Corona Brasov Wolves – Budapešť 4:2 (vége)
Corona Brasov Wolves
4:2 (0:1, 4:0, 0:1)
UTE Újpest Budapešť
vasárnap 08.09.2013, 19:00 • Patinoarul „Olimpic” Brasov (Brassó) • MOL Liga

Keretbe foglalta a mérkőzést a fővárosi gárda, de a hazai győzelem igazából nem forgott veszélyben a mai mérkőzés alatt.
    A második félidőben kijött a csapatok közötti különbség, és ez elég is volt a három pont begyűjtéséhez! (21:06:45)

57:01
    Wehrs érkezik a kapu torkában, Hajek sokadik védését láthattuk!

56:25
    Az Újpest gólt szerzett!
    GÓÓÓL! Szépítenek a fővárosiak! DÖMÖTÖR RÓBERT szemfüles góljával zárkóznak a lilák! 4:2!

53:57
    Ziccert fog a hazai kapus!

52:45
    Hátul passzolgatnak a hazaiak

50:12
    Coleman üt kapuvasat, újpesti lehetőség volt!

46:12
    Előnyben a hazaiak: Fekti Ádám (Újpest) áll ki 2 percre magas bottal való játékért

45:28
    Gliga lövését Hajek vállal hárítja!

43:05
    Kiegészülnek a vendégek, ezt az emberhátrányt most megúszták a lilák
    Gólok és gólpasszok: 26. Pysarenko (Hietamaki, Bonar), 31. Bonar (Saluga, Wehrs), 31. Petres (Antal), 34. Gliga (Nagy Csaba, Péter Róbert) – 16. Szirányi (Dömötör, Kovács Viktor László), 57. Dömötör

Corona Brasov Wolves: Polc – Wehrs, Nagy Csaba, Bonar, Zsók, Gliga – Pysarenko, Hietamaki, Molnár Zsolt, Saluga, Virág Csanád – Imecs, János Imre, Petres, Antal, Péter Róbert – Mastaleriu, Oprea, Bálint, Péter Zsolt
    UTE Újpest Budapešť: Hajek – Horváth András, Grigors, Kovács Viktor László, Virág Csaba, Coleman – Maklári, Kuusk, Dorner, Papp Csaba, Fekti – Zalavári, Sommer, Ódry, Szirányi, Dömötör – Hodos

Játékvezetők: Varjú Árpád, Gangel László – Vas Mátyás, Abonyi Attila