Voyage SE – ESMTK 2:3 (vége) | Felsőzsolca VSC – Cigánd 2:2 (2:4 bűnt. vége) | Tiszaújváros – Szeged 2011 0:1 (hosszabbítás vége)
Biatorbágy – Futura-Mosonmagyaróvár 2:1 (vége) | Nyírbátori FC – Nyíregyháza 0:2 (vége) | Sopron – Puskás Akadémia FC 2:3 (hosszabbítás vége)
Voyage SE
2:3 (1:2)
ESMTK
szerda 25.09.2013, 15:00Magyar Kupa

Végül a mérkőzés hajrájában szerzett góllal megnyerte a találkozót az ESMTK. A hazaiak rögtön a második játékrész elején büntetőből kiegyenlítettek, egyúttal emberelőnybe is kerültek. Ekkor úgy tűnt, hogy sikerül megfordítani a mérkőzést a Voyage-nak, de emberelőnyben is csak mezőnyfölényt tudott kiharcolni. A félidő középen pedig egy hazai kiállítás után ismét egyenlő létszámmal játszottak a csapatok. A mérkőzés vége az ESMTK-nak sikerült jobban, Lóránt góljával megszerezték a vezetést. Az utolsó percekben ugyan a hazaiak mindent megtettek az egyenlítésért, de újabb gól már nem született.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket! (16:57:31)

90+2
    A hazai szögletet lehúzza Meszesán.

90+1
    A bal oldalon vezetett támadást a Voyage. A vendégek szögletre mentettek.

90
    Két perc lesz a ráadás.

89
    A vendégek kényelmesen végzik el a kirúgást.

88
    Jobb oldali hazai támadás végén rossz a beadás.

87
    Az utolsó percekben teljesen beszorulnak a vendégek, nyom a Voyage.

86
    Lőrinczy kapott elől egy labdát, védője mellett nem sikerült elvinni, a hazaiak jöhetnek támadással.

85
    A vezetés birtokában már csak labdatartásra törekszik az ESMTK, letámadnak a hazaiak.

84
    A Voyage vezetett veszélyes támadást a jobb oldalon, majd szabálytalanság miatt oda az akció. Kifelé jöhetnek szabaddal a vendégek.

83
    Ferincz ment be Fehérvári helyett.

82
    Az ESMTK gólt szerzett!
    LÓRÁNT MÁRIÓ góljával ismét az ESMTK vezet. Zimon játszotta be középre a labdát, Lóránt lekezelte, majd szembe a kapuval 7 méterről a kapuba lőtt.

80
    Tíz perc maradt hátra a mérkőzésből, egyenlő létszámban a csapatok.

79
    Havli veszélyeztetett egy lövéssel, 18-ról rúgta rá, Skravanek magabiztos a kapuban.

78
    A jobb oldalon vezetett támadást az ESMTK. A hazai védő előnyösebb helyzetben volt, kivágta a labdát.

77
    Kóródi második sárgáját is megkapta, idő előtt mehet zuhanyozni.

76
    A beívelt szögletet kivágták a hazaiak, ugyanakkor a felszabadítás rossz helyre ment. A vendégek lövése viszont lejött a blokkról. Az ESMTK kezet reklamált, a játékvezető sípja viszont néma maradt.

75
    Az ESMTK emberhátrányban is veszélyesen játszik. Jobb oldali támadásukat szögletre mentették a hazaiak.

Gólok: 45+1. Paholics, 53. Cseh (bünt.) – 21. Lőrinczy, 29. Rápó, 82. Lóránt

Lapok:   67. Cseh (VOY), 68. Kóródi (VOY) – 71. Soós (ESMTK), 74. Lóránt (ESMTK)   77. Kóródi (VOY)   51. Imre (ESMTK)

Voyage SE: Skravanek – Péntek, Kóródi, Vörös 27. Cseh), Bódis – Sipaki, Paholics, Visegrádi, Bognár (43. Szabó) – Benedek, Fehérvári (83. Ferincz)
    Cserék: Matócza- Márkus, Tombor, Szabó, Cseh, Ferincz, Appl

ESMTK: Imre – Vojtekovszki, Pintér, Soós, Surányi – Havlik, Lóránt, Rápó (46. Kiss), Vágó (46. Meszesán) – Lőrinczi, Áder (46. Zimon)
    Cserék: Meszesán – Kiss, Zimon, Nemes, Fekete, Kőbányai

Játékvezetők: Bereczki – Kovács, Horváth