PLER-Budapest – Vác 26:27 (vége) | PICK – Cegléd 34:22 (vége)
OTP Bank - PICK Szeged
34:22 (16:12)
Ceglédi Kézilabda Klub SE
szombat 07.09.2013, 18:00 • Újszegedi Sportcsarnok, Szeged • Férfi kézilabda NB1

Köszönjük a figyelmet! (19:24:17)

A második félidei remek játékával a Pick végül a várt fölénnyel győzte le a lelkes ceglédi csapatot. A meccs kb. 25 percig volt szoros, majd Larholm vezérletével már az első félidő hajrájában kezdett elhúzni a Szeged. A második félidőben Mikler beállítása is sokat segített, miközben a ceglédiek egyre inkább fáradtak. A vége már jutalomjáték volt a Pick Szegednek.

60
    Mérkőzés vége. (34:22)

60
    LARHOLM gyorsan elvégzett szabaddobásból két másodperccel a vége előtt talál a bal sarokba. (34:22) (34:22)

60
    CSŐKE talál a hosszúba balátlövőből. (33:22) (33:22)

60
    Vadkerti bejátszását VRANJES gyönyörűen lövi balról a rövid sarokba. (33:21) (33:21)

59
    Takács lövését blokkolják, majd Lepsényi lő mellé. (32:21) (32:21)

58
    Ilyés átadásával BALOGH Zsolt tör be jobbról, s a hosszú sarokba lő. (32:21) (32:21)

58
    A fiatal Fekete Bálint is pályára léphet a szegedieknél. (31:21) (31:21)

58
    Lepsényi rossz passza, támad a Pick. (31:21) (31:21)

57
    Ilyés szabálytalan támadásban, jöhetnek a vendégek. (31:21) (31:21)

56
    Tóth Mihály áll a hazai kapuba. (31:21) (31:21)

56
    Lepsényi átlövése fölé pattan. (31:21) (31:21)

55
    Larholm eladott labdájából nem tud gyorsan lerohanni a Cegléd. (31:21) (31:21)

55
    Bíró passzát LEPSÉNYI lövi be balról. (31:21) (31:21)

54
    Larholm büntetőjét kivédi Bősz. (31:20) (31:20)

54
    Vranjes harcol ki hetest. (31:20) (31:20)

54
    Mikler védi bravúrral Bíró lövését. (31:20) (31:20)

53
    A lerohanás végén LARHOLM balról, ziccerből talál be. (31:20) (31:20)

Attila Varsányi

OTP Bank - PICK Szeged: 1 Tóth Mihály, 12 Tatai, 16 Mikler – 5 Mindegia, 6 Kekezovics, 7 Vadkerti, 10 Larholm, 15 Fekete, 17 Zubai, 18 Ilyés, 19 Balogh Zsolt, 21 Blazevic, 29 Sulc, 51 Parrondo, 77 Vranjes, 90 Ancsin. Edző: Juan Carlos Pastor
    Ceglédi Kézilabda Klub SE: 16 Bősz, 26 Bartucz – 3 Endrédi, 4 Varga Péter, 6 Dengi, 7 Lászlai, 8 Hódi, 9 Lepsényi, 10 Vujovic, 14 Csőke, 18 Bányai, 23 Takács Bence, 33 Perisic, 77 Antal, 84 Pocsai, 88 Bíró. Edző: Kökény István

Játékvezetők: Hargitai I. Gábor, Markó Gábor