Ferencváros Bp. ESMTK – Budapešť 6:1 (vége) | Corona Brasov Wolves – HSC Csíkszereda 3:1 (vége)
Corona Brasov Wolves
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
HSC Csíkszereda
hétfő 23.09.2013, 18:30MOL Liga

59:59
    Szőcs (HSC Csíkszereda) palánkra lökés miatt kiáll két percre, ami a gyakorlatban 1 másodpercet jelent majd.

59:59
    A Brassó gólt szerzett!

GÓÓÓL! Eldőlt a mérkőzés! A vége előtt 1 másodperccel növeli előnyét a brassói együttes! ROBERTO GLIGA az üres kapuba juttatja a korongot!

Assziszt nélküli találat.

59:41
    Kapus nélkül a csíkszeredai gárda.

47:03
    Zsombor (ASC Corona Brasov) palánkra lökés miatt áll ki két percre.

45:00
    Petres került nagy helyzetbe, de utolsó pillanatban tisztáztak a vendégek.

36:19
    Virág (ASC Corona Brasov) testreütés miatt kénytelen két percre lekorcsolyázni.

35:47

Egy hazai kontratámadás után megszerzi a vezetést a brassói gárda! Bonar passza után JÁNOS IMRE közelről vette be Kozuch kapuját.

Gólpassz: Joshua Bonar és Antal Zsombor

25:42
    A HSC gólt szerzett!

Egalizálnak a csíkszeredaiak! VÁCLAV NOVÁK emberhátrányban egyenlít ki! A cseh légiós a bal oldalon iramodott meg, majd lőtt Polc kapujába.

Gólpassz: Molnár Zsolt

24:28
    Nagy (HSC Csíkszereda) testreütés miatt kénytelen két percet pihenni.

24:28
    Wehrs egyedül korcsolyázhatott Kozuch kapusra, de "csak" a kapuvasat találta telibe!

23:36
    Gliga (ASC Corona Brasov) bottal akasztás miatt ül két percet.

19:08
    Becze (HSC Csíkszereda) fejre irányuló támadás miatt ül két percet. Ezen kívül tízperces személyit is kap.

17:36
    Pysarenko (ASC Corona Brasov) kénytelen két percet pihenni, oka: testreütés.

16:06

PETRES MAGOR TIVADAR éppen akkor talál be, amikor lejár a kiállítás! Egészen közelről veszi be Kozuch kapuját!

Gólpassz: Zsók Levente és Evgenii Pysarenko

14:06
    Hruby (HSC Csíkszereda) korcsolyázik le két percre, mivel akadályozta ellenfelét.

10:45
    Saluga egyedül korcsolyázhatott Kozuchra, azonban a csíkszeredai portás hárítani tudott!

Tinta Sándor

Gólok és gólpasszok: 17. Petres (Zsók, Pysarenko), 36. János (Bonar, Antal), 60. Gliga – 26. Molnár Zs. (Molnár Zs.)

Corona Brasov Wolves: Polc – Nagy, Hietamaki, Saluga, Bonar, Gliga – Wehrs, Pysarenko, Molnár Zs., Péter R., Virág – Mastaleriu, János, Antal, Zsók, Petres – Oprea, Márton, Dumitru, Bálint
    HSC Csíkszereda: Kozuch – Hruby, Góga, Becze, Molnár Z., Novák – Kósa, Papp, Molnár Zs., Szőcs, Bíró T. – Bors, Flinta, Mihály, Moldovan, Farkas – Adorján, Nagy, Hildebrand, Péter L., Bíró O.

Játékvezetők: Lascar, Juhász – Kormos, Székely