Békéscsaba – Balmazújváros 1:2 (vége) | Dunaújváros – Gyirmót 2:0 (vége) | Ajka – Szolnok 2:0 (vége)
Kozármisleny – BFC Siófok 0:1 (vége) | Nyíregyháza – Cegléd 1:0 (vége) | – Sopron 1:0 (vége)
Tatabánya – ZTE 1:2 (vége)
Dunaújváros PASE
2:0 (0:0)
Gyirmót FC Győr
szombat 28.09.2013, 16:00 • Dunaújvárosi Stadion, Dunaújváros • Merkantil Bank Liga

A mérközésen làtszott,hogy a helyezésekröl dönt a 3 pont. Pörgös összecsapàst làthattunk,mind két oldalon remek kapus teljesítménnyel. De mindent egybevetve sokkal jobban és megérdemelten nyert a Dunaùjvàros PASE csapata.Köszönjük hogy minket vàlasztottak! (21:12:37)

A játékvezető 2 percet hosszabbít.

89'
    Vendég szöglet egymás után a 4. következik. De helyzet nincs belőle.

87'
    Csere a Dunaújváros PASE-nél/nál: lemegy Thiago, bejön Sóron.

86'
    Vendég szabadrúgás,de a labda jócskán a kapu fölött szál el.

megkezdődik az utolsó 5 perc a találkozón.

85'
    Csere a Dunaújváros PASE-nél/nál: lemegy Godslove, bejön Perovic.

83'
    Kezd látszani mind két csapaton a fáradtság.Folyamatos középpályás játék folyik.

81'
    Gyirmóti szabadrugás a félpályáról a befelé ékező labdát a kapu mellé fejelik a vendégek

80'
    Csere a Gyirmót FC Győr-nél/nál: lemegy Oross, bejön Kovács.

77'
    Szabadrúgás a Dunaújvárosnak 20 méterről. Papp Máté lövését a kapus szögletre üti.

76'
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Lázár Zs. (Dunaújváros PASE).

73'
    A hazai együttes kicsit visszább vett a tempóból,a vendégek ezt megpróbálják kihasználni,de egyenlőre eredménytelenül.