ETO-SZESE – Cegléd 20:28 (vége) | PLER-Budapest – Veszprém 23:33 (vége) | PICK – Gyöngyös 36:30 (vége)
ETO-SZESE
20:28 (7:9)
Ceglédi Kézilabda Klub SE
szombat 12.10.2013, 18:00Férfi kézilabda NB1

A mérkőzés elején nagyon kevés gól esett, a félidőre minimális előnyhöz jutott a Cegléd, amit a második félidő elején növelni tudtak, amikor az ETO 4 percig játszott emberhátrányban. A hazai csapat erre emberfogásos védekezéssel válaszolt, de ezt a Cegléd elsősorban Bíró remek játékának köszönhetően kihasználta.

Ennek köszönhetően elhúzott a Cegléd és előnyét a mérkőzés végéig megtartotta. (19:42:25)

60
    Mérkőzés vége. (20:28)

60
    MOTA bedobja a hetest. (20:28) (20:28)

60
    Antal áll ki két percre, Motát teríti le (19:28) (19:28)

59
    Hódi bejátszását POCSAI értékesíti (19:28) (19:28)

59
    Rivnyák ziccerből nem találja el a kaput (19:27) (19:27)

59
    POCSAI leindítás után eredményes (19:27) (19:27)

58
    Lepsényi ziccerét fogja Lorger (19:26) (19:26)

58
    Kalmár ziccerét fogja Bartucz (19:26) (19:26)

58
    Perisic áll ki két percre (19:26) (19:26)

58
    Vendég időkérés. (19:26) (19:26)

57
    MOTA is betalál 8 méterről (19:26) (19:26)

57
    HÓDI értékesít egy bejátszást (19:26) (18:26)

57
    BÍRÓ lő 8 méterről a jobb sarokba (18:25) (18:25)

56
    Továbbra is letámad az ETO (18:24) (18:24)

56
    KALMÁR szélsőgólja (18:24) (18:24)

56
    POCSAI lövése a hálóban (17:24) (17:24)

55
    BÍRÓ újabb gólja (17:23) (17:23)

ETO-SZESE: Lorger, Somogyi – kapusok / Szabó, Németh, Goór, Gubó, Terenyi, Mota, Kalmár, Rivnyák, Somogyi, Hernandez, Halász, Gál, Gebhardt, Rosta, Tóth – mezőnyjátékosok / Magi Serra – vezetőedző
    Ceglédi Kézilabda Klub SE: Bősz, Bartucz – kapusok / Lepsényi, Endrédi, Dengi, Lászlai, Hódi, Vusovic, Sutka, Bányai, Takács, Perisic, Antal, Pocsai, Bíró – mezőnyjátékosok / Kökény István – vezetőedző

Játékvezetők: Dobrovits, Dr. Tájok

Nézőszám: 1.200