ezért is húzott el nyolc góllal a PLER a félidő végére. A vendégek helyzetét nehezítette még a sok kiállítás, illetve Bősz se nagyon remekelt a kapuban. Annál inkább elemében van Szabó, a hazaiak kapusa, aki nagyon elkapta ma a fonalat.
    A hazaiak harcosan és keményen védekeznek, sokszor tanácstalan volt támadásban a Cegléd.
    Maradjanak velünk a második félidőre is!

30
    Befejeződött az 1. félidő. (17:9)

30
    BOHÁCS SÁNDOR emberhátrányban is beveszi szélről Bősz kapuját. (17:9) (17:9)

30
    Perisics mellédurrant. (16:9) (16:9)

30
    Vancsics kap két percet. (16:9) (16:9)

29
    Lerohanás után VARGA eredményes. (16:9) (16:9)

28
    BOHÁCS szélről eredményes. (15:9) (15:9)

27
    Antal megy ki két percre. (14:9) (14:9)

27
    BAKOS GYÖRGY góljával már öttel vezet a PLER. (14:9) (14:9)

26
    Passzív miatt lőne kellett már a Ceglédnek, mellé ment a lövés. (13:9) (13:9)

26
    VANCSICS szélről rögtön kihasználja az emberelőnyös helyzetet. (13:9) (13:9)

25
    Antal Szabolcs kapott két percet. (12:9) (12:9)

25
    A hazaik támadásával folytatódik a mérkőzés. (12:9) (12:9)

25
    Zsiga Gyula időt kér. Érzi, hogy most a félidő végén el lehet lépni az ellenféltől. (12:9) (12:9)

25
    Hazai blokk után, támadhat a PLER. (12:9) (12:9)

24
    LEIMETER kapta el a fonalat. (12:9) (12:9)

24
    POCSAI veszi be átlövésből Szabó kapuját. (11:9) (11:9)

23
    LEIMETER megy fel, hatalmas gólt vág. (11:8) (11:8)

23
    Eladja a labdát a Cegléd, a PLER növelheti előnyét. (10:8) (10:8)

22
    VANCSICS JÁNOS pókhálózza ki a bal felsőt. (10:8) (10:8)

21
    TÓTH NORBERT beállóból vágja be. (9:8) (9:8)

21
    Zsiga lő hatalmas kapufát, a Cegléd támadhat. (9:7) (9:7)

20
    Leimeter visszahúzásért kap két percet. (9:7) (9:7)

19
    Tóth ziccerét fogta Szabó, de maradt a labda a Ceglédnél. (9:7) (9:7)

19
    RÉV büntetőből nem hibázik. (9:7) (9:7)

18
    Varga Péter kapott két percet. (8:7) (8:7)

17
    Szabó fog nagyokat egymásután. A PLER támadhat. (8:7) (8:7)

17
    LEIMETER góljával már a PLER-nél az előny. (8:7) (8:7)

16
    Szabó nagyot védett. (7:7) (7:7)

16
    VARGA LÁSZLÓ lerohanásból egyenlít. (7:7) (7:7)

15
    Kemény védekezés most a hazaiaknál, nem jutnak lövéshez a vendégek. (6:7) (6:7)

14
    Emberelőnyben szélre játszották ki a hazaiak, RÉV MÁTYÁS pedig nem hibázott. (6:7) (6:7)

14
    Törlés, áll a játék. (5:7) (5:7)

14
    Antal kapott két percet. (5:7) (5:7)

13
    PERISICS ballal a bal sarokba lő. (5:7) (5:7)

13
    Eladják a hazaiak a labdát, a Cegléd építkezhet. (5:6) (5:6)

13
    Belemenés után a PLER támadhat. (5:6) (5:6)

12
    ZSIGA DÉNES megy be a falba, és lő pontosan. (5:6) (5:6)

11
    HÓDI LÓRÁND szerez egy labdát, ziccerben nem is hibázza el a lehetőséget. (4:6) (4:6)

11
    PERISICS átlövi a falat. (4:5) (4:5)

10
    JAKUB MIKITA sorra lövi a gólokat. (4:4) (4:4)

9
    ANTAL kapott beállóban egy jó labdát, ziccerben nem is hibázott. (3:4) (3:4)

9
    Zsiga lövését védte Bősz. (3:3) (3:3)

8
    BÍRÓ BALÁZS szélről egalizál. (3:3) (3:3)

7
    ANTAL SZABOLCS beállóból veszi be Szabó kapuját. (3:2) (3:2)

6
    Kaló megy ki két percre. (3:1) (3:1)

6
    JAKUB MIKITA átlövésből eredményes. (3:1) (3:1)

5
    HÓDI emberhátrányban is betalál a szélről. (2:1) (2:1)

4
    RÉV MÁTYÁS büntetőből eredményes. (2:0) (2:0)

3
    Bíró megy ki két percre, Authot bántotta a szélen. (1:0) (1:0)

3
    JAKUB MIKITA átlövésével a PLER szerzi a mérkőzés első gólját. (1:0) (1:0)

3
    Rossz vendég bejátszás után a hazaiak támadhatnak. (0:0) (0:0)

2
    Kihagyott hazai támadás után a Cegléd támad. (0:0) (0:0)

2
    Bíró lövését védte Szabó, támadhat a PLER. (0:0) (0:0)

1
    A Cegléd kezdte a mérkőzést. (0:0) (0:0)

1

Köszöntik egymást a játékosok.

Megérkeztek a játékvezetők is, hamarosan kezdődik a találkozó.

A csapatok már a pályán, zenés bemelegítéssel készülnek a mérkőzésre.

PLER-Budapest: Szabó, Váczi (kapusok) – Auth, Bak, Jakub Mikita, Matej Mikita, Rév, Szűcs, Vancsics, Zsiga, Bakos, Marczinkó, Scheuring, Szabó, Kuzman, Kaló, Rédai, Varga, Németh, Tóth B., Tóth Á.

Ceglédi Kézilabda Klub SE: Bősz, Bakos (kapusok) – Varga P., Hódi, Lászlai, Takács B. , Tóth N., Perisics, Endrédi, Antal, Benke, Pocsai, Bíró, Csőke, Császár, Pál G., Gábori, Vujovics

Játékvezetők: .

A szeptemberi bajnoki rajtig sorra játsszák, játszották felkészülési mérkőzéseiket a férfi kézilabda NB I csapatai. Ebbe a sorba illeszkedik a PLER-Budapest és Cegléd összecsapása.
    Zsiga Gyula csapata eddig hat felkészülési találkozón van túl amit hazai környezetben, a Lőrinci Sportcsarnokban játszottak A hat mérkőzésből mindössze hármat nyert meg a PLER, míg háromszor alulmaradt aktuális ellenfelével szemben.
    A Dabas gárdáját 33:29-re, míg a Mezőkövesd együttesét 35:27-re tudták legyőzni, és a szlovák Topolcany se fogott ki a PLER-en (29-23). Viszont a tavaly hatodik helyen végző Gyöngyös túl nagy falatnak bizonyult (23:29), akárcsak a bajnoki bronzérmes Csurgó (31:37), illetve egy nagyon szoros mérkőzésen a Balatonfüred is legyűrte a hazaiakat (27-29).
    A hazai pályán az eddigi ötvenszázalékos mérleg, hogy hova billen, azt éppen a Cegléd elleni mérkőzés fogja eldönteni.
    Az összecsapás külön érdekessége, hogy néhány nappal korában Cegléden a "Cegléd Kupa" felkészülési tornán a PLER mögött második helyen végzett a Cegléd. Így egy héten belül másodszor is találkozhatnak a felek.
    Jövő héten pedig már tétmeccseket játszhatnak a csapatok, hiszen kezdődik a bajnokság.
    A mérkőzéshez mindenkinek jó szórakozást és szurkolást kívánunk!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:00 - kor kezdődik.