ETO-SZESE
26:33 (12:17)
Telekom Veszprém
kedd 01.10.2013, 20:00 • Egyetemi Csarnok, Győr • Férfi kézilabda NB1

A hazaiak nagyon lelkesen kezdték a mérkőzést, az első félidő közepén a vezetést is megszerezték, de a Veszprém már komoly előny birtokában mehetett szünetre. A második játékrészben is jól tartotta magát az ETO-SZESE, de igazán közel kerülni már nem tudtak a Veszprémhez.

Bajnokcsapat ilyen különbséggel is megérdemelten nyert, még úgy is, hogy a legjobbjait Nagy Lászlót, Ilicet és Alilovicot pihentette.

Az ETO-SZESE pedig ismét bizonyította, hogy bár csak egy győzelmet aratott idáig, komolyan kell számolni velük a bajnokság során. (21:27:14)

60
    Mérkőzés vége. (26:33)

60
    Gaál belövi a hetest (26:33) (26:33)

59
    Jamali rántja le Gaált, kiáll kettő perce és hetessel jön az ETO (25:33) (25:33)

59
    Jamali lövése három kapufát is eltalál, de érintetlenül marad a háló (25:33) (25:33)

59
    Eladott labda itt is, ott is (25:33) (25:33)

59
    Gubó átlövésgólja (25:33) (25:33)

58
    A túloldalon Ugalde dob fölé, majd az ETO kínai figuráját Gulyás akadályozza meg (24:33) (24:33)

58
    Gebhardt élményszámba menő gólja szélről (24:33) (24:33)

57
    Iváncsik Tamás ismét a bal alsót választja (23:33) (23:33)

56
    Rosta belülvédekezik, hetessel jön a Veszprém (23:32) (23:32)

56
    Gubó betörés után lő Fazekas hálójába (23:32) (23:32)

55
    Lépéshiba az ETO-nál, Ugalde a szélről dob mellé (22:32) (22:32)

54
    Pesic szed össze egy labdát és ziccerből betalál (22:32) (22:32)

553
    Iváncsik Tamás magabiztosan lövi be a hetest (22:31) (22:31)

53
    Németh áll ki két percre, Schuch-kal szabálytalan, hetest dobhat a Veszprém (22:30) (22:30)

53
    Gebhardt ziccerét fogja Fazekas (22:30) (22:30)

52
    Hernandez a szélről eredményes (22:30) (22:30)

ETO-SZESE: Lorger, Somogyi – kapusok / Szabó, Németh G., Goór, Gubó, Terenyi, Mota, Kalmár, Rivnyák, Hernandez, Halász, Gál, Gebhardt, Rosta, Tóth – mezőnyjátékosok / vezetőedző: Maggi Serra
    Telekom Veszprém: Fazekas, Alilovic – kapusok / Gulyás, Schuch, Iváncsik T., Ruesga, Ilic, Gyene, Nagy, Jamali, Ugalde, Rodrigez, Terzic, Pesic, Ligetvári, Iváncsik G. – mezőnyjátékosok / vezetőedző: Carlos Ortega

Játékvezetők: Herczeg, Südi

Nézőszám: 2.200