Werder Bremen – Norimberk 3:3 (vége) | Braunschweiger TSV Eintracht 1895 – VfB Stuttgart 0:4 (vége)
Werder Brémy
3:3 (2:1)
1. FC Norimberk
vasárnap 29.09.2013, 15:30 • Weserstadion, Bréma • Bundesliga

Bár az első félidőben még volt egy pár perces üresjárat, de ekkor is született három gól! A mérkőzés alakulását meghatározta, hogy a Nürnberg még a szünet előtt szépíteni tudott. A második 45 percben nagyon jó volt a meccs, sok gólváltással, tényleg szép találatokkal! Egyik csapat sem tudott összességében a másik fölé kerekedni, így a döntetlen igazságosnak mondható! Az 1.FC Nürnberg mindent elkövetett, hogy megszerezze első sikerét a bajnokságban, de nem sikerült, ugyanakkor a Werder Bremen sem elégedett az egy ponttal, mivel így nem sikerült feljebb lépnie a tabellán!
    Köszönjük kedves olvasóink megtisztelő figyelmét és tartsanak továbbra is velünk! (17:26:35)

92
    Plattenhardt beadását kiemelték a hazai védők!

92
    Még egy nürnbergi szöglet a végére!

91
    Brémai nagy bedobás után Hasebe emelte ki a labdát!

90
    Két perc a hosszabbítás!

90
    Egy lepattanó labdát Ekici lőtt fölé 23 méterről!

89
    Most a Bremen jöhet előre szabadrúgással.

88
    Chandler nem elég erős lövését fogta Mielitz!

87
    Adogat a Nürnberg a brémai 16-os előtt.

85
    Drmic keveredett be a brémai 16-oson belülre, cselezgetett, végül szerelték!

84
    Csere a Werder Bremen-nél:a kétgólos Elia helyett bejön Kobylanski.

83
    Vajon milyen csavart tartogat még ez a mérkőzés?

81
    30 kapuralövés eddig a meccsen – hihetetlen adat! Nehéz mindent feljegyezni!

80
    Csere a Werder Bremen-nél: lemegy Fritz, bejön Gebre Selassie.

79
    Gyors egymásutánban két nürnbergi helyzet maradt ki, előbb Pekhart fejesét védte szépen Mielitz, majd Drmic 20 méteres bombája csattant a kapufán!

78
    Ekici kapott lapot mert megrúgta Hasebét.

77
    Hunt 18 méteres lövése lassult le Hasebén, így Schäfer könnyen védett.

Juhász Attila

Gólok: 8. Dabanli (öngól), 34. Elia, 66. Elia – 44. Kiyotake, 53. Drmic, 70. Hlousek

Lapok:   42. Junuzovic (BRM), 78. Ekici (BRM) – 31. Chandler (NUR), 33. Schäfer (NUR), 45. Stark (NUR)

Werder Brémy: Mielitz – Fritz(Gebre Selassie 80.), Lukimya, Caldirola, Garcia – Makiadi(F.Kroos 69.), Junuzovic – Elia(Kobylanski 84.), Hunt, Ekici – Petersen. Vezetőedző: Robin Dutt.
    1. FC Norimberk: Schäfer – Chandler, Dabanli, Pogatetz, Plattenhardt – Stark(Frantz 68.) – Kiyotake, Hasebe, Hloušek, Esswein(Drmic 46.) – Pekhart. Vezetőedző: Michael Wiesinger.

Játékvezetők: Tobias Stieler

Nézőszám: 40000