Ferencváros Bp. ESMTK – Budapešť 6:1 (vége) | Corona Brasov Wolves – HSC Csíkszereda 3:1 (vége)
Corona Brasov Wolves
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
HSC Csíkszereda
hétfő 23.09.2013, 18:30MOL Liga

Hatalmas küzdelemben nyert ma a brassói gárda. A Csíkszereda végig partiban volt, azonban kimaradtak a lehetőségei. A vendégek a végére elfáradtak, nem tudták jobban megszorongatni ellenfelüket.

Köszönöm a figyelmüket! (20:41:21)

60:00

59:59
    Szőcs (HSC Csíkszereda) palánkra lökés miatt kiáll két percre, ami a gyakorlatban 1 másodpercet jelent majd.

59:59
    A Brassó gólt szerzett!

GÓÓÓL! Eldőlt a mérkőzés! A vége előtt 1 másodperccel növeli előnyét a brassói együttes! ROBERTO GLIGA az üres kapuba juttatja a korongot!

Assziszt nélküli találat.

59:41
    Kapus nélkül a csíkszeredai gárda.

59:41
    Időkérés a HSC Csíkszereda részéről.

59:30
    Nem tud nyomást gyakorolni ellenfelére a HSC Csíkszereda.

59:00
    A záró harmad utolsó percén belül járunk.

58:30
    Vajon mikor hozzák le kapusukat a vendégek?

58:00
    Két perc van hátra az utolsó harmadból.

57:05
    Ugyan a csíkszeredaiaknak lenne sürgősebb, ennek ellenére a brassóiak irányítanak.

56:22
    Lassan kockáztatniuk kell a vendégeknek.

55:00
    Utóbbi percekben aktívabbak a hazaiak, ha újra betalálnak, minden bizonnyal eldől a mérkőzés.

54:15
    Ahogy prognosztizáltuk, igen szoros mérkőzést láthatunk.

53:25
    Sportszerű a mérkőzés, ebben a harmadban csupán egy kiállítás volt eddig.

52:00
    Egyre kevesebb idejük maradt a vendégeknek, valamit ki kell találniuk.

50:01
    Polc tenyerelt rá a korongra, most kellenek a védései, egyfolytában támadnak a csíkszeredaiak.

49:03
    Teljes létszámban a házigazda.

Tinta Sándor

Gólok és gólpasszok: 17. Petres (Zsók, Pysarenko), 36. János (Bonar, Antal), 60. Gliga – 26. Molnár Zs. (Molnár Zs.)

Corona Brasov Wolves: Polc – Nagy, Hietamaki, Saluga, Bonar, Gliga – Wehrs, Pysarenko, Molnár Zs., Péter R., Virág – Mastaleriu, János, Antal, Zsók, Petres – Oprea, Márton, Dumitru, Bálint
    HSC Csíkszereda: Kozuch – Hruby, Góga, Becze, Molnár Z., Novák – Kósa, Papp, Molnár Zs., Szőcs, Bíró T. – Bors, Flinta, Mihály, Moldovan, Farkas – Adorján, Nagy, Hildebrand, Péter L., Bíró O.

Játékvezetők: Lascar, Juhász – Kormos, Székely