KSI SE - BVSC- Zugló 16:14 (vége) | Kaposvári VK - Szolnoki Dózsa 9:13 (vége)
PVSK-Füszért - A HÍD Szeged 8:8 (vége) | YBL Waterpolo Club - Racionet Honvéd 8:21 (vége)
KSI SE - BVSC- Zugló

16:14

szombat 07.09.2013, 11:00 • Széchy Tamás uszoda, Margitsziget • E.ON Férfi OB I

Nem unatkozhattak a Széchy Uszodába kilátogatók a perzselő napsütésben, ugyanis 30 gólnak tapsolhatott a publikum. A BVSC nem tudta megfordítani az állást a második félidőben, a KSI pedig okos és szép játékának köszönhetően, győzelemmel mutatkozott be az első osztályban. Köszönjük a figyelmet Olvasóinknak! A hétvégén még több OB I-es meccsről is jelentkezünk. Addig is kellemes szombat délutánt kívánunk mindannyiuknak! (12:18:40)

32
    Véget ért a mérkőzés, 16:14-es hazai győzelemmel.

32
    A végén még egy távoli BVSC próbálkozás, de ezt a KSI hálóőre könnyedén hárítja.

32
    MEZEI kihasználja a vendég fórt és jobb szélről a jobb felsőbe lő. 16:14

32
    HANGODY György középről a bal felsőbe pattint. 16:13

31
    Nem tudja kihasználni a BVSC a fórt, jó védekezéssel labdát lop a KSI.

31
    Másfél perccel a vége előtt időt kér a BVSC. Ez lehet az utolsó lehetőség a vendégeknek a pontmentésre.

31
    Kalanovics lövését Györke megfogja.

30
    Létay középről a felső lécet találja el.

30
    Ismét MIKLÓS a gólszerző. A jobb szélről, most a bal kapufa mellett lő Györke hálójába. 15:13

29
    MIKLÓS a jobb szélről a felső kapufa segítségével lő a kapus feje fölött a kapuba. 14:13

29
    Nyéki passzolja le a jobb szélre NAGYNAK, aki egy kis lóba után a jobb felsőbe lő. 13:13