Mezőkövesdi KC – Veszprém 23:36 (vége) | ETO-SZESE – PLER-Budapest 25:22 (vége) | Orosháza – PICK 21:29 (vége)
ETO-SZESE
25:22 (12:10)
PLER-Budapest
szerda 11.09.2013, 18:00 • Egyetemi Csarnok, Győr • Férfi kézilabda NB1

Izgalmas mérkőzés volt, bár mindkét félidőben el tudott húzni a hazai csapat, de visszazárkózott a PLER, és a végjátékot is kiélezetté tudta tenni.

Ezzel együtt az ETO-SZESE győzelme ilyen arányú győzelme teljesen megérdemelt. (19:41:14)

60
    Mérkőzés vége. (25:22)

60
    Terenyi ziccerből állítja be a végeredményt, nyert az ETO-SZESE! (25:22) (25:22)

60
    Bakos is betalál (24:22) (24:22)

60
    Halász átlövése a kapufán csattan, de az ismétlést beejti! (24:21) (24:21)

59
    Szabó csúszik el átlövésre készülődve, de szabálytalanságot fújnak a bírók (23:21) (23:21)

59
    1 perc 15 másodperc van hátra, támadnak kétgólos előnyben a hazaiak (23:21) (23:21)

59
    Hazai időkérés. (23:21) (23:21)

59
    Németh Gábor eladott labdájából fordulnak a vendégek, Mikita talál be (23:21) (23:21)

58
    Bakos ziccerből betalál (23:20) (23:20)

58
    Kimaradt helyzet, szinte ziccer az ETO-nál (23:20) (23:20)

58
    Eladott labda a hazaiaknál, a lefordulás után belemenés Marczinkótól a PLER-nél (23:19) (23:19)

57
    Rivnyák szerez labdát fontos pillanatban (23:19) (23:19)

57
    Három és fél perc, 4 gól a hazaiak előny, elég lesz vajon a győzelemhez? (23:19) (23:19)

57
    Vendég időkérés. (23:19) (23:19)

57
    Mota szabálytalan Vargával, kissé szigorúan leküldik két percre (23:19) (23:19)

56
    Halász kapufája (23:19) (23:19)

56
    Kínai figura a PLER-től, eredménytelen, Németh nem éri el Varga labdáját (23:19) (23:19)

55
    Halász átlövésből talál be, fontos gól volt (23:19) (23:19)

ETO-SZESE: Lorger, Somogyi – kapusok / Szabó, Németh G., Konkoly, Gubó, Terenyi, Mota, Kalmár, Rivnyák, Garza, Halász, Gál, Gebhardt, Rosta, Tóth E.
    PLER-Budapest: Szabó, Váczi – kapusok / Bak, Vancsics, Bakos, Zsiga, Németh T., Varga, Rév, Tóth P., Leimeter, Kaló, Kuzman, Auth, Marczinkó, Mikita

Játékvezetők: Hargitai, Markó

Nézőszám: 1.000