Győri ETO FC II. – Tarr Sprint Andráshida SC 4:5 (vége) | Budaörs – Veszprém FC 6:0 (vége) | Egri Fc – Ferencváros II. 1:1 (vége)
Hajdúböszörményi TE – Kazincbarcikai SC 1:0 (vége) | Létavértes SC – Ebes KKSE 2:0 (vége) | Cigánd – Veresegyház VSK 7:3 (vége)
Dorog – Nagyatádi FC 4:0 (vége) | REAC – DVSC-DEAC 0:0 (vége)
Létavértes SC
2:0 (1:0)
Ebes KKSE
szombat 12.10.2013, 15:00 • Debreceni utca, Létavértes • NBIII - Nyugati csoport

Egy egyértelmű létavértesi fölényt hozó első félidő után egy teljesen más második félidőt láthattunk. A Létavértes által többször is mutatott második játékrészben nyújtott elsöprő teljesítmény helyett most az ellenfelük, az Ebes játszott jobban. Bár a Létának is volt gólhelyzete, a vendégek többször próbákoztak, de be voltak oltva gól ellen, a meccs végén pedig a góllövőlistát vezető Kertész bebiztosított a hazai győzelmet. Érdekes, helyzetekben gazdag, a meccs egészét tekintve kiegyenlített és egyben feszültségekkel teli, paprikás meccset nyertek meg a hazaiak, mondhatjuk, az első félidőben mutatott játékuk miatt végül is megérdemelten. Az Ebes viszont minden dicséretet megérdemel, hiszen itt, Létavértesen nem sűrűn késztetik a hazaiakat ekkora csatára. Köszönjük a figyelmüket, de maradjanak velünk, hiszen számos meccs vár még Önökra az onlajnok.com-on! (17:01:28)

90+1
    Brehószki gurított középre jobról Lázoknak, aki 14 méterről az oldalhálóba lőtt!

90
    Király kavargatott a bal oldalon, majd az alapvonalról beadott, Kertész elől kifejelte a védője a labdát.

89
    Nincs már sok hátra, de az Ebes nem adja fel!

88
    Vinicius ívelte át jobbról a bal oldalon álló Sóshoz, aki azonban ziccerben fölé lőtt!

87
    Jeremiás lövése a bal felső sarok felé tartott, de beleállt egy védő!

86
    Paprikás a meccs mostmár! A játékosok és a szurkolók is szinte minden ítélet után hevesen reklamálnak.

85
    Sós esett el a bal oldalon védője szorításában, de kifelé jár a szabadrúgás.

84
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Fülöp (Ebes KKSE).

84
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Kinyik (Létavértes SC).

84
    Jeremiás szabadrúgása veszélytelen, ezután újra kis csetepaté van a játékosok között.

83
    Kis kakaskodás most a pályán, a játékvezető ismét fegyelmez Jeremiás szabadrúgása előtt.

82
    Az eddig lelkes ebesi kispad most kissé elkeseredettnek tűnik, pedig a gól előtt űztk, hajtották társaikat.

81
    A Létavértes gólt szerzett!
    Kuti volt üresen a jobb oldalon, így könnyen adhatott középre, az ott a labdát váró KERTÉSZ TAMÁS pedig 8 méterről a kapu bal oldalába bólintott, 2-0!

80
    Tóth Z. passzolt Jeremiáshoz középre, aki egy csel után lőtt, nem sokkal ment fölé!

80
    Vinicius vert át három vendég védőt, majd 17 méterről lőtt, Changeliya kiütötte a középre tartó labdát!