DVSC - TVP AQUATICUM
31:28 (15:13)
Siófok KC
péntek 11.10.2013, 18:00 • Hódos Imre Rendezvénycsarnok • Női kézilabda NB1

Egy rendkívül izgalmas, kiélezett csatát láthattunk. A szünet után gyorsan egyenlített a Siófok, de a végére újra elhúztak a hazaiak, ám erre is volt válasza a Lokinak, ezzel nyerték meg a mérkőzést. Hiába Pastrovics második félidei jó teljesítménye és Lukács egész meccsen mutatott gólerős játéka, ez nem ért pontot a mai napon a Balaton-partiaknak. A hazaiak részéről Kudor kiválóan játszott és Lajtos is brillírozott a kapuban. A Debrecen ezzel 12 pontos, a Siófok maradt 4 egységgel. Reméljük, élvezték a mérkőzést! Maradjanak velünk, hiszen még várjuk Önöket a magyar labdarúgó válogatott Hollandia és csoportbeli ellenfeleik egymással való mérkőzéseit! (19:37:25)

60
    Mérkőzés vége. (31:28)

60
    A dudaszó pillanatában még SIMSIK talált be a szélről, ezzel vége a meccsnek! (31:28) (31:28)

60
    Siófoki labdaszerzés, de Barna visszaért és lefülelte a Lukács felé tartó indítást! (30:28) (30:28)

60
    Nyitott védekezés a Siófoknál, fél perc van vissza! (30:28) (30:28)

59
    DAJKA tört be a védők közt és lőtt gólt! (30:28) (30:28)

59
    Slakta kanyarodott fel a szélről, ő is kapufát lőtt. (30:27) (30:27)

59
    Bogdanovic a lécet találta telibe! (30:27) (30:27)

58
    Sopronyi tette a labdát SLAKTÁnak a szélre, aki a rövid sarokba lőtt! (30:27) (30:27)

58
    Időkérés vége, a debreceniek jöhetnek. (29:27) (29:27)

58
    2:54 van vissza. (29:27) (29:27)

58
    Hazai időkérés. (29:27) (29:27)

57
    BOGDANOVIC jött öles léptekkel előre, majd a balra mozduló Lajtos mellett a jobb sarokba lőtt! (29:27) (29:27)

57
    Sopronyi próbálkozása a kapufáól az alapvonalon túlta pattant. (29:26) (29:26)

56
    Drávai átlövését Lajtos kirúgta, a Loki jöhet! (29:26) (29:26)

56
    Időkérés vége. (29:26) (29:26)

56
    4:20 van vissza és a Loki háromgólos előnnyel várja a folytatást. (29:26) (29:26)

56
    Vendég időkérés. (29:26) (29:26)

56
    KUDOR ma is szenzációs! Ismét betalált ütemtelenül eleresztett lövése! (29:26) (29:26)

Salacz Bence

DVSC - TVP AQUATICUM: Makai Veronika, Lajtos Nóra – Bohus-Karnik Mercédesz, Szilágyi Ágnes, Varsányi Nóra, Karalyos Orsolya, Simsik Cynthia, Sopronyi Anett, Slakta Petra, Ábrahám Szilvia, Barna Éva, Siska Pálma, Mikula Dóra, Karnik Szabina, Valovics Nóra, Kudor Kitti
    Siófok KC: Pastrovics Melinda, Futaki Hajnalka – Dajka Bettina, Drávai Gyöngyi, Varga Nikolett, Léránt Vivien, Schneider Éva, Szalai Babett, Bogdanovic Annamária, Polics Tímea, Deáki Dóra, Németh Csilla, Lukács Viktória, Erdősi Ildikó, Szamoránsky Anikó, Termány Rita

Játékvezetők: Baranyi Antal, Sloszka Krisztián