Fehérvár AV19 – EHC Black Wings Linz 4:2 (vége)
4:2 (1:1, 1:0, 2:0)
Steinbach Black Wings Linz
péntek 11.10.2013, 19:15 • Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár • EBEL

60:00
    Egy nagyon izgalmasan mérkőzésen a Volán nem szakítja meg a Linz elleni hazai győzelmi sorozatát és mind a két pontot itthon tartotta. (21:33:51)

60:00

59:57
    A mérkőzés egy üres kapus volán góllal és egy bunyóval zárult!

59:47
    A Volán gólt szerzett!
    Gólszerző MAGOSI BÁLINT.

59:30
    Ouzas lemegy és feljön az extra támadó a vendégekhez.

57:49
    Hazaiak teljes létszámban.

57:20
    Hisey lövését Bálizs a lepkéssel védi!

56:33
    Nehéz pillanatok a fehérvári kapu előtt, de sikerül hatékonyan védekezni.

55:59
    Yellow Horn ziccerben, nem sikerül eldönteni a meccset Ouzas ezt is fogja!

55:49
    Szirányi ül ki két percre!

54:44
    Vendégek teljes létszámban.

53:44
    Murphy teszi rá a kapura de blokkolják a lövését.

53:21
    Rögtön felállnak a vendégek de a blokkolt lövés után sikerül felszabadítania a hazaiaknak.

52:44
    Yellow Horn-ot küldik ki két percre

52:25
    Kovács indítja magát, ziccerben szemtől szemben Ouzassal de kimarad a lehetőség!

51:35
    Sarauer és Orbán játszik össze gólt nem születik, rögtön fordulnak a linziek a hazai harmadba.

50:55
    Folyamatos linzi akciók, Bálizs továbbra is fedezi a kaput.

50:30
    Nem sikerül felszabadítaniuk az ördögöknek, tilosra sikerül csak kiütni buli Bálizs kapuja előtt.

49:51
    Letámad a Linz, érzi is a fehérvári publikum, hogy kell a segítség rá is gyújtanak a jól megszokott rigmusokra.

46:39

46:17
    A Linz gólt szerzett!
    Gólszerző IBERER MATTHIAS.

45:34
    Fehérvári letámadás a linzi harmadban, de nem sikerül gólra váltani a fórt.

44:39
    Ismét kiállítás a vendégeknél, ezúttal Lukas ül ki lökésért.

42:10

42:10
    Gólszerző COLTON YELLOW HORN.

41:10
    Hazai emberelőnnyel kezdődik a 3. harmad, Lebler ül ki két percre.

40:01

40:00

39:12
    Nagy lehetőségek sora marad ki a Fehérvár részéről, nem sikerül áttuszkolni a korongot a gólvonalon, az eredmény változatlan!

38:20
    Hatalmas lehetőség marad ki a vendégek előtt, a palánkról furcsán visszapattanó korong Bálizs ketrece irányába indul, aki éppen a kapu mögé várta volna a korongot, de szerencsére tisztáznak a fehérvári bekkek.

36:20
    Szépen teszi is a korongot a Fehérvár, Banham bombáz kapura, de Ouzas átér a túloldalra.

35:55
    Gólszerző SIKORCIN.

35:55
    Sikorcin ziccerben, de szabálytalankodnak vele szemben, így nem sikerül befejezni az akciót, a játékvezető büntetőt ítél!

33:50

34:40
    Szépen adogatják a korongot az ördögök, de előbb Sikorcin majd Jackman lövését is blokkolják.

33:50
    Sarauer kap nagyot, a bírók nem tétlenkednek, Lukast is kiküldik, 2+2 a jutalma. 4 a 3-ban játszik a Fehérvár.

33:35
    A kapu mögötti kakaskodást a bírók 2-2 perces büntetéssel díjazták, az ördögöktől Mihályt, a linziektől Murphyt küldik ki.

33:30
    A linzi kapura lövést blokkolják, majd a kipattanóval Yellow Horn indul meg,Mihálynak adja tovább de, Ouzas a lepkéssel hárít.

30:55

30:15
    Sikerül a felszabadítaniuk a vendégeknek.

29:33
    Azonnal feláll a Fehérvár, a lövés után a linzi hálóőr alatt a korong.

28:55
    A sógorok közül Lebler ül ki két percre lökésért.

26:55
    Benk lép ki, fordulásból lő kapura, de Ouzas megint véd.

26:10
    Sarauerék szépen teszik ütőről ütőre a korongot, előbb Jackman, majd Yellow Horn próbálkozik, de nem sikerül betalálni.

25:11
    Banham vezethette a korongot a kapusra, de Ouzas hárít.

23:27
    Kovács szerez korongot és azonnal beviszi a linzi harmadba. Kovács, majd Magosi is tüzel, de gól nem születik.

22:21
    Lukas bombáz a kör széléről, de Bálizs a botossal véd.

21:33
    Mihály lép meg a pakkal, a túloldalon Yellow Horn érkezik,de Mihály a lövést választja, sajnos gól nem születik.

20:55
    Yellow Horn tör be a korongal, de kapura nem sikerül tenni a pakkot.

20:01

20:00

19:44
    Jackman viszi be a korongot és rögtön tüzel is, de elzúg a kapu melett, majd Sarauer a levegőből ismétel.

17:33
    Mitterdorfer lövi be a korongot, Bálizs ráfekszik a korongra, buli az ördögök kapuja előtt.

16:20
    Sarauer lő kapura, Banham ismételhet, de a kapus ezt is védi.

13:33
    Magosi megint kapura lő, de ezúttal Ouzas a helyén van.

12:45
    Magosi, Gawryletz átadásából vágja a korongot Ouzas kapujába!

12:45
    Gólszerző MAGOSI BÁLINT. Assziszt: Gawryletz.

12:19
    Jackman lövi be a korongot, de nem sikerül bekotorni az üres kapuba. 1 perc van vissza az előnyből.

11:20
    Hedlund Andrew ül ki két percre

11:20
    A 4. sor alakít ki gól helyzetet, gól nem lesz belőle, de egy kiállítást kiharcolnak.

10:51
    LEBRER BRIAN lőtte az első gólt az ördögöknek!

09:34
    A tavalyi gól király Kozek lövi a korongot a kapu elé, de Orbán teszi a dolgát és takarít.

08:22
    Yellow Horn szerez korongot a linzi harmadban, Mihálynak adja tovább, de Ouzas megint hárít.

06:11
    Gawryletz szép ütközéssel szerez korongot és szabadít fel.

05:45
    Sarauer tör be a koronggal a vendég harmadba, de a vonalbíró lest int

04:15

03:30
    Sarauert ugrasztják ki emberhátrányból, de Ouzas a helyén volt.

03:16
    Nem sikerül a linzieknek letámadniuk, 1 perc van vissza az emberhátrányból.

02:15
    Bottal ütésért Banhamet küldik ki két percre.

01:45
    Naglichék indul meg a jobb szélen 3 a 2-es szituációt sikerül kialakítani, gól nem történt.

00:15
    A 3. sort küldi be az edző a kezdéshez, rögtön el is hozzák a korongot, Tokaji lövi be a korongot a kapu elé de sajnos nem sikerül beleérni.

00:01

Péntek este ismét hazai pályán folytathatja pontgyűjtést a Volán. Két meccses idegenbeli túrájuk felemásra sikerült, a mostani ellenfél Linz otthonában vereséget szenvedtek a Klagenfurt otthonából pedig nem kis bravúrral, mind a két pontot begyűjtve távoztak. A Sapa Fehérvár AV 19 egyenlőre a 10. helyen áll de a középmezőny sűrűségét az is mutatja, hogy az 5. csupán 2 pontra van. Lássuk sikerül-e Banhaméknek javítani a Linz ellen!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 19:15 - kor kezdődik.

Gólok és gólpasszok: 13. Magosi (Gawryletz, Nemes), 36. SIKORCIN (bünt.), 43. COLTON YELLOW HORN (Szirányi, Gawryletz), 60. MAGOSI BÁLINT – 11. LEBLER (ULMER, MORAN), 47. IBERER MATTHIAS

Fehérvár AV19: Bálizs (Rajna) – Orbán, Jackman, Sarauer, Naglich, Banham – Hetényi, Gawryletz, Benk, Yellow Horn, Mihály – Szirányi, Tokaji, Kovács, Sikorcin, Magosi – Kiss, Varga, Kocsis, Nemes, Tóth
    Steinbach Black Wings Linz: Ouzas (Hirn) – Murphy, Lukas R., Lebler, Moran, Ulmer – MacDonald, Hedlund, Kozek, Hisey, Iberer – Dorion, Mitterdorfer, Baumgartner, Oberkofler, Spannring – Mayr, Müller, Macierzynski, Lukas P., Scholz

Játékvezetők: PODLESNIK Gerald, NAGY Attila, WIDMANN Florian