Balmazújváros – Kozármisleny 3:1 (vége)
Balmaz Kamilla Gyógyfürdő
3:1 (1:1)
HR-Rent Kozármisleny FC
vasárnap 08.09.2013, 16:30 • Városi sportpálya, Balmazújváros • Merkantil Bank Liga

A második félidő színvonala már elmaradt az elsőétől, de összeségében élvezetes mérkőzést láthattunk. A Balmazújváros a sok-sok támadásbeli pontatlanság ellenére megérdemelte a győzelmet, hiszen több helyzetük volt és sokkal több támadást is vezettek. Ezzel a győzelemmel a hazaiak feljöttek a tabella harmadik helyére 7 ponttal, a Kozármisleny egyetlen megszerzett ponttal a tizenötödik. Ennyi volt mára a Balmazújváros – Kozármisleny mérkőzés, köszönjük, hogy velünk tartottak, a viszontlátásra! (19:27:20)

90+1
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Kovács T (Kozármisleny).

90+1
    Cziráki pocsékolt el egy oldalszabadrúgást.

90
    A Balmazújváros gólt szerzett!
    Szőllősi lőtt be egy szögletet balról, az érkező MURÁK KRISZTIÁN pedig az ötös sarkáról sarokkal, akrobatikus mozdulattal, gyönyörűen továbbította a labdát a rövid felsőbe, 3-1!

90
    Murák passzolt Belényesinek, aki 22-23 méterről lőtt, Sólyom kiszedte a labdát a jobb alsóból!

89
    A sarokrúgás nem okozott veszélyt.

89
    Belényesi harcos volt, s kibrusztolt egy szögletet.

88
    Nagy Róbertet kell ápolni, húzza a lábát a szélső.

87
    Szabó Balázs rúgta fel Belényesi a félpályánál, sárga.

85
    A vendégeknél többet van a labda, de nem tudnak helyzetet kialakítani.

84
    A Kozármislenynek többet kéne támadnia, ha pontot akanak szerezni.

83
    Czirákit szerelte Müller remekül a tizenhatos előterében.

82
    Egyre paprikásabb a mérkőzés.

81
    Kis összetűzés alakult ki Oláh és Vituska között, de nem fajult tettlegességig.

80
    Cziráki lövés helyett a beadást választotta, Vattai fejese veszélytelen ezután.

79
    Vituska került a földre, kozármislenyi szabadrúgás következik középről, 30 méterről.