Dab.Docler – DVTK Jegesmedvék 3:2 (vége) | Budapešť – Corona Brasov Wolves 2:5 (vége)
Dab.Docler
3:2 (1:1, 2:1, 0:0)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
vasárnap 15.09.2013, 18:00 • Dunaújvárosi Jégcsarnok • MOL Liga

A végén Dab.Docler – Miskolc 3-2. Az utolsó harmadban újra a Bikák akarata érvényesült. Két perccel a vége előtt Young edző Gyenes helyére is mezőnyjátékost állított, sőt, a bírók még egy kiállítással is nehezítették a Dab.Docler helyzetét, de egyenlítenie nem sikerült a borsodi alakulatnak. Ezzel két hazai mérkőzéséből két győzelemmel zárta a hetet a piros-fehér dunaújvárosi csapat. (20:31:04)