Nové Zámky – HSC Csíkszereda 3:4 (0:2 szétlövés után) | Dab.Docler – Corona Brasov Wolves 5:2 (vége) | Ferencváros Bp. ESMTK – Budapešť 5:2 (vége)
Ferencváros Bp. ESMTK
5:2 (2:0, 1:0, 2:2)
UTE Újpest Budapešť
péntek 04.10.2013, 19:00 • Pesterzsébeti Jégcsarnok, Budapest • MOL Liga

Teljesen megérdemelt ferencvárosi győzelem született. Az Újpest későn eszmélt, így csak szorosabbá tudta tenni a mérkőzést, igazán megszorongatni nem tudta ellenfelét.

55:00
    Vajon tudja dramatizálni a találkozót az UTE csapata?

54:35
    Kiegészül a hazai együttes.

53:25
    Az Újpest gólt szerzett!

FEKTI ÁDÁM tovább csökkenti a vendégek hátrányát!

Gólpassz: Pichler Ádám

53:00
    4 a 4 ellen a jégen.

52:35
    Grigors (UTE) szintén pihen 2+2 percet durva játékért. Emellett 10 perces fegyelmit is kap a vendégjátékos.

52:35
    Ölander (Ferencváros Budapest ESMTK) durva játék miatt áll ki két percre. Emellett 10 perces fegyelmit is kap a ferencvárosi játékos.

50:00
    Tíz perc van hátra az utolsó harmadból, nagy valószínűséggel egyben a találkozóból is.

47:30
    Vajon szorosabbá tudja tenni a mérkőzést a vendégcsapat?

45:00
    Legalább a szépítő gólt sikerült a vendégeknek megszerezniük.

43:59

PICHLER ÁDÁM megszerzi a szépítő gólt a vendégeknek!

Assziszt nélküli találat.

Tinta Sándor

Gólok és gólpasszok: 11. Sijka (Ojanen, Vaszjunyin), 18. Pál (Potila, Dancsfalvi), 26. Mestyán (Berta, Kiss), 42. Potila (Pál, Géczi), 59. Vaszjunyin (Ojanen, Sijka) – 44. Pichler, 54. Fekti (Pichler)

Ferencváros Bp. ESMTK: Meravy– Lindqvuist, Mestyán, Horváth D., Kiss, Berta – Géczi, Ölander, Pál, Dancsfalvi, Potila – Lencsés, Lévai, Ojanen, Vaszjunyin, Sijka – Weber, Nagy, Hegyi, Fodor
    UTE Újpest Budapešť: Pleszkán – Zalavári, Maklári, Németh, Virág, Coleman – Horváth A., Sommer, Dömötör, Fekti, Simon – Vecaj, Dörner, Kovács, Sweeney, Pichler – Grigors, Jankovics, Ódry, Papp

Játékvezetők: Mayer, Haszonits – Vas, Székely