FC Midtjylland – Ferencváros 32:23 (vége)
FC Midtjylland Håndbold
32:23 (16:11)
FTC Rail Cargo Hungaria
vasárnap 06.10.2013, 17:00 • Ikast-Brande Arena, Ikast • EHF Bajnokok Ligája

Sajnos csak 10 percig volt ellenfél ma a Fradi, a mérkőzés nagy részében csak futottak az eredmény után. A 2. félidőre fejben nagyon elfáradtak a lányok, azonban azt a csúfságot sikerült elkerülni, hogy 2 számjegyű legyen a különbség. (18:30:50)

60
    Mérkőzés vége. (32:23)

60
    Még eggyel megtoldják a hazaiak az eddig megszerzett 31 gólt és ezzel kialakul a végeredmény. (32:23) (32:23)

60
    Pena lövése sajnos kimarad, lerohannak a dánok. (31:23) (31:23)

60
    A Fradi vezetheti a mérkőzés utolsó támadását. (31:23) (31:23)

60
    Az utolsó perc kezdetén vendég kiállítás. (31:23) (31:23)

Bő egy perccel a vége előtt időkérés a hazaiaknál. (31:23) (31:23)

59
    ZÁCSIK SZANDRA talán az első gólját szerzi a mérkőzésen. (31:23) (31:23)

59
    Eladott labda, támad a Fradi. (31:22) (31:22)

58
    Az első próbálkozást bravúrral fogja Englert, támadhatnak a hazaiak. (31:22) (31:22)

Kettős előnyben játszhat a Fradi majdnem 1.5 percig. (31:22) (31:22)

58
    Magyar labdaszerzés majd dán kiállítás. (31:22) (31:22)

57
    Vérten bal felsőbe tartó labdáját üti ki Englert. (31:22) (31:22)

57
    Thorsgaard a büntetett. (31:22) (31:22)

57
    Tomorit lökik fel csúnyán, kiállítás. (31:22) (31:22)

57
    Nagyszerű védés Szikorától, indulhat a Fradi. (31:22) (31:22)

56
    A dán beállóst birkózzák le a Fradi védői, kis ápolásra is szükség van. (31:22) (31:22)

56
    TOMORI ZSUZSANNA értékesíti a megítélt büntetőt. (31:22) (31:22)

55
    Englert kapuja bevehetetlennek tűnik, egy támadáson belül harmadjára véd. Zácsik szemében a teljes tanácstalanság tükröződik. (31:21) (31:21)

urimate

FC Midtjylland Håndbold: Hansen, Egestorp, Englert – Østergaard Jensen, Sommer, Rasmussen, Woller, Spellerberg, Thorsgaard, Jørgensen, Troelsen, Bejder, Kirkegaard, Groot, Møller, Jørgensen, Lindberg
    FTC Rail Cargo Hungaria: Szikora, Abramovich – Zácsik, Cifra, Szarka, Vérten, Szucsánszki, Mészáros, Such, Steinbach, Kovacsicz, Tomori, Pena, Kocsis, Szekrczés, Szamoránsky

Játékvezetők: Diana-Carmen Florescu (ROU), Anamaria Duta (ROU)