Győri Audi ETO KC
34:25 (17:13)
Veszprém Barabás KC
kedd 15.10.2013, 18:00 • Magvassy Mihály Sportcsarnok • Női kézilabda NB1

A találkozót nem a legjobbjaival kezdte a Győr, de a veszprémi fiatalok jól tartották magukat és a félidő közepén már pályára lépett Löke, Bulatovic és Görbicz is. Az egy-két gólos különbség ekkor hízott öt-hat gólra.

Második félidőben is volt egy remek szériája a veszprémi fiataloknak, de csak ráijeszteni tudtak a Győrre, a bajnoki címvédő végül fölényesen kilenc góllal nyerte a mérkőzést. (19:24:55)

60
    Mérkőzés vége. (34:25)

60
    Időn túli szabaddobást kap az ETO, de nem élnek vele

60
    KURUCZ IVETT szemfüles gólja (34:25) (34:25)

59
    BÓDI talál be az indítás után (34:24) (34:24)

59
    Planéta lövését Hornyák blokkolja, támadó szabálytalanság a Veszprémnél (33:24) (33:24)

59
    Tóth Eszter lövését blokkolják, marad a labda a Veszprémnél (33:24) (33:24)

58
    KOVACSICS a jobb alsó sarkot választja ezúttal (33:24) (33:24)

58
    Eladott labda Veszprémnél, a túloldalon hetest ítélnek a Kovacsics elleni szabálytalanságért (32:24) (32:24)

58
    BÓDI szélső gólja (32:24) (32:24)

57
    TÓTH GABRIELLA ezt a büntetőt is értékesíti (31:24) (31:24)

57
    Veszprémi labdaszerzés, Tóth Eszter egy lepattanóra indul, szabálytalanok vele, hetes jön (31:23) (31:23)

56
    Planéta újabb kapufája (31:23) (31:23)

55
    Labdavesztés a Veszprémnél, AMORIM talál be átlövésből ezután (31:23) (31:23)

54
    Planéta a felső lécet találja telibe átlövésből, a túloldalon Szemerey véd egy ziccert (30:23) (30:23)

54
    HORNYÁK ÁGNES átlövésből eredményes (30:23) (30:23)

53
    PELCZÉDER lefordulásból földre pattintott labdából szerez gólt (29:23) (29:23)

52
    Amorim eladott labdájából indulhat a Veszprém, de ők is eladják a labdát (29:22) (29:22)

Kommentátort keresünk a Veszprém Barabás KC csapatának meccseihez. További információk.

Győri Audi ETO KC: Lunde Haraldsen, Herr – Löke, Korsós, Görbicz, Kovacsics, Amorim, Rédei-Soós, Tervel, Orbán, Szepesi, Sirián, Hornyák Á., Bulatovic, Bódi
    Veszprém Barabás KC: Szemerey, Pásztor, Györkös – Tóth, Hajtai, Kokas, Gulyás, Kurucz, Pelczéder, Marincsák, Planéta, Vesztergomi, Kiskartali, Tóth, Takács

Játékvezetők: Heim, Jolántai