HSC Csíkszereda – Nové Zámky 4:1 (vége) | DVTK Jegesmedvék – Budapešť 2:1 (hosszabbítás vége)
hosszabbítás vége
DVTK Jegesmedvék Miškovec
2:1 (0:0, 0:1, 1:0)
UTE Újpest Budapešť
péntek 20.09.2013, 18:30 • Miskolci Jégcsarnok • MOL Liga

Eseményekben és gólokban szegény mérkőzés követhettünk figyelemmel, melyen az esélytelenebb Újpest a második harmadban megszerezte a vezetést, de nem tudta megtartani előnyét, mert Faith a harmadik játékrészben egyenlített. A hosszabbítást Knox remek egyéni teljesítménye döntötte el, így két pontot otthon tartott a Miskolc, míg az Újpest egy ponttal távozik, melyért becsülettel megküzdötten Ancsin János tanítványai. Köszönöm a figyelmet, tartsanak holnap is velünk, amikor Miskolcról előbb 14 órától a DVTK-Honvéd, majd 19.15-től a Jegesmedvék – FTC mérkőzést közvetítjük. Viszontlátásra! (21:02:03)

64:29
    A Miskolc gólt szerzett!
    Fél perccel az első öt perc lejárta előtt jött a hirtelen halál. KNOX indult meg, szép csellel elküldte védőjét, majd Pleszkán mellett balról a rövidbe bombázott.

64:00
    Még egy perc a hosszabbítás első játékrészéből.

63:30
    Ancsin János időt kér, a két szakvezető most megpróbálhatja felrázni csapatát.

63:10
    Rendre pontatlanságokon bukik el a hazaiak támadásépítése.

61:25
    Pichler szerzett korongot Duschek kapuja előtt, elvitte a kapus mellett is, de már nem tudta belőni.

60:30
    Knox lőtte az utolsót négy a háromban, Pleszkán védett, az Újpest pedig kiegészült, miután letelt a harmadik harmad végén beszedett kiállítás.

60:07
    Metcalfe-é az első lövés, Pleszkán véd.

60:01
    A hosszabbítás elkezdődött.

A harmadik harmadban négy a három ellen egyenlíteni tudott a Miskolc, de rengeteg helyzetük dacára pontot vesztenek ma, ami kellemetlen mínusz, hiszen esélyesei voltak a mai meccsnek.

Vége a rendes játékidőnek, az utolsó másodpercben még az Újpestnek is adódott egy váratlan lehetősége a győzelem megszerzésére, de nem tudtak élni vele. A hosszabbítás következik két perc múlva.

60:00
    Befejeződött a 3. harmad.

59:30
    Knox püfölte bele Horváthba a korongot, nincs gól.

58:55
    Hegyi lőtt okos passzolgatás végén, de Pleszkán védeni tudott takarásban is.

58:29
    Kuuskot állítják ki, másfél percig emberelőnyben támadhat a Miskolc, Travis Young időt is kér.

58:20
    Hegyi próbált fordulásból lőni, de nem találta el jól a korongot.

57:55
    Hegyi lőtt gyengén, az ellentámadás végállomása Duschek lett.

56:31
    Szinte folyamatos hazai nyomás, egy-egy tilos felszabadítás erejéig jutnak lélegzethez most a vendégek. Helyzet ugyanakkor nincs, a Jegesmedvék nem jutnak el ígéretes lövőhelyzetig, vagy ha igen, akkor a védők vagy Pleszkán hárítanak.