Debrecen – Ipress Center-Vác 25:30 (vége)
DVSC - TVP AQUATICUM
25:30 (16:16)
Ipress Center-Vác
péntek 04.10.2013, 17:00 • Hódos Imre Rendezvénycsarnok • Női kézilabda NB1

A második félidőben a szoros kezdet után elhúzott a Vác, majd esélyt sem adott a debrecenieknek a felzárkózásra, köszönhetően többek között az erre a játékrészre kiválóvá váló védekezésüknek. A debreceniek nem tudták azt az erőtől sugárzó játékot nyújtani, amit mutattak az előző meccseken, így sima vereség lett a vége. A tabellán ezzel a Vác beérte a Lokit, mindkét csapat tíz pontos. Én mára megköszönöm a figyelmüket, maradjanak velünk, hiszen számos program vár még Önökre az onlajnok.com-on! (18:31:16)

Hatalmas az öröm váci oldalon! A maroknyi szurkolótábor együtt ünnepli kedvenceikkel a debreceni győzelmet!

60
    Mérkőzés vége. (25:30)

60
    Kamper próbálkozását még védte Lajtos, ez volt a mérkőzés utolsó lövése. (25:30) (25:30)

60
    Simsik lőtte a labdát Triffa fülé mellé és a kapuba! (25:30) (25:30)

59
    Kudor a jobb szélre dobta a labdát, azonban ott nem volt senki. Az ellentámadásból a Vác is eladta a labdát. (24:30) (24:30)

59
    Fülöp a hatoson belül futott át, debreceni támadás jöhet. (24:30) (24:30)

58
    Időkérés vége. (24:30) (24:30)

58
    A vendég vezetés nem szegte kedvét a Loki-ultráknak, akik továbbra is biztatják kedvenceiket. (24:30) (24:30)

58
    Vendég időkérés. (24:30) (24:30)

58
    Újabb hazai eladott labda. (24:30) (24:30)

58
    Farkas lőtt gólt jobbról, messziről! Ezzel már végleg eldőlt! (24:30) (24:30)

58
    Kudornál fújtak belemenést a bírók. (24:29) (24:29)

57
    Szondi a kapufát találta el. (24:29) (24:29)

57
    Virág lövése lelassult a blokkon, így védte Lajtos, a másik oldalon Valovics ment bele. (24:29) (24:29)

56
    Lajtos állt már ismét a kapuban ekkor. (24:29) (24:29)

56
    Farkas verte meg a védőjét, majd a bal felsőbe lőtt! (24:29) (24:29)

55
    Ez volt Karaloysnak a harmadik kis büntetése, meg is kapja a pirosat. (24:28) (24:28)

55
    Karaloys húzta vissza Farkast, két perc. (24:28) (24:28)

Salacz Bence

DVSC - TVP AQUATICUM: Makai Veronika, Lajtos Nóra – Bohus-Karnik Mercédesz, Szilágyi Ágnes, Varsányi Ágnes, Karalyos Orsolya, Simsik Cynthia, Sopronyi Anett, Slakta Petra, Ábrahám Szilvia, Barna Éva, Siska Pálma, Mikula Dóra, Karnik Szabina, Valovics Nóra, Kudor Kitti
    Vezetőedző: Varga József

Ipress Center-Vác: Bíró Blanka, Triffa Ágnes – Ana Niksic, Hansághy Beatrix, Hámori Konszuéla, Farkas Veronika, Szondi Zsófia, Kamper Olívia, Szádvári Krisztina, Fülöp Andrea, Kaiser Melitta, Sandra Nikcevic, Dakos Noémi, Marija Stefanovic, Németh Lilla, Virág Noémi
    Vezetőedző: Konkoly Csaba

Játékvezetők: Kékes Csaba, Kékes Pál