Nagyatádi FC – Tököl VSK 2:1 (vége) | Csepel FC – Dorog 1:1 (vége) | Tiszaújváros – Létavértes SC 0:2 (vége)
Futura-Mosonmagyaróvár – Budaörs 0:2 (vége)
Termálfürdő FC Tiszaújváros
0:2 (0:0)
Létavértes SC
szombat 05.10.2013, 15:00 • Városi Stadion, Tiszaújváros • NBIII - Nyugati csoport

A Létavértes ezúttal is győzni tudott, 6. sikerét aratva az idei szezonban!
    Izgalmasan indult az első félidő, viszonylag kiegyenlített játékot láthattunk, mindkét oldalt volt helyzet, de gólt nem láthattunk. A második játékrészben azonban megtört a jég, Vinicius remek becenterezését Kertész váltotta gólra!
    20 perc múlva ugyanez a páros, ugyanebben a felosztásban megszerezte a 2. gólját a Létának, ezzel szinte bebiztosítva a vendégek győzelmét. A Tiszaújváros továbbra sem tud kilábalni gyatra formájából, a legutóbbi 5 tétmeccsüket elvesztették, abból 4-en még gólt sem szerezve. A Létavértes továbbra is őrzi vezető pozícióját a tabellán ennek az idegenbeli sikernek köszönhetően.
    Köszönöm szépen a figyelmet! (16:52:14)

A játékvezető nem hosszabbít, lefújja a mai találkozót!

90
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Sós (Létavértes SC).

Be vannak szorulva az újvárosiak a kapujuk elé, nem enged ki a Létavértes.

88
    Angyal lőtt 18 méterről,lapos lövését hárította Hamar!

86
    Király kapott a 16-os vonalánál egy labdát, majd két védőt kicselezve kapu fölé durrantott 14 méterről!

85
    A remekül játszó Vinicius Galvao helyére Berdó Péter érkezett, s ezzel a cserével kihasználta összes cserelehetőségét Zoran Szpisljak.

84
    Az elmúlt percekben a Létavértes alakítgatott ki helyzeteket, az Újvárosiak védekeznek, de támadásuk még fejlesztésre szorul.

82
    Sós lőtt kapura 21 méterről, lapos lövését Hamar Zsolt lábbal védte!

Szűk tíz perc van hátra a rendes játékidőből, s itt már az érdemi dolgok eldőltek.

80

79
    Polényi adta haza Hamarnak, aki kivágta a labdát.

78
    Csalódottak a hazai drukkerek, szomorúságuk érthető is, elég,ha csak ránéznek az eredményre.

77
    Másodjára cserél a vendég egyesület, a duplázó Kertész Tamás helyére Sós Bence érkezett.

76
    Egy tudatos szögletvariáció után Burics lőtt a 16-os vonalától, ám lövése csúnyán fölészállt!

74
    Ezzel valószínűleg eldőlt a 3 pont sorsa is, bár még negyedóra hátra van a meccsből, a létavértesiek valószínűleg megőrzik vezető pozíciójukat a forduló után is.

73
    Kerekes beívelése után kifelé ítél szabadrúgást a játékvezető.

72
    Ez volt Kertésznek a mai meccsen a 2., míg a bajnokságban már a 7. gólja!

71
    A Létavértes gólt szerzett!

GÓÓÓL!
    Növelte előnyét a Létavértes!
    Vinicius futott el a jobb szélen, beadását KERTÉSZ TAMÁS 7 méterről, kapásból vágta a felsőléc alá, a kapusnak esélye sem volt!!!

70
    20 perc van hátra a rendes játékidőből, ennyi ideje maradt az újvárosiaknak az egyenlítéshez.

70
    Kihasználják első cseréjüket a hazaiak, Bussy Dávid helyére Molnár Ferenc érkezett.

69
    Lippai beadása csúnyán a kapu fölött landol.

67
    Cserél a vendég csapat, Berecki Dániel helyére Király Vitalij érkezett.

65
    Vinicius Galvao vitte el a jobb szélen a labdát, középre passzát tisztán kaphatta meg Kertész, kinek a lövése elakadt a hazai védőkben.

64
    Kovács Péter beívelését ütötte ki Tóth.

62
    Egy kavarodás után Angyal vette le hosszan a labdát, így az Hamar zsákmánya lett. Ismét hatalmas helyzet előtt állt a Léta, ám ezúttal rontottak!

61
    Folytatódhat a játék, Bussy indítását Bényei fülelte le.

59
    Kertész marad a földön, ápolásra szorul,áll a játék.

58
    Ez volt Kertésznek a 6. gólja az idei kiírásban.

57

GÓÓL!
    Megszerezte a vezetést a Létavértes! Vinicius Galvao kapott a jobb szélen a labdát, majd elvitte két ember mellett azt, a kiérkező Hamar fölött átívelte a játékszert, amit KERTÉSZ TAMÁS 2 méterről könnyedén fejelt a hálóba!

55
    Török András indítása pontatlan volt Dávid számára.

53
    Burics passzolt Kertésznek, aki nem tudott befordulni, szerelte őt Lippai.

Remekül kezdődött a 2. félidő is, helyzet helyzet hátán!

51
    Kerekes gurította le Lippainak a labdát, aki laposan tűzte kapura a labdát, Tóth viszont leért a jobb sarokra, s bár elsőre kiejtette, másodjára már meg tudta fogni a labdát!

50
    Veszélyes helyről végezhet el szabadrúgást a Tiszaújváros gárdája, a távolság 25 méter.

49
    Galvao vitte el a bal szélen a labdát, majd 5 mtéerről, tisztán fejelhetett Angyal Norbert, ám fejese középre érkezett, s óriási bravúrral hárított Hamar Zsolt!!

47
    Bussy fejelte fel a labdát, amit Tóth húzott le.

46
    A második félidőt a piros-fehérben játszó Létavértes kezdi.

46

Egy pörgős meccs, egyelőre gól nélkül. A Létavértesnél Vinicius Galvao megindulásai jelentenek veszélyt a hazai kapura, míg az Újvárosnál Kovácsnak akadt egy hatalmas helyzete, ám értékesítetlen maradt, gól nélküli félidő után reméljük, a következő játékrészben találatot is láthatunk!

Nem hosszabbít a játékvezető, lefújja az első játékrészt!

45
    A Léta szögletét Nagy Csaba fejelte ki.

44
    Vinicius Galvao indította a jobb oldalt Kertészt, akit egy csel után szerelni tudott Lippai, szöglet.

43
    Folytatódhat a játék, a labdát Hamar rúgja ki.

42
    Török ápolásra szorul, áll a játék.

41
    Török András marad lenn a földön.

Öt perc van hátra az első félidőből.

39
    Kerekes adta rosszul haza a labdát, ezzel helyzetet teremtve a vendégeknek, ám Hamar Zsolt még ki tudta rúgni taccsra a labdát.

38
    Kovács beívelését kibokszolta Tóth!

37
    Kovács végezhet el a bal szélről egy szabadrúgást, a kaputól 35 méterre, a játékosok próbálnak helyezkedni

35
    Most a hazaiak támadhatnak, Subert vitte el a jobb szélen, lapos középre adásába nem tudott beleérni sem Polényi, sem Kovács, a labdát Kinyik Ákos vágta ki!

34
    Hussein indult a jobb szélen, majd beadta, labdája viszont hosszú volt az érkező Kertésznek.

32
    Török indította a jobb szélen Dávid Zoltánt, aki 14 méterről laposan lőtt, lövése egy méterrel ment el a hosszú oldal mellett!

31
    Kontrázhatott a Tiszaújváros, azonban Török keresztpassza az ellenfélnél landol, vége is a támadásnak.

30
    Pontosan negyedóra van hátra a rendes játékidőből, s eddig nem panaszkodhat az újvárosi közönség, eseménydús mérkőzést láthatnak.

29
    Galvao vitte el 2 ember mellett a labdát, majd a tizenhatos vonalánál még épp a lövése előtt szerelte őt Kerekes!

28
    Kovács lőtt a tizenhatos bal csücskéről, lapos lövését védeni tudta Tóth!

26
    Kissé leült a meccs irama, azért is volt idő pár statisztikára.

Még egy kis infó az újvárosiak formájáról: az elmúlt 3 meccsén még gólt sem szereztek!
    Érdekes lehet, hogy az idei kiírásban egyik csapat sem játszott döntetlent, vajon ma megtörik a jég?

Érdekesség, hogy eddig a bajnokságban a Tiszaújváros hazai pályán 4 meccséből 3-szor nyert, s mindhárom meccsét 2-1-re nyerte meg!

23
    Orosz előreívelését még beérte Vinicius Galvao, de szabálytalankodott, így kifelé jár szabadrúgás.

22
    Kertész csúsztatását Orosz gyűjtötte be az alapvonalhoz közel a bal szélen, ámbár nem tudta beadni Polényi remek védőmunkájának köszönhetően, a labda a hazaiaké.

20
    Az elmúlt percekben a Léta rak nyomást az ellenfelére, ám remekül áll a lábán a tiszaújvárosi védelem, hatástalanítva eddig a vendégek akcióit.

19
    Elhárult a veszély az újvárosiak kapuja elől,sőt, Dávid kontrázhatott volna, ám Hajdú remekül oldotta meg feladatát, hazaadta Tóthnak a labdát.

18
    A másik oldalon is egy szögelt, Vinicius beadása után az Újváros játékosai egymásra rúgták a labdát, a túloldalt is egy szöglet következhet.

17
    Vinicius beadása veszélytelen, Török fejelte ki a labdát.

16
    Vinicius készülődik a szöglethez.

Eltelt negyedóra a meccsből, s eddig nem panaszkodhatunk, mindkét csapat offenzívan játszik, nyílt sisakkal megy neki az ellenfélnek.

14
    Hajdú István előreívelésére nem mozgott senki, így a labda Hamar zsákmánya lett.

13
    Vinicius cselezgetett az ötös sarkán, majd lőtt, ám blokkolta Subert a labdáját.

11
    Hussein lőhetett a 16-oson belülről, ám rosszul találta el a labdát, a lepattanót még Kertész próbálta kapura csenni, ám a hazai védők tisztáztak.

9
    Frissen mozognak a csapatok, veszélyes támadásokat láthatunk mindkét oldalon .

7
    A szabadrúgást Lippai végezte el, aki laposan, a sorfal fölött elcsavarva lőtte el a labdát, a vendégek kapusa, Tóth bravúrral hárított!

6
    Bényei buktatta Dávidot a kaputól 21 méterre, szabadrúgás.

4
    Bekezdtek a csapatok, már a meccs elején hatalmas az iram.

2
    Már rögtön a mérkőzés második percében Nagy Csaba kapott sárga lapot.

1
    A mérkőzést a Tiszaújváros kezdte.

1

Köszöntöm a kedves nézőket!
    Már a 8. fordulóban járunk az NB III Keleti csoportjában, mikor a Tiszaújváros otthon fogadja a listavezető Létavértest. Bár remekül kezdte az idényt a Tiszaújváros, a formáját nevezhetjük gyatrának, hisz előző négy tétmeccsükből mindet elvesztették. Vajon sikerül-e talpra állni az éllovas ellen? Az ellen a Létavértes ellen, amelyik mindösszesen 2 vereséget számlál a mostani kiírásban? Erre derül fény szombaton, 15 órakor, tartsanak velünk!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 15:00 - kor kezdődik.