Diósgyőri VTK – Spartak Subotica 4:1 (vége) | Pécsi MFC – FK Sarajevo 2:1 (vége)
Diósgyőri VTK
4:1 (2:1)
FK Spartak Subotica
péntek 11.10.2013, 15:15 • DVTK-stadion, Miskolc • Felkészülési mérkőzések

73
    Csere a Diósgyőri VTK-nél/nál: lemegy Debreceni, bejön Alves.

73
    Csere a FK Spartak Zlatibor Voda Subotica-nél/nál: lemegy Mrkela, bejön Mezei.

68
    Csere a Diósgyőri VTK-nél/nál: lemegy Futács, bejön Boros.

68
    Csere a FK Spartak Zlatibor Voda Subotica-nél/nál: lemegy Milic, bejön Milivojev.

62
    Csere a FK Spartak Zlatibor Voda Subotica-nél/nál: lemegy Torbica, bejön Vojvodic.

62
    Csere a Diósgyőri VTK-nél/nál: lemegy Gohér, bejön Husic.

56
    A DVTK gólt szerzett!
    Vági adott be jobbról, diósgyőri játékos nem érkezett, de Antonic igen, az ő melléről pattant Janosevic kapujába a labda.

54
    Csere a Diósgyőri VTK-nél/nál: lemegy Eperjesi, bejön Vági.

54
    Csere a Diósgyőri VTK-nél/nál: lemegy Nikházi, bejön Takács.

54
    Csere a Diósgyőri VTK-nél/nál: lemegy Rajic, bejön Gelei.

54
    Csere a FK Spartak Zlatibor Voda Subotica-nél/nál: lemegy Vidovic, bejön Popara.

51
    A Nikházi felrúgásáért megítélt szabadrúgást GOHÉR kapura lőtte jó huszonöt méterről, a kapus előtt lepattant a labda és a jobb felsőben kötött ki. Janosevic bizony vastagon benne volt ebben a gólban.

45
    Csere a FK Spartak Zlatibor Voda Subotica-nél/nál: lemegy Milic, bejön Stevanovic.

45
    Csere a FK Spartak Zlatibor Voda Subotica-nél/nál: lemegy Trivonovic, bejön Sarac.

45
    Csere a FK Spartak Zlatibor Voda Subotica-nél/nál: lemegy Radovic, bejön Kovacevic.

45
    Csere a FK Spartak Zlatibor Voda Subotica-nél/nál: lemegy Farkas, bejön Antonic.

45
    Kapust cserélnek a vendégek.

45
    Csere a Diósgyőri VTK-nél/nál: lemegy Gosztonyi, bejön Tisza.

45
    Csere a Diósgyőri VTK-nél/nál: lemegy Kostic, bejön Abdouraman.

Vége az első játékrésznek, mozgalmas félidőn vagyunk túl. A statikusan, de türelmesen játszó vendégek bő negyed óra után kerültek hátrányba Futács gólja révén, aztán nagyobb sebességi fokozatba kapcsolva ki is tudtak egyenlíteni Dzugurdic találatával, de a DVTK ismét vezetést szerzett Batioja ziccerből szerzett góljával.

37
    Hiába élénkültek meg Dzugurdicék, ismét vezet a hazai csapat. Nikházi szerzett (nem először) labdát, majd indította szépen BATIOJÁT, aki egy az egyben vezette Jovanovicra és elpasszolta mellette a labdát, a kapu jobb alsó sarkába.

35
    A Subotica gólt szerzett!
    Egyenlít a Spartak, szinte a semmiből. Ezúttal lendületes támadást vezettek, Mrkela indította a tizenhatos bal oldalánál kiugró DZUGURDIC-ot, aki magabiztosan kilőtte a hosszú sarkot.

13
    Megint járatni próbálta a labdát a Spartak, de egy kósza passzra Nikházi gyönyörűen lecsapott, majd FUTÁCSOT indította, aki ballal Jovanovic lába között a kapuba lőtt.

A csapatok már melegítenek, a nézők is gyülekeznek a lelátón, de még folytatódhat a bemelegítés és a gyülekezés is, hiszen azt az információt kaptuk, hogy negyed órával később kezdődik a találkozó.