Békéscsaba – Balmazújváros 1:2 (vége) | Dunaújváros – Gyirmót 2:0 (vége) | Ajka – Szolnok 2:0 (vége)
Kozármisleny – BFC Siófok 0:1 (vége) | Nyíregyháza – Cegléd 1:0 (vége) | – Sopron 1:0 (vége)
Tatabánya – ZTE 1:2 (vége)
Dunaújváros PASE
2:0 (0:0)
Gyirmót FC Győr
szombat 28.09.2013, 16:00 • Dunaújvárosi Stadion, Dunaújváros • Merkantil Bank Liga

A mérközésen làtszott,hogy a helyezésekröl dönt a 3 pont. Pörgös összecsapàst làthattunk,mind két oldalon remek kapus teljesítménnyel. De mindent egybevetve sokkal jobban és megérdemelten nyert a Dunaùjvàros PASE csapata.Köszönjük hogy minket vàlasztottak! (21:12:37)

A játékvezető 2 percet hosszabbít.

89'
    Vendég szöglet egymás után a 4. következik. De helyzet nincs belőle.

87'
    Csere a Dunaújváros PASE-nél/nál: lemegy Thiago, bejön Sóron.

86'
    Vendég szabadrúgás,de a labda jócskán a kapu fölött szál el.

megkezdődik az utolsó 5 perc a találkozón.

85'
    Csere a Dunaújváros PASE-nél/nál: lemegy Godslove, bejön Perovic.

83'
    Kezd látszani mind két csapaton a fáradtság.Folyamatos középpályás játék folyik.

81'
    Gyirmóti szabadrugás a félpályáról a befelé ékező labdát a kapu mellé fejelik a vendégek

80'
    Csere a Gyirmót FC Győr-nél/nál: lemegy Oross, bejön Kovács.

77'
    Szabadrúgás a Dunaújvárosnak 20 méterről. Papp Máté lövését a kapus szögletre üti.

76'
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Lázár Zs. (Dunaújváros PASE).

73'
    A hazai együttes kicsit visszább vett a tempóból,a vendégek ezt megpróbálják kihasználni,de egyenlőre eredménytelenül.

71'
    Vendég bedobásból helyzet,Milinte begyűjti a labdát.

70'
    Gyirmóti támadás,de a játékvezető megállítja és kifelé ítél.

68'
    Godslove távoli lövéssel próbálkozott a kapus ölében a labda.

67'
    Csere a Dunaújváros PASE-nél/nál: lemegy Böőr, bejön Urbán.

65'
    Küzdelmes játék folyik,inkább a pálya közepén maradnak a csapatok.

63'
    Csere a Gyirmót FC Győr-nél/nál: lemegy Papp, bejön Laki.

61'
    Kiegyenlített küzdelem folyik.

59'
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Godslove (Dunaújváros PASE).

56'
    Csere a Gyírmót FC -nél/nál: lemegy Fejes, bejön Illés.

54'
    Továbbra is támad a Dunaújváros, Böőr hatalmas helyzetbe került,de a labda elment a kapu mellett.

52'
    A Dunaújváros gólt szerzett!

Szép támadás után a 18-as számú Csehi Tamás megszerezte a Dunaújváros 2.gólját! ezzel 2-0!

48'

Godlove passzolt a szélre a beadás elszállt de a túloldalról vissza jövő passzt a 16-os számú Thiago lőtte be!

47'
    A vendégek 15-ös játékosa hatalmas helyzetbe került, a kapufán csattant a labda,

Egyik gárda sem cserélt.kezdődjék a 2. félidő!

Összesítésben mind két csapat jól játszik, több helyzete volt mind két gárdának,de érezhetőbben a félidő felétől jobban játszottak a hazaiak. Folytatás következik.

44'
    Vendég kapus 16-on belüli szabálytalansága miatt közeli szabadrúgás a DPASE csapatának 14 méterről. Ritkán látni ilyet.

A hazaiak a szabadrúgás után reklamálnak,( hozzá kell tennem jogosan) mivel szerintük az egyik vendég játékos bemozgott a sorfalból. A játékvezető meggyőzhetetlen és lefújja az 1. félidőt.

43'
    Ismételten Böőr-Godslove összjáték hatalmasat véd a vendégek kapusa.

42'
    Böőr Zoli óriási passzt adott az üresen álló Godslovnak aki azonban a kapusba lőtte a labdát.

41'
    újvárosi támadás de egy pici figyelmetlenség miatt nem értették meg egymást a játékosok.

38'
    A pályán is érezhető a feszültség,egy szabadrúgás előtt Berger játékvezetőnek kell csillapítania a kedélyeket.

36'
    Bedobásból indultak volna az újvárosiak,de a játékvezető szabálytalanság miatt megállította a támadást.

34'
    Támad a Gyirmót a hazai védők a 16-ról tisztáznak.

32'
    Ismételten szabadrúgás a hazaiaknak,Papp Máté lövése a kapus ölében.

31'
    a szabadrúgás nem sikerült jól,de továbbra is a hazaiaknál maradt a labda és megforgatták egy kicsit az ennenfél védőit.

30'
    Szabadrúgás 19 méterről az Újvárosnak!

28'
    Erőteljesebben támad a hazai gárda,és egyre több helyzetet alakítanak ki.

26'
    A vendégek távoli lövéssel próbálkoznak,Milinte magabiztosan fogja a labdát. Ellentámadásból egy beadást követően majdnem megszerezte a vezetést az Újváros,de a vendégek kapusa lehúzta a labdát.

25'
    A szögletet kifejelik a védők.

25'
    Vendég bedobás után az újvárosi védők szépen tisztáznak. Szöglet következik.

23'
    Csehi távolról szép lövést ereszt meg a labda elkerüli a kaput.

22'
    Bedobás a Gyirmótnak,melyet a védők Milinte kapushoz fejelnek. Kontra támadásból szabadrúgás a Dunaújvárosnak, a kapus lehúzza a labdát.

20'
    Támad a Gyirmót,a hazai védők tisztáznak.

Kiegyenlített küzdelem folyik továbbra is.

17'
    Lázár Patrik kapott sárgalapos figyelmeztetést.

13'
    Szabadrúgás a hazaiaknak, középre egyenesen a kapusba száll a labda.

Mind két csapat támad ,de nehezen jutnak el az ellenfél 16-hoz.

10'
    Ismételten Godslove ment el a szélen és szögletet harcol ki.,mely a kapus kezeibe hullik.

8'
    Középpályán folyik a játék.

7'
    Sárgalapos figyelmeztetés Böőr Zoltánnak.

4'
    A hazaiaknál szép cselek után Godslove próbálkozott de a vendégek kapusa könnyedén hárít. Ellen támadt a Gyirmót de tisztáznak a védők.

3'
    Gyirmót szabadrúgásból próbált akciót indítani de a hazaiak magabiztosan tisztáztak

2'
    Folytonos játékkal Úvárosi helyzettel indult a találkozó.

A Gyirmót kezdete az 1. félidőt.

1

A két csapat kilép a pályára. Tiszta pirosban a hazaiak,sárgában a vendég Gyirmót gárdája.

A bemelegítésnek vége!

Dunaújváros PASE: Milinte Á. (K)- Villám B.,Beleuc G.,Burucz B.,Lázár Zs., Böőr Z.,Szalai T.,Papp M.,Thiago, Godslove, Csehi T.
    Cserei: Farkas,Urbán,Kocsis,Szauter,Perovic,Sóron,Bartus

Gyirmót FC Győr: Deli Z. (K)-Farkas M.,Fejes J.,Kardos N., Magasföldi J.,Oross M.,Erős G.,Graszl K.,Papp K.,Balog Z.,Lázár P.
    Cserei: Holczer,Laki,Tóth,kovács,Illés,Egerszegi,Lengyel

Játékvezetők: BERGER JÓZSEF asszisztensek :SZVETNYIK BENCE,SEBESTYÉN LÁSZLÓ.

Szeretettel köszöntök minden kedves nézőt! Hamarosan ismertetem a csapatok összeállítását!

A Dunújváros PASE csapata az eddig lejátszott 6 forduló után a tabella 4. helyén áll 4 győzelem és 2 vereség a mérlegük. Legutóbb a Balmazújváros otthonában arattak 3-2-es győzelmet. A szombati mérkőzést megelőzően szerdán a Magyar Kupa következő fordulójában Hévízen lépett pályára Dobos Barna sportigazgató csapata. Ezen a mérkőzésen sima 7-1-es győzelmet arattak.

A Gyírmót FC Győr gárdája az eddigi 6 forduló után a 3. helyen áll,egyel előrébb mint a duna partiak. 4 győzelem 1 döntetlen és 1 vereség a csapat mérlege. Legutóbb hazai pályán az Ajka csapatát verték sima 3-0-ra. Sisa Tibor vezetőedző csapata szintén szerdán játszott a Magyar Kupában,ők a Zalaszentgrót csapatánál vendégeskedtek,ahol 2-0-ás győzelemmel jutottak tovább a Kupa következő fordulójába.

Szombaton igazi „helyezés” döntő rangadóra lehet számítani melyet fél 3-tól a bemelegítés kezdetétől követhetnek kedves nézőink itt az onlajnok.com oldalon. Tartsanak velünk!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés szombaton 16:00 – kor kezdődik. Hamarosan a két csapat eddigi teljesítményéről egy rövid összefoglalót olvashatnak.