PLER-Budapest – PICK 26:37 (vége) | Tatabánya – Balatonfüred 22:22 (vége)
szerda 02.10.2013, 20:00 • Földi Imre Sportcsarnok • Férfi kézilabda NB1

Gólok:

Tatabánya: Pásztor 1, Juhász 1, Kiss 1, Bodó 9, Harsányi 4 (3), Kanyó 1, Mazák 1, Dénes 1, Djukic 1, Rossoni 1, Bartók 1.

Füred: Németh 1, Juhász 2, Lelkes 3, Szöllősi 9, Pásztor 3, Tombor 2, Faluvégi 2 (21:41:07)

A vendégek meglepték a Tatabányát masszív védekezésükkel, az első félidőben végig uralták a játékot. A második játékrészre felpörgött a Tatabánya, ám a győzelmet nem sikerült megszerezniük és a végén igazságos döntetlen született. Köszönöm figyelmüket!

Az utolsó támadásból nem sikerült a Tatabányának gólt szerezni, a vendégek jól blokkolták a hazai lövéseket.

60
    Vége a második félidőnek. (22:22)

60
    Ismét passzív a vendégek játéka, a bíró elveszi a labdát, az utolsó percben a tatabányaiak támadnak. (22:22) (22:22)

59
    Bodó lövését védi Komendánt, a vendégek támadnak. (22:22) (22:22)

58
    A hazaiak kikérik utolsó idejüket! (22:22) (22:22)

57
    Djukic elhibáz egy lövést, a vendégek támadnak, majd Szente ismét véd! (22:22) (22:22)

57
    Szente nagyot véd, a hazaiak támadnak! (22:22) (22:22)

56
    Dénes 2 percet kap 4 perccel a vége előtt! (22:22) (22:22)

55
    BODÓ egyenlít egy két kapufát is megjáró lövésből, a bíró bent látta a labdát. (22:22) (22:22)

54
    Passzív játék után veszíti el a Füred a labdát. (21:22) (21:22)

53
    BODÓ szépít. (21:22) (21:22)

53
    LELKES dob gólt hosszú idő után a vendégeknek. (20:22) (20:22)

52
    Rossoni blokkol egy átlövést. (20:21) (20:21)

51
    Debre Viktor időt kér a Tatabányának. (20:21) (20:21)

51
    Vendég kapufa! (20:21) (20:21)

50
    Bartók lövi mellé a hazaiak egy támadását, a vendégek jönnek. (20:21) (20:21)

48
    DÉNES 1 gólra csökkenti a vendég előnyt, a játék ezen részében sok a kihagyott helyzet a füredieknek, Szente jól védi a vendég ziccereket. (20:21) (20:21)

Pluhár Mihály

Grundfos Tatabánya KC: Szente, Paul – Pásztor, Juhász, Kiss, Bodó, Harsányi, Kanyó, Mazák, Dénes, Djukic, Rossoni, Nenadic, Nagy Sz., Bartók, Nagy Á.
    Balatonfüredi KSE: Székely, Komendánt – Gerdán Németh, Juhász, Bóka, Kis, Lelkes, Szöllősi, Pásztor, Kovács, Tombor, Faluvégi, Mátó, Bujtár, Győri

Játékvezetők: Andorka Miklós, Hucker Róbert